Sari la conținut

blonda bucuresteanca -0728746019


Postări Recomandate

Vizitator allview1
Reputație: 0

Blonda capitalista (adik de la capitala) :)

O sun pe dsoara si imi zice meniul clasic deja de 100/200, eu fiind deja cam sceptic pentru ca in poze arata meserie (pentru mine)... Ma rog ma ghideaza sa ajung la Dacia la un bloc turn.

Ajung la locul cu pricina si parchez fix la scara... a naibii coincidenta... oricum, cam greu cu parcarea in zona aia deci in alta parte nu aveam unde. Urc, cioc-cioc, se deschide usa, intru si curios ma uit dupa usa fix in tzatzele fetii (crezand ca e mai micutza)... :drool Cu tocuri are probabil 1.90m... daca nu e fata din poze, seamana foarte foarte bine... daca nu ma insel era cu un sutien si chilotei chiar mov (nu ca m-ar fi interesat prea tare). Facem cunostinta si ... la mine asta e regula... uit imediat cum o cheama pe fata :slap2 (imi cer scuze)...si ma pofteste in camera de joaca... Uite acum imi amintesc lenjeria de pat era exact ca cea din pozele de pe Bucuresti (asta pentru veridicitatea pozelor). Ma intreaba cat stau si nici nu termina si zic o ora... deja dezbracandu-ma.  :crazylove

Ma asez in pat si ... am zis ca l-am rupt... scartaie jale, semn ca saracul, desi nu pare vechi a avut ceva experiente la viata lui. Vorbind cu fata una alta nici nu am observat cand a pregatit prezervativul si da sa-l puna pe junior... probabil s-a vazut in ochii mei "problema" si ma intreaba, "vroiai fara?! Ca eu nu fac fara. E 50 de lei." ... Ma gandeam la o laba la 50 de lei (ca tot e in trend) dar am zis ca daca o fac singur e gratis asa ca i-am dat fetei pentru lipsa caciulitei. Macar nu mi i-a cerut pe loc (am trait-o si p'asta). Greseala mea ca nu m-am uitat bine in anunt, greseala ei ca nu mi-a spus de la inceput de extraoptiune. Oricum, s-a dovedit a fi o investitie buna deoarece fata face un oral soft (foarte soft :icecream ) dar care pana la urma si-a atins scopul si tare ca piatra, iute ca sageata am trecut la normal. Aici, treaba buna, am lasat gagica deasupra si si-a facut de cap binisor dar retinut... cam stramtuta cu tot cu gelul pe care l-a folosit. Totusi am finalizat destul de repede pentru ca imaginea era una foarte buna.  :movingthem1

In pauza am mai socializat putin si i-am deschis calea catre lumea nimfomane.com pe care sper sa o acceseze cat mai curand si o sa ne facem o colega de barfa noua. Eu sper sa se tina de cuvant si o sa-si faca si cont. I-am afumat fetei camera si am trecut la numarul doi.

Oralul cam scartaia si nu prea eram focusat eu pe treaba si o intreb daca se baga la un 69. Asa ca vine deasupra mea si pasarica aia dulce era tot ce lipsea din schema. Oralul s-a imbunatatit dramatic simtind parca si o urma de deep (deh... eram concentrat pe altceva). Intr-un tarziu trecem si la normal unde singura mea rugaminte era un doggy standing up ... Zis si facut, si isi asume the position putin cam jos pentru sperantele mele dar totusi am gasit cupla perfecta. Funduletul eala e numai bun dupa parerea mea, putin molcut dar e perfect pentru amortizare. :D Nici nu mi-a mai trebuit altceva. Am dat ca surdu-n clopot pana la finalizare.  :doggystyle

 

Ne-am mai vorbit ceva la o tigara. Pupat fata si plecat. 

 

Note:

Locatia: 9 - minusul e de la scartaitul patului desi nu l-am folosit prea mult :) Oricum, apartament curat, frumos, intretinut.

Igiena: 10

Aspect fata: 9+

Fatza: Blonda, ochi caprui (cred), cu dinti mici cu strungareata (eu consider ca ii da caracter), foarte draguta

Corp: 1.70 declarati (eu as zice 1.72-1.74), cam 50 de kg la ridicare, sanii foarte frumosi si un fundulet micut dar foarte palmuibil. Pasarica micutza si dragutza si foarte dulce ;) In concluzie la cei "20 de ani fara vreo doua zile" ai ei arata foarte bine.

