Sari la conținut

0726360502 - Alessandra


Postări Recomandate

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

nu de aia e forum?decat sa comentez ca voi aiurea si cu rautati mai bine comentez eu ce zici?ce faceti voi e tiganeala impuscati-va

Handi, ai reputatie zero !!! Esti un labagiu care si o freaca la pozele de pe site. Stai departe de ecran !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Wow c'è urmarita sunt da gay astia frustrati cata invidie pe capul lor dar le pot intelege

Deci nu inteleg nimic , ai niste fixati foarte patetice in vocabular....nu inteleg ce tot o dai cu ,,gay astia,, , mintea ta bolnava realizeaza ca tu ti-ai pus silicoane si diferite operatii la moaca si ti-o mai iei si in cur pe banii ?? , tu intelegiiiiii cine vorbeste de gayyyy ??? .

A si tot insistii cu ce cautam aici , am vazut ca tot folosesti replica asta ca mod de aparare ....nimic mai penibil ,pana si tu stii ca multi intra de curiozitate,amuzament etc ...dar ce sa spui si tu :)).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci nu inteleg nimic , ai niste fixati foarte patetice in vocabular....nu inteleg ce tot o dai cu ,,gay astia,, , mintea ta bolnava realizeaza ca tu ti-ai pus silicoane si diferite operatii la moaca si ti-o mai iei si in cur pe banii ?? , tu intelegiiiiii cine vorbeste de gayyyy ??? .

A si tot insistii cu ce cautam aici , am vazut ca tot folosesti replica asta ca mod de aparare ....nimic mai penibil ,pana si tu stii ca multi intra de curiozitate,amuzament etc ...dar ce sa spui si tu :)).

Bine k eu ma fut pe bani pe tine te fut alti doar daca ii platesti tu patetico 😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine k eu ma fut pe bani pe tine te fut alti doar daca ii platesti tu patetico

Dumnezeule ...cat de prost poti sa fiiii =}}

Deja din amuzament am inceput sa-mi bat capu sa-ti explic cat de idiot esti , nici macar insultele tale nu depasesc un nivel de 12 ani ....in fine :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

esti penibil sa te tot iei de fetele astea,nu intra aici frate daca n-ai nici o treaba!!!restul e cancan sa te bagi aiurea

Tu te bagi aiurea din moment ce intervi pentru el si nici nu erai in discutie , iar faza cu ,,fetele,, tu ai o problema .... esti intr-o categorie despre Transsexuale , unde sunt fetele ??.. sau nici tu nu stii pe unde postezi.

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

ba tocmai ca stiu despre ce postez ...de aia ma bag in seama pentru ca vb la subiect in schimb tu....tu jignesti si te dai mare aiurea da esti aiurea ....ataci aiurea....vb aiurea...ce sa mai...e ultima mea interventie despre tine aici...te mai baga dracu in seama

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ba tocmai ca stiu despre ce postez ...de aia ma bag in seama pentru ca vb la subiect in schimb tu....tu jignesti si te dai mare aiurea da esti aiurea ....ataci aiurea....vb aiurea...ce sa mai...e ultima mea interventie despre tine aici...te mai baga dracu in seama

merita,e o frumoasa....succes Ale

 

Oh nu , edymatematic nu o sa ma mai bage in seama....ce ma fac .... :(((

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata.??????? fata?????

Tu stii cum arata o fata ,,amice,, ?

Da tu sti cum arata o pizda sau ai vazuto doar in filme 😂😂😂 sau poate nici acolo din moment ce i-ti place sa sugi pula. Intrebare cand o sugi i-ti pui peruca in cap sau o faci asa m-ai msculina 😂😂😂
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da tu sti cum arata o pizda sau ai vazuto doar in filme sau poate nici acolo din moment ce i-ti place sa sugi pula. Intrebare cand o sugi i-ti pui peruca in cap sau o faci asa m-ai msculina

wowowow ce glume , te-ai dovedit ce sa mai zic ...

Esti atat de mizer incat mai si vorbesti de supt pula , adica chiar tu vorbesti de asta ?

Ai asa niste replici mediocre si repetative (gay,gayita,peruca,supt pula etc ) , eu stiu ca folosesti cuvinte adiacente cu viata ta dar sa fii asa imbecil ?! :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...