Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Buna baieti!

Cum topicul meu vechi a fost inchis , am decis sa deschid altul . Stiu ca vor exista rautati, dar la fel stiu ca se vor uita destul de repede .

Pentru cei care nu ma cunosc , sunt Elena , am mai activat in urma cu un an si as dori sa activez din nou .

Pentru cei interesati , fac numai deplasari momentan , ca tarif 300 lei cu tot cu taxi , ca servicii : cele standard .

Vorbind din experienta si referitor la topicul trecut , stau foarte bine la GFE , sunt prietenoasa , corecta si imi place ceea ce fac . Am "suferit" schimbari de look , acum sunt tunsa scurt si cu forme putin mai voluminoase :) sani mai tari si mai fermi, abdomen la fel de plat si fund mai bombat:) . Momentan nu am decat pm, voi reveni si cu un numar de contact .

 

Va pup , Paste fericit si sa ne vedem cu bine :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da :) 0720411396 - topicul vechi a fost redeschis acum la cerintelel mele:)

Da-i mesaj administratorului sa ti-l treaca in titlul topicului. Pe care te-ai decis ca il vei folosi de acum inainte. Iar pe celalalt sa ti-l inchida. Va fi asa mai usor si pentru tine sa postezi anunturi si pentru cei care doresc sa te viziteze sa le urmareasca. :)

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...