Sari la conținut

Stapana Miriam Iasi


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna tuturor

 

Acum ceva timp in urma avand o deplasare la Iasi am gasit pe public 24 un anunt despre o stapana din Iasi, Miriam. Am contactat-o si am reusit sa obtin o programare la ea. Ajuns in Iasi seara urma sa ne intalnim dupa ce ma cazez. Anterior am discutat cu ea pe Skype si I-am comunicat fanteziile mele.

Ajuns la ea, am gasit o femeie frumoasa, voluptoasa, bine proportionata. Purta un body care ii scotea in evidenta fundul mare dar superb si cizme pana la genunchi.  Am intrat, am facut cunostiinta si am stat la o tigara sa mai repetam odata ce preferam. Odata inceputa sedinta a preluat controlul, m-a imbracat in chilotei de dama si un neglijeu. Din discutile pe care le-am avut anterior am convenit sa faca ceva ce ii place si anume sa ma scoata si sa ma domine in curte unde puteam fi vazuti. Datorita frigului insa nu am stat prea mult afara.

Ideea e ca face dominare din placere, nu se preface si stie ce vrea sa faca.  Odata ce incepe controlul e la ea. Jucarii si ustensile are o gramada. Ce imi place e ca nu trebuie sa strige sau sa isi loveasca sclavul . E de ajuns sa comande calm si ferm ca nu poti sa nu faci ceea ce cere. Este nascuta pentru asta.

La sfasrit mi-a dat un jet de sampanie pentru care am multumit. sunt multe de spus dar cred ca pentru prima recenzie este deocamdata de ajuns. Eu o sa mer la ea de cate ori am ocazia.

Aspectul fizic pentru mine este de 10. Eu prefer femeile rubensiene si voluptoase.

Igiena este 10, piele frumoasa, pasarica epilata si placuta

locatia este central pe langa Palas.

Cadoul - 200 de lei dar merita poate si mai mult odata ce ajungi la ea.

 

Legatura cu ea se face doar prin Skype la inceput, mie mi-a dat nr de tel dar nu pot sa il pun aici fara acordul ei.

id Skype : stapana Miriam Iasi.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Suna a reclama... fata o fi ok, dar nu e doar voluptoasa, e enorma, si de asta si insista sa fie vazuta pe Skype/yahoo mess, ca sa nu socheze lumea.

 

Este efectiv enorma. Din aceasta cauza eu a trebuit sa renunt. Rubens nu picta astfel de enormitati

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Sorry for the English, but i don't speak Romanian.

 

indeed she is not slim, but very sexy and knows exactly what she is doing, if you like BDSM, she is the right person. i've met her a few times and i keep coming back :) 

 

she also has a facebook page "Stapana Miriam Iasi".

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Buna tuturor

 

Acum ceva timp in urma avand o deplasare la Iasi am gasit pe public 24 un anunt despre o stapana din Iasi, Miriam. Am contactat-o si am reusit sa obtin o programare la ea. Ajuns in Iasi seara urma sa ne intalnim dupa ce ma cazez. Anterior am discutat cu ea pe Skype si I-am comunicat fanteziile mele.

Ajuns la ea, am gasit o femeie frumoasa, voluptoasa, bine proportionata. Purta un body care ii scotea in evidenta fundul mare dar superb si cizme pana la genunchi.  Am intrat, am facut cunostiinta si am stat la o tigara sa mai repetam odata ce preferam. Odata inceputa sedinta a preluat controlul, m-a imbracat in chilotei de dama si un neglijeu. Din discutile pe care le-am avut anterior am convenit sa faca ceva ce ii place si anume sa ma scoata si sa ma domine in curte unde puteam fi vazuti. Datorita frigului insa nu am stat prea mult afara.

Ideea e ca face dominare din placere, nu se preface si stie ce vrea sa faca.  Odata ce incepe controlul e la ea. Jucarii si ustensile are o gramada. Ce imi place e ca nu trebuie sa strige sau sa isi loveasca sclavul . E de ajuns sa comande calm si ferm ca nu poti sa nu faci ceea ce cere. Este nascuta pentru asta.

La sfasrit mi-a dat un jet de sampanie pentru care am multumit. sunt multe de spus dar cred ca pentru prima recenzie este deocamdata de ajuns. Eu o sa mer la ea de cate ori am ocazia.

Aspectul fizic pentru mine este de 10. Eu prefer femeile rubensiene si voluptoase.

Igiena este 10, piele frumoasa, pasarica epilata si placuta

locatia este central pe langa Palas.

Cadoul - 200 de lei dar merita poate si mai mult odata ce ajungi la ea.

 

Legatura cu ea se face doar prin Skype la inceput, mie mi-a dat nr de tel dar nu pot sa il pun aici fara acordul ei.

id Skype : stapana Miriam Iasi.

Buna tuturor...

 

Am fost la ea acum 1an, ma manca sa-ncerc bdsm.... initial ca vine ea la hotel..... pana la urma m-am dus eu.... mai bine nu ma duceam.... la poarta statea un gushter slab, pricajit, care se facea ca n-are treaba..... in interiorul casei....  sa fereasca D-zeu.... gunoiul„ de pe lume.....m-am dat ca suna tl. (chiar suna..._, nu ma mai lasa, ca ea ce face, e dispusa sa-ncercammm...

concluzia.... rost de santaj (asa mi-a parut, gusterul astepta sa incepem, statea de 6 la poarta, am iesit relativ greu din imobil si curte, desi era speriata sa nu fac galagie, camere de luat vederi peste tot.....)..... mizerie la locul de munca..... stapana arata HIDOS (trec peste faptul ca-i grasa, nearanjata, mizerabila.... iahh... FERITI-VA, FUGITI, IGNORATI ANUNTUL.... daca vreti sa incercati cu ea, doar in locatia voastra va recomand.... 3 saptamanai nu mi-a mai trebuit nimic de scarba....

Din pacate oferta in IASI si in MOLDOVA in general, pentru BDSM foarte slaba, sau nu am reusit eu sa gasesc.....

 

 

T

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...