Oral: 7 - din pacate lipsa de experienta. E soft si doar pe cap, ajutat de manuta, e si protejat fara extra 50 deci sa ma ierte domnisoara dar la Constanta cam asa sunt notele. Fetele de aici sunt foarte bune "oratoare".

Normal: 9

Anal: not available

GFE: 8 - comunicativa dar cam rece/distanta in timpul sexului. Pentru prima intalnire eu zic ca e ok totusi... mai vedem dupa. ;)

 

Domnisoara planuieste sa mai zaboveasca pe la noi mai ales ca se apropie sezonul de solar natural. Eu unul o sa mai revin si asta cat de curand.

 

Maestre Pisicuts, promoveaza domnisoara la testate. Merita macar atat ;)

:hihat

 

P.S.: Asta e topicul de pe Bucuresti si e colega in Constanta cu domnisoara bruneta de aici cam unfortunate la aspect (dupa cum spun unii, eu nu am vazut-o).

  • Like 13
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Colegu eu vin maine la Constanta si momentan nu am nici o idee cu ce fata o sa ma distrez zici tu ca merita fatuca 250 ? 

 

Merita macar atat ;)

 

Colegu' eu cred ca tu ai nevoie de PM.

N-am de unde sa stiu ce-ti place tie...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da tot incerc sa imi fac upgrade de ceva vreme da am cardu blocat de aia de la banca nu pot sa mai fac tranzactii online o sa cumpar pana la urma un psf si aia e da o sa incerc maine poate reusesc sa dau de ea:) multumesc pentru sfat .

Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Da tot incerc sa imi fac upgrade de ceva vreme da am cardu blocat de aia de la banca nu pot sa mai fac tranzactii online o sa cumpar pana la urma un psf si aia e da o sa incerc maine poate reusesc sa dau de ea:) multumesc pentru sfat .

Mai bine joci fazan... mai ai 40 de postari si ai PM 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Daca zici tu ca e fata din poze sau seamana foarte mult am sa o sun si eu .. e bomba in poze.. adica exact cum ziceai si tu genul meu:)))

Atunci spune-i ca te-am trimis eu! :)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Bai, din păcate mi-a dat sms. I-am zis sa nu mai facă d-astea ca nanas nanas dar dacă vede nanasa ne omoară p-amândoi. Fata s-a conformat. Adică mi-a dat sms înapoi sa-mi confirme... (faceslap... ca scriu de p tel)

Eu la rându-mi i-am dat fetii sms înainte cu linkul de pe topicul ei pe Nimfomane in speranța ca își va face cont sa avem si noi de cine sa ne luam (nu ca homalaii intre noi, zic).

Dar se pare ca fata e prea ocupată ... așa se întâmpla după ce face All View recenzie ;)

Încercați si voi.

  • Like 4
Link spre comentariu

Am vorbit cu ea azi sa ne vedem și când sa ajung la locație , surpriza !!! Numai răspundea la tel .. e neserioasa

Nu e vorba ca nu sunt serioasă ,eram ocupată și nu e frumos când sunt ocupată sa-mi las clientul și sa răspund la telefon .si tu dacă ai fi fost in locul lui nu cred ca îți convenea sa te las ca sa raspun la telefon ,ca dacă a-și face lucru asta a-și fi subiect de bârfa pe sait,și nu vrei subiect de bârfa pe sait ....pupici
Link spre comentariu

Bună seara. Același lucru l-am pățit și eu. Am sunat-o de zece ori dar fără niciun rezultat.

sas. Dragul meu dacă sunt ocupată nu am cum sa îți răspund ,lucrez singura ai nu are cine să-mi răspundă la telefon ,și nu am cum sa îmi dau clientul afara după 5 minunate ca sa răspund la telefon ,dacă o sa vrei sa vii suna și tu cu 30 minunate înainte sa stiu dacă vii ....pupici
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu e vorba ca nu sunt serioasă ,eram ocupată și nu e frumos când sunt ocupată sa-mi las clientul și sa răspund la telefon .si tu dacă ai fi fost in locul lui nu cred ca îți convenea sa te las ca sa raspun la telefon ,ca dacă a-și face lucru asta a-și fi subiect de bârfa pe sait,și nu vrei subiect de bârfa pe sait ....pupici

Bine ai venit printre noi! Sa-ti fie sederea pe aici cat mai lunga si cu folos!

