Sari la conținut

0730664141 rond alba iulia Bcr


Postări Recomandate

  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

Fascinat de pozele domnisoarei am decis ca trebuie sa-I fac o vizita.nu imi place sa scriu romane  asa ca o sa trec direct la subiect.

 

Locatie.Bcr alba iulia,apartament mare cu un living spatios si luminos care da intr-un hol cu mai multe camere.camera de actiune era si ea luminata,avea strictul necesar si desi nu stralucea,era curat.(atata timp cad nu sunt cearsafuri murdare si miros imbacsit nu ma intereseaza mobila,bibelourile sau zugraveala.doar sa nu plec cu purici si sa nu fie dezordine prea mare ).o sa mai auziti personane in apartament dar stati relaxati ca nu va deranjeaza cu nimic

 

Vagaboanta.Poze reale cu precizarea ca este putin mai scunda in realitate.daca la fata ii dau 9 la corp lucrurile nu stau asa,pe abdomen in apropiere de sani (mici) sunt unele cicactrici semn ca a suferit ceva medical.i-as da un 6 hai 7 ca sunt bine dispus ,  corpul .mirosea frumos cu toate ca n-a facut dus cu mine.probabil facuse cand am sunat-o sa-I spun ca vin sigur.

Ca atitudine este sociabila in limita normalului la inceput dar pe parcurs devine foarte vorbareata si prietenoasa.M-a intrebat daca sunt de aici,unde lucrez si cum ma cheama.de parca eu eram idiot si trebuia sa-i spun ei adevarul :laugh2  .chiar m-a pus in dificultate cand m-a intrebat cum ma cheama fiindca uitasem ce nume i-am spus prima oara si mi-a luat ceva timp sa-mi amintesc :laugh2  .N-am intrebat-o de saruturi nu stiu daca accepta,insa e placuta ca si companie.i-am spus sa se intinda peste mine ,am luat-o in brate,cu o mana o mangaiam pe par si o sarutam pe gat.i-a placut nebunei.:)

 

Actiune.Nu este Fast Fuck ,sta cu tine pana la finalNu dau note ca asta difera de la persoana la persoana.eu de exemplu am simtit din prima,cand am facut normal.o premiera pt mine :laugh2 oral protejat nu stiu daca il face si nepro.

 

Concluzii Poze reale (cel putin cele postate de mine ca poate o schimba intre timp :)) )

                 de recomandat  nu stiu cicatricile acelea imi cam taie curajul.oricum sunteti oameni maturi,aveti recenzia acum voi luati decizia

                 de revenit    poate daca nu raspunde vagaboanta ochita si simt nevoie urgenta de o femeie 

 

post-231012-0-10335200-1492165292_thumb.jpg

post-231012-0-96969200-1492165302_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Fascinat de pozele domnisoarei am decis ca trebuie sa-I fac o vizita.nu imi place sa scriu romane  asa ca o sa trec direct la subiect.[/size]

 

Locatie.Bcr alba iulia,apartament mare cu un living spatios si luminos care da intr-un hol cu mai multe camere.camera de actiune era si ea luminata,avea strictul necesar si desi nu stralucea,era curat.(atata timp cad nu sunt cearsafuri murdare si miros imbacsit nu ma intereseaza mobila,bibelourile sau zugraveala.doar sa nu plec cu purici si sa nu fie dezordine prea mare ).o sa mai auziti personane in apartament dar stati relaxati ca nu va deranjeaza cu nimic

 

Vagaboanta.Poze reale cu precizarea ca este putin mai scunda in realitate.daca la fata ii dau 9 la corp lucrurile nu stau asa,pe abdomen in apropiere de sani (mici) sunt unele cicactrici semn ca a suferit ceva medical.i-as da un 6 hai 7 ca sunt bine dispus ,  corpul .mirosea frumos cu toate ca n-a facut dus cu mine.probabil facuse cand am sunat-o sa-I spun ca vin sigur.

Ca atitudine este sociabila in limita normalului la inceput dar pe parcurs devine foarte vorbareata si prietenoasa.M-a intrebat daca sunt de aici,unde lucrez si cum ma cheama.de parca eu eram idiot si trebuia sa-i spun ei adevarul :laugh2  .chiar m-a pus in dificultate cand m-a intrebat cum ma cheama fiindca uitasem ce nume i-am spus prima oara si mi-a luat ceva timp sa-mi amintesc :laugh2  .N-am intrebat-o de saruturi nu stiu daca accepta,insa e placuta ca si companie.i-am spus sa se intinda peste mine ,am luat-o in brate,cu o mana o mangaiam pe par si o sarutam pe gat.i-a placut nebunei. :)

 

Actiune.Nu este Fast Fuck ,sta cu tine pana la finalNu dau note ca asta difera de la persoana la persoana.eu de exemplu am simtit din prima,cand am facut normal.o premiera pt mine :laugh2 oral protejat nu stiu daca il face si nepro.

 

Concluzii Poze reale (cel putin cele postate de mine ca poate o schimba intre timp :)) )

                 de recomandat  nu stiu cicatricile acelea imi cam taie curajul.oricum sunteti oameni maturi,aveti recenzia acum voi luati decizia[/size]

                 [/size]de revenit    poate daca nu raspunde vagaboanta ochita si simt nevoie urgenta de o femeie 

 

 

Si distractia a fost gratuita?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

ce ti-e si cu pestii astia  :laugh2 ...anyway..nu este o pierdere prea mare pt bucuresti...se gasea si mai bine.doar ca era ok ca atitudine si  nu te grabea cum fac majoritatea acum.Mie unul nu-mi pare rau de banii cheltuiti ,,pe ea'' :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...