Sari la conținut

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155


Postări Recomandate

  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 9 ore, strategix a spus:

Ceau raluca ! Daca in trecut , in urma cu vreo 3 ani , am avut , sa zic asa “certuri” , ma mai primesti la tine ? 😁

Good luck, eu am mers la ea acum 3 ani și nu am mai putut avea o noua întâlnire cu ea chiar dacă acum 3 ani totul a fost super... 😔

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Dacă tot am promis ca o sa mai las așa câte o recenzie pe aici de ce sa nu o fac chiar la Raaluka, la care in ultimul timp a fost cam singura pe care am vizitat-o🤪

Asa ca am sa cumulez mai multe vizite la ea de la ultima recenzie, chiar dacă toate sunt la fel de impresionante de fiecare data; însă am sa o fac foarte scurt și la obiect.

Toate Întâlnirile cu ea sunt la modul cel mai înalt posibil, motiv pentru care a și rămas printre putinele revizitate, am ajuns sa ne cunoastem atât de bine in pat încât la finalul întâlnirii abia suntem in stare sa ne mai ținem pe picioare🥵, sunt momente greu de descris in cuvinte, încărcate de pasiune și extaz împinse la maxim, cu orgasme multiple și o conexiune de parca ne-am stii de 2 vieți.

De aceea nu prea îmi place sa revin cu recenzie de nenumărate ori la cineva pentru simplul fapt ca deja am scris tot ce era posibil de scris, de data asta am făcut-o pentru ca fata o merita mult mai mult chiar decât multe😊

Raaluka te pup dulce de tot peste tot😘 și astept următoarele noastre întâlniri cu un foarte mare drag și nerăbdare🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

F

 

Acum 5 ore, futaciosul_69 a spus:

Dacă tot am promis ca o sa mai las așa câte o recenzie pe aici de ce sa nu o fac chiar la Raaluka, la care in ultimul timp a fost cam singura pe care am vizitat-o🤪

Asa ca am sa cumulez mai multe vizite la ea de la ultima recenzie, chiar dacă toate sunt la fel de impresionante de fiecare data; însă am sa o fac foarte scurt și la obiect.

Toate Întâlnirile cu ea sunt la modul cel mai înalt posibil, motiv pentru care a și rămas printre putinele revizitate, am ajuns sa ne cunoastem atât de bine in pat încât la finalul întâlnirii abia suntem in stare sa ne mai ținem pe picioare🥵, sunt momente greu de descris in cuvinte, încărcate de pasiune și extaz împinse la maxim, cu orgasme multiple și o conexiune de parca ne-am stii de 2 vieți.

De aceea nu prea îmi place sa revin cu recenzie de nenumărate ori la cineva pentru simplul fapt ca deja am scris tot ce era posibil de scris, de data asta am făcut-o pentru ca fata o merita mult mai mult chiar decât multe😊

Raaluka te pup dulce de tot peste tot😘 și astept următoarele noastre întâlniri cu un foarte mare drag și nerăbdare🤗

Felicitarile mele!

Cred ca situatia asta e deja "the next level al meseriei" pt Raluca. Mi-as dori si eu sa o cunosc. Imi pui o vorba buna?

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 22 minute, futaciosul_69 a spus:

Lucrează cu circuit închis😁

Eu sunt rabdator de felul meu si astept sa iasa cineva din circuit. Daca se va putea. Sau poate ma anunta cineva din interior...

Si eu imi doresc sa cunosc pe cimeva din Arad unde sa ma duc regulat (ma refer cu regularitate, nu gata regula😁), iar pasarile calatoare sa le vizitez doar pe cele care chiar merita.

Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0
1 hour ago, alint76 said:

Eu sunt rabdator de felul meu si astept sa iasa cineva din circuit. Daca se va putea. Sau poate ma anunta cineva din interior...

Si eu imi doresc sa cunosc pe cimeva din Arad unde sa ma duc regulat (ma refer cu regularitate, nu gata regula😁), iar pasarile calatoare sa le vizitez doar pe cele care chiar merita.

Din păcate doar un client vechi de-al ei poate pune o vorbă bună....

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Eu pentru trei domnișoare am făcut contul din păcate nu am reușit sa ajung decit la una din ele căruia i-am devenit client regulat. La Raluca nu am reușit deși era prima pe lista dar se pare ca șansele sunt destul de mici. După cite topice am citit la ea as fi vrut sa ajung cel mai repede. Dar poate într-o zi se vor alinia planetele. 

Futacios 69 poate pui o vb buna. Și ne ajuți și pe noi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, Flx01 a spus:

Eu pentru trei domnișoare am făcut contul din păcate nu am reușit sa ajung decit la una din ele căruia i-am devenit client regulat. La Raluca nu am reușit deși era prima pe lista dar se pare ca șansele sunt destul de mici. După cite topice am citit la ea as fi vrut sa ajung cel mai repede. Dar poate într-o zi se vor alinia planetele. 

Futacios 69 poate pui o vb buna. Și ne ajuți și pe noi. 

Vom vedea ce o fi😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 2 minute, futaciosul_69 a spus:

Vom vedea ce o fi😉

Sper sa fie bine👍😜

PS. Te-am citat pt ca recenziile tale din toate topicurile fetelor la care ai fost sunt de calitate atit pt fete cit și pt Futaciosi am învățat (furat) ceva din experientele tale. 

Spor la... 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Si eu de mult timp visam sa o pot vizita, cand eu ma inscriam pe acest grup ea il parasea. 

Ti-am scris si in privat ca azi nu pot, dar sper sa mai existe o alta fereastra cand esti disponibila.

Te pup.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, futaciosul_69 a spus:

O sa o salut din partea voastră astăzi când ma vad cu ea😎

Te pup dulce peste tot @Raluca12344😘, bine ai revenit pe forum🤗

Ce rau ai fost azi cu noi, colegii tai! Se vede ca ai testosteronul crescut si ai nevoie de o eliberare.😄

Bine no, pupo pt noi peste tot.

Noi, ceilalti muritori de rand care nu am avut inca placerea de a o cunoaste, o sarutam virtual si speram sa ajungem si noi in bratele ei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...