Sari la conținut

Andreeabubu 0735271854


Vizitator andreeabubu

Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am fost ieri la Andreea. Contact pe whatsapp, programare respectată de ambele părți. Apartamentul era curat și baia dotată cu tot ce trebuie (inclusiv apă de gură).

Andreea m-a așteptat într-un capod roșu și lenjerie intimă, la care a renunțat când a venit de la duș. Pozele sunt reale și o prezintă destul de bine. A păstrat doar sutienul, pe care i l-am dat eu jos, că îmi era dor de "uriașii" ei (foarte drăguți de altfel).

Pe scurt, am discutat puțin, am făcut duș amândoi, și am trecut la acțiune. A început puțin grăbită (clasica întrebare "cum vrei oralul?") dar să conformat când am sugerat să nu sărim peste preludiu. S-a implicat în prediu  și după un oral reciproc, am trecut la NP. Nu a fost nevoie de lubrifiant și totul a decurs la fel de bine ca la la preludiu (cu mângăieri, sărutări pe corp, etc). Nu mi s-a părut mecanic și s-a implicat. După acțiune am mai stat la discuții și a fost mai relaxată ca la început. A fost o vizită reușită care merită repetată.
Are servicii destul de limitate, dar face bine ce face.

250/o oră

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
On 10/8/2024 at 1:34 PM, fakeaccount said:

Am fost ieri la Andreea. Contact pe whatsapp, programare respectată de ambele părți. Apartamentul era curat și baia dotată cu tot ce trebuie (inclusiv apă de gură).

Andreea m-a așteptat într-un capod roșu și lenjerie intimă, la care a renunțat când a venit de la duș. Pozele sunt reale și o prezintă destul de bine. A păstrat doar sutienul, pe care i l-am dat eu jos, că îmi era dor de "uriașii" ei (foarte drăguți de altfel).

Pe scurt, am discutat puțin, am făcut duș amândoi, și am trecut la acțiune. A început puțin grăbită (clasica întrebare "cum vrei oralul?") dar să conformat când am sugerat să nu sărim peste preludiu. S-a implicat în prediu  și după un oral reciproc, am trecut la NP. Nu a fost nevoie de lubrifiant și totul a decurs la fel de bine ca la la preludiu (cu mângăieri, sărutări pe corp, etc). Nu mi s-a părut mecanic și s-a implicat. După acțiune am mai stat la discuții și a fost mai relaxată ca la început. A fost o vizită reușită care merită repetată.
Are servicii destul de limitate, dar face bine ce face.

250/o oră

Mulțumesc 😘

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Prima recenzie, deci sper sa imi iasa.

Tin sa mentionez ca am ceva vizite la activ prin forum si publi si anuntul iar prima vizită a fost (la muncii lângă biserica) acum vreo 20 de ani la strada.

Sa trecem la doamna de azi.

Stabilit pe whatsapp întâlnirea, am intrebat cand ar avea primul loc liber pentru finalizare. Am gasit un loc la mai puțin de o oră distanța si cum eram în zona a fost ok.

Bloc vechi în zona mall vitan, am avut si experiente ok si mai puțin bune prin împrejurimi.

Am trimis mesaj pt ultimele detalii legate de adresa, a răspuns prompt și am ajuns la usa.

Prima impresie o doamnă înaltă, brunetă, par lung, picioare si fund frumos.

M-a condus în camera, am inmanat bănuiți mi-a aratat unde sa las hainele si a plecat după rest si prosop.

De partea cealalta a usii se auzeau voci, am aflat cateva secunde mai tarziu ca are o colega, mai scunda si destul de implinita la care venise un coleg de breasla. Nu se gestioneaza prea bine, eu dadeam sa plec spre baie si el sa intre in apartament.

S-a rezolvat pana la urma. Baia veche dar gaseai geluri de dus si chiar apa de gura dar fara pahare sau nu le-am vazut eu.

In dormitorul unde am fost primit parea destul de curat. Pernele si lenjeria nu foarte fresh si nici nu prea aveau cum.

Actiunea a inceput cu eu intins pe spate si doamna s-a apucat de un oral neprotejat la cererea mea. Sutienul a ramas, nu stiu de ce.

La cateva minute, dupa ce soldatul s-a trezit, a propus sa punem casca.

Am acceptat si am pompat in caprita cateva min. Fund ferm, maricel in sensul bun.

Geme repetitiv si fad sa zic asa, nu m-a impresionat, din contra. A fost un mic turnoff la fel si lantisorul de la gat cu un zgomot foarte enervant la orice miscare.

M-am cerut in misionar unde am mai dat putin la vasle. Dupa un eye contact placut am zis sa ma apropii pentru un sarut/fk dar s-a dat usor intr-o parte suficient cat sa inteleg ca nu exista compatibilitate din punctul ei de vedere.

Asta mi-a picat prost sincer sa fiu, deoarece nu sunt nici urat nici certat cu dentistul. Am fost de exemplu la fete care nu ofereau fk dar s-a ajuns natural acolo in timpul actiunii.

Dupa acest episod care mi-a lezat orgoliul, in loc sa termin in misionar cu fk i-am cerut sa ma termine la oral, ca o razbunare sa zic asa.

Eu in picioare si ea pe marginea patului, a supt fara sa comenteze, apoi a mai trecut si la mana, intr-un final intreband, ce ai? Esti obosit?

A intrebat intr-un mod frumos totusi, fara sa bata apropouri de timp sau sa zica ca nu are ce sa imi faca, ca o dor falcile sau ca nu mai termin azi. In experientele anterioare am sute de reactii negative ca exemple din pacate, chiar si de la fete top sau super laudate.

A continuat cu oralul si am dus si o mana pe la sani, micuti, cu sfarcuri erecte, fermi la prima impresie. Mi-au placut cum se simteau, pacat ca nu a  dat jos sutienul, poate nu se mai chinuia atat sa ma termine.

Mi-a aratat servetelele si a fugit la baie sa scuipe lichidul buclucas.

Am mai fost si eu la baie dupa ce am intrebat daca e liber.

M-am imbracat si am vrut sa ies nu inainte ca ea sau colega sa deschida usa de la bloc urmatorului. Cand am iesit era pe hol, iar colega vorbea cu un alt pretendent, ii spunea etajul.

Concluzii:

Doamna ca aspect mi-a placut, poate partial de etnie, dar e buna de incercat macar 1 data.

Cam 3 stele din 5

Locatia

2 stele din 5

Discretia

Maxim 1 stea din 5

Am stat o finalizare, 150 lei.

Raport calitate pret favorabil, daca ar sta singura, intr-o locatie mai buna, cu siguranta ca ar putea cere si mai mult.

Si poate atunci nu ar mai fi nevoita sa bage pe banda rulanta.

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...