Sari la conținut

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mmm,Raluca 12344("vino să te fac fericit...!"-) e tot mai scumpă la...vedere și...rămâne o scumpă și neprețuită,dar nu toți ne bucurăm de ...darurile ei...Raluca , e luna cadourilor!...Ești(poți fi.. )  cel mai frumos,mai minunat cadou...!Sănătate,să iubești și să fii iubită!✌❤🌹🎁

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Iar tu...care esti asemeni mie un biet murilor și un păcătos de rând ,care zilnic faci greșeli,cine ești matale  să mă judeci pe mine dle "ingjiner," domnule părerolog,formator de opinie?,Te strânge intelectul sau neuronii tăi dau pe-afară...poate chiar mătăluță trebuie să te cauți la un psihoterapeut...ești praf și pulbere;stai "tune" în banca ta și ia-ti tratamentul adecvat stării în care te afli ...te bagi ca și chiloții în orificiul maro...jet!...Airlines...în south Africa!🤭😉

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Scrisoare catre Mos Craciun,

  Draga mosule,

Se spropie vremea sa ne aduci din nou cadouri. Recunosc ca nu am fost cuminte anul acesta, ca m-am cam obisnuit cu mersul la fetitele vesele, ca uneori am gresit din prea mare dorinta de a le iubi. Daca poti sa imi ierti greselile, mai ales una dintre ele, sa stii ca eu imi doresc un singur cadou de la tine: o doresc pe craciunita Raluca. Vreau sa o mai vad o data anul acesta, sa ma joc cu ea, sa traiesc cu iluzia ca pentru o ora este doar a mea, sa o pup peste tot, sa fim fericiti amandoi.

Oare exista Mos Craciun? Oare ni se indeplinesc dorintele daca credem sincer in ele? Eu zic ca da.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, unsuflet a spus:

Scrisoare catre Mos Craciun,

  Draga mosule,

Se spropie vremea sa ne aduci din nou cadouri. Recunosc ca nu am fost cuminte anul acesta, ca m-am cam obisnuit cu mersul la fetitele vesele, ca uneori am gresit din prea mare dorinta de a le iubi. Daca poti sa imi ierti greselile, mai ales una dintre ele, sa stii ca eu imi doresc un singur cadou de la tine: o doresc pe craciunita Raluca. Vreau sa o mai vad o data anul acesta, sa ma joc cu ea, sa traiesc cu iluzia ca pentru o ora este doar a mea, sa o pup peste tot, sa fim fericiti amandoi.

Oare exista Mos Craciun? Oare ni se indeplinesc dorintele daca credem sincer in ele? Eu zic ca da.

 

Dar oare Raluca a fost cuminte ? De câte ori nu își respecta programarile ? 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 24 minute, Arad_lust a spus:

Dar oare Raluca a fost cuminte ? De câte ori nu își respecta programarile ? 

Cu mine a fost cuminte, e tot ce conteaza pt mine. Cand am stabilit ca ne vedem, ne-am si intalnit. Mai greu e pana stabilim intalnirea. 

Sunt sigur ca mosul se va gandi si la ea. De fapt, mosul s-a si decis, zic eu..., dar nu spun mai multe.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

No deja suntem 3. Cel putin 3. Deocamdata!

Eu i-am scris si scrisoare la mosu, fara raspuns pana acum. Dar daca ar fi locuri limitate, il las pe futaciosul in fata, e mai vechi si e mai calator ca noi. 

Bine o fi si mai tarziu, in ianuarie, numai sa fie. 

An nou fericit tuturor!

Pupici plini de dor Ralucai!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Poze cu Raluca,...contactează prietenii,favoriții,cei care au bucurii la ea,ea lucrează cu circuit închis,am înțeles că nu mai primește clienți noi sau...cine știe...s-a mai răzgândit...anunțul ei...consultă topicul 50 și ceva de pagini...e un personaj această iubită,prețioasă și mai greu de ajuns la ea...nu se mai știe nimic de ea...o fi în Laponia,răpită de Moș Crăciun...Un  Moș  mai  tinerel,mai frumușel...sper că am fost util...spor la futut,vorba maestrului futăcios _69...respecte bro!✌👍👊💪spor la împins și la Anul care vine...!Pace și iubire ✌❤

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 2 ore, alex5477 a spus:

Unde gasesc o poza cu Raluka? Sau anuntul ei?

Poze nu vei gasi niciunde, nici pe vreun topic nici la noi cei din circuitul inchis.

Trebuie sa le respectam si dorintele lor, nu doar ale noastre conteaza.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 42 minute, ElHepe a spus:

@unsufletcum pot ajunge la Raluca?...oare nu este vreo șansă?

Exista sanse, mici, dar exista. Totul depinde de ea si de felul tau de a fi.

Pe moment nici eu nu stiu daca o voi mai vedea, speram sa nu ne abandoneze cu totul.

Vad ca esti nou pe forum, sincer nu iti recomand sa incepi direct cu Raluca. Tortul se mananca la felul 3, altfel nu vei mai avea pofta de supa. Dupa vizitele la ea am inceput sa fiu mai rau si mai pretentios cu alte fete. Inainte vizitam intre 3 si 5 fete saptamanal, acum maxim  una. Daca ar fi activa Ralu, poate niciuna...

Link spre comentariu
Vizitator ElHepe
Reputație: 0
Acum 2 minute, unsuflet a spus:

Exista sanse, mici, dar exista. Totul depinde de ea si de felul tau de a fi.

Pe moment nici eu nu stiu daca o voi mai vedea, speram sa nu ne abandoneze cu totul.

Vad ca esti nou pe forum, sincer nu iti recomand sa incepi direct cu Raluca. Tortul se mananca la felul 3, altfel nu vei mai avea pofta de supa. Dupa vizitele la ea am inceput sa fiu mai rau si mai pretentios cu alte fete. Inainte vizitam intre 3 si 5 fete saptamanal, acum maxim  una. Daca ar fi activa Ralu, poate niciuna...

Te înțeleg...doar contul este nou🤣.. activitatea mea este destul de veche sa spun așa..mulțumesc oricum de răspuns 🙏

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

 

ioi ce emotii mi-ai dat cand am vazut activitate pe topicul ei. Am crezut ca scrie Ralu ca e disponibila si deja ma duceam spre dus. Ma duc sa iau un aspacardin...😁. Va rog sa nu mai facti glume de astea, unii sufera.

Pupici titularei contului, oriunde ar fi. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...