Citeste, cuteste, cuteste cat poti de mult pe aici si ai sa vezi ca tot ce ti-a putut spune @allview e pe bune!

Aici suntem o comunitate (ciudata, "nebuna" , funny , dar o comunitate ) si pana la urma interesul este unul comun - sa ii facem pe oamenii astia sa se simta bine, sa ne tot viziteze si reviziteze!

Spor!

Sa ii arate unul dintre voi fetii cand o vizireaza cum sa posteze la Fazan sa isi ia PM, mie imi oare ca va fi un castig ptr Constanta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sorry, double post! Am sters!( ce aiurea am scris, sper sa se inteleaga!)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Sa ii arate unul dintre voi fetii cand o vizireaza cum sa posteze la Fazan sa isi ia PM, mie imi oare ca va fi un castig ptr Constanta.

Cantitatea de informații este imensa. Îți dai seama ca scopul si durata vizitei nu mi-au permis sa ii dau toate informațiile :). Eu am încercat sa ii explic ca este important sa-si facă un cont aici si sa urmărească forumul pentru a-și îmbunătăți serviciile.

 

Pentru domnii care au probleme cu programările: eu am renunțat la stilul asta. Îmi fac un plan de bataie cu minim 3 fete, urc in mașina si sun la prioritatea nr 1, dacă raspunde e perfect dacă nu prioritatea 2. Din momentul in care ai sunat si ai zis ca te duci in CT ai maxim 30 min in care poți ajunge oriunde. Dacă de exemplu ești la City Mall ai 15 min in care poți ajunge pe jos oriunde. Chiar dacă nu ajungi din diverse cauze suna si tu si cere detalii despre locație, loc de parcare, chestii.... NU încerc sa apar tzeparele, încerc sa va dau un sfat sa va salvați voi timpul vostru.

 

Pentru Cătălina, bine ai venit pe forum! Ma bucur ca mi-ai urmat sfatul. :D

Acum dacă tot ești aici, notează:

- Scrie un post despre tine care sa cuprindă serviciile oferite, PROGRAMUL de lucru, metoda de contact preferata (poate sa fie si SMS/Whatsup/Facebook/etc atâta timp cât este transmis pana la o anumită ora), tarife SI extraopțiuni.

- încearcă sa faci 200 de postari si sa ai mesagerie privată. Sunt useri care prefera modalitatea asta de contact.

- fii cât mai serioasa in ceea ce privește programarea clienților. Așa cum tie nu-ți place când cineva spune ca vine si nu mai vine sau întârzie, același lucru este valabil si pt clienții tai. Găsește o metoda de contact/programare pe care tu o consideri Ok si postează in anunțul tău (gen suna înainte cu 30 min sa confirmi ca vii);

- Dacă nu ai un program fix, poți sa ne spui aici când începi si pana la ce ora te găsim.

- Strict părerea mea este sa renunți la extraopțiune... Se crează confuzii. Dacă ai un singur tarif totul e mai clar. Cine vrea oral protejat mai mult ca sigur îți va spune el asta.

- FOARTE IMPORTANT - ORICE SE SCRIE AICI IA-O CA PE UN SFAT IN PRIMUL RÂND (nu ca pe o acuza). Încearcă sa înlături nemulțumirea respectiva dacă sta in puterea ta si vei avea de câștigat.

- Ești "New Entry" si nebunia asta nu va tine prea mult. Totul depinde de tine. ;)

- Succes in cariera ta pe Nimfomane.com! :)

 

P.S.: Ma întreb ce se întâmpla dacă ii dădeam 10 pe linie :)) Sunau si alarmele de incendiu. :))

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator allview1
Reputație: 0

Allview, te-ai suparat pe tastatura? Nu am mai citit atat din clasa a 7-a :)) mai stiu eu pe unu care scria romane p'aici :)))

Talibane... n-am! De-asta ma oftic si mai tare ca ma dor ochii mai mult decât degetele :)

 

P.S.: ... Dar ma bucur ca ai citit :) Poți sa treci clasa acum! :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...