Sari la conținut

TOP:Bruneta sexy - 0758380626


Postări Recomandate

Marcus, bro, femeia are si ea viata ei paralela cum de altfel avem si noi, metoda asta de comunicare mi se pare cea mai safe...intreb fiindca o tipa de pe forum a zis ca alice ar fi avut niste probleme cu “scursurile” care incearca sa plaseze marfa de proasta calitate si doresc sa elimine concurenta, poate e fake news, dar trebuie luat atitudine raportat la aspectele astea, fiindca unul din motivele ocolirii orasului de catre domnisoare cu potential e acesta-amenintari,injurii and so on

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Marcus, bro, femeia are si ea viata ei paralela cum de altfel avem si noi, metoda asta de comunicare mi se pare cea mai safe...intreb fiindca o tipa de pe forum a zis ca alice ar fi avut niste probleme cu “scursurile” care incearca sa plaseze marfa de proasta calitate si doresc sa elimine concurenta, poate e fake news, dar trebuie luat atitudine raportat la aspectele astea, fiindca unul din motivele ocolirii orasului de catre domnisoare cu potential e acesta-amenintari,injurii and so on

tu nu înțelegi că faci off topic, aici scrii recenzii, problemele ei le discuți în privat. Nuștiu ce tipa tea informat pe tine despre Alice, si ția zis sa scrii pe topicul ei.
Link spre comentariu
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca

Da , vom discuta telefonic, probabil îmi Cunoști programul

Da, doar ca incerc sa iau legatura cu tine de cateva zile atat prin telefon, mesaj, whatsapp... si nimic...

Link spre comentariu
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca

Made2race, noroc ca ai recenzii altfel te faceam cu ou si cu otet. Foloseste telefonul maine dimineata pe la 10 dar nu-ti fa mari sperante. In schimb bombonel nu are nici o recenzie, doar polueaza forumul, posibil sa fie unul dintre aceia ce au agresat fetele altfel ar fi scris recenzii.

Sperante imi fac de mai bine de 2 saptamani, cat despre mesaje, telefoane cred ca deja e la "favorite."

Link spre comentariu
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca

Te rog sa ma contactezi telefonic

Alice draga, am incercat asta, dar fara reusita, am speranta ca maine de dimineata sa imi raspunzi, de aceea mi-am prelungit sederea la Suceava cu inca o zi...

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Alice draga, am incercat asta, dar fara reusita, am speranta ca maine de dimineata sa imi raspunzi, de aceea mi-am prelungit sederea la Suceava cu inca o zi...

Made2race cont verde era mai ușor. 50 de Ron pe luna. Pm aici, mai repede făceai programarea. Știu ca în ultimul timp fetele sunt mai precaute și știu cum sa își aleagă clienții. Cei cu recenzii aici sunt mai ok în zona. Nu par dubioși.:)
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Degeaba revii de luni dacă ții telefonul închis

Nu putem face programări altfel dacă nu îl TUI deschis și nu răspunzi

Tu ai crezut ca revine pentru tine? 🤣 🤣

Are clienții ei, sigur are programări făcute.

Programeazăte si tu pe PM, ce nu poți?

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Buna , ti am trimis un mesaj pe whatsapp

dacă ești disponibilă mâine . Nu am mai fost pana acum as vrea sa incerc

Buna , ti am trimis un mesaj pe whatsapp dacă ești disponibilă mâine . Nu am mai fost pana acum as vrea sa incerc

Dacă nu îți răspunde nu vrea clienți noi. Cred că eo fi frică și ei, mai lăsațio să răsufle ca e om si ea cît poate duce fata. Toți vreți la ea si la Adelina da mai lăsațile poate am si eu nevoie de ele.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...