Sari la conținut

0754317260


Vizitator andrew31

Postări Recomandate

Vizitator veris2
Reputație: 0

salut. am vizitat si eu azi posesoareai acestui numar de telefon. locatia in nicolina 1 destul de usor de ajuns. despre ea ce pot sa zic e micuta intadevar in jur de 1.65 si putine kg. sini aproape inexistenti dar cu sfarcuri faine (cel putin din punctul meu de vedere). intradevar are o cicatrice pe piept de la o operatie ceva. e bruneta cu parul nici lung si nici scurt. despre prestatie ce sa zic mie mi-a placut. a inceput cu sarutari pe gat, pe pept pana a ajuns in zona de interes. oralul a fost neprotejat. nu a fost cu cine stie ce artificii dar a fost ok. atentie zonelor adiacente si mana a folosito doar ca sa se poate bate cu scula peste fata. la normal a fost ea deasupra destul de stramta mi s-a parut. finalizarea a fost pe corpul ei. igiena fetei este ok nu am simtit nimic suspect. la si note:

locatie: 8 apartament cu o camera destul de curat

oral: 8 se poate si mai bine mi-a placut atitudinea ei

normal: 8 am reusit sa incerc doar o pozitie.

halatul 50 ron numarul ora nu am retinut.

eu unul voi reveni.

Link spre comentariu

la locatia din nicolina puteti ajunge usor daca va uitati pe o harta, eu asa am facut:)

Apartament ok, la parter, zona linistita din cate am vazut. Cum zice colegul mai sus, sani aproape inexistenti, si destul de uratei. O operatie  spre stern, cicatrice destul de inestetica (e si un neg pe-acolo?!) mai ales ca are sanii mici, pielea fina, epilata, fund frumos, fara mirosuri suspecte. Acceptabila la fata, defect la dinti, un motan care dormea in camera+perusi, n-am sesizat miros de urina.

 

Fata e docila, amabila, raport pret/calitatea prestatiei e ff bun, 50nr, 100h. In rest, nimic memorabil, nimic nu m-a dat pe spate, compenseza mult prin atitudinea ei. 

Oral:  9 pt silinta, cim

Normal: 8

Fizic:6 (sanii o dezavantajeaza mult dpmdv)

gfe 9

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Salutare confrati futaciosi !

Impins de postarile pe care le am tot citit pe aici, vinerea trecuta am zis sa trag si eu o fuga la domnisoara Elena.

Locatia este cea mentionata mai sus, am ajuns foarte usor, indrumat telefonic de sus numita.

Am fost asteptat de ea, intr-o tinuta de casa, foarte amabila de altfel, mereu zambitoare pe toata perioada cat am stat. Precizez ca am vazut si eu cei doi perusi din bucatarie si pisica. Fiind destul de grabit, am rugat o sa se dezbrace, purta pe dedesubt set de culoare rosie, bichini si sutien. Destul de draguta la corp, am observat si cicatricea despre care au vorbit si colegii de mai sus, dar pe mine nu m a deranjat deloc. M am dezechipat si eu si m am intins pe canapeaua din sufragerie. A inceput cu un oral super frumos, in care s-a implicat foarte mult, dand atentie zonelor adiacente, deeptroath destul de bun, lins oo, se bate cu ea peste fata si tot ce am mai vrut eu.

Apoi am pus caciulita si am trecut la pompat ea pe spate cu fata la mine. M a privit in ochii, geme , saruta din propria initiativa peste tot, inclusiv FK, din punctul meu de vedere mi a aratat ca i place sexul in sine.

Am terminat in caciulita, nu m a grabit deloc, nu mi a cerut banii, i am dat eu inainte de a iesi pe usa.

Dupa mine este o domnisoara demn de trecut in agenda.

Am plecat foarte multumit.

Era sa uit, baie este curata, cu prosop curat, un gel de dus barbatesc. Fara mirosuri suspecte, atat ea cat si ap cu doua camere.

Sa trec si la note :

oral 10

normal 9

fizic 7-8 - bifez un dezavantaj cicatricea si corpul nu foarte perfect dupa gustul meu

fk 9

gfe 9

halatul 50 lei un nr oral + normal

Cu siguranta voi mai reveni !

  • Like 4
Link spre comentariu

Amyral cred ca nici n-ai sunat. Sau poate era ocupata. Am fost azi la ea. Pentru cei fara harta se face asa - din Podu Ros spre CUG se trece pasarela (aia cu lucrarile). La semaforul de dupa pod se ia dreapta, din nou prima dreapta (inainte e interzis) si prima stinga (sens unic). Se intra pe Egalitatii si se merge cam 300m. Blocul e pe dreapta , are numar de 2 cifre, scara e la drum, usor de ajuns. telefon inainte si ea vine sa deschida. Fata e putina la trup, slaba, fundul e mai mare si placut. Sinii sunt mici, cu sfircuri mari, erecte. Are cam 160 si nu multe kg. Mai inchisa la ten, nu stiu daca e de etnie. Locul este modest, dar curat - ap cu o camera. In bucatarie are acum un ciine, nu am vazut. In camera este o canapea extensibila, inca una normala si fotoliu, loc de actiune destul. Am inceput cu sarutari pe tot corpul, urmat de oral NP cu CIM. Nu s-a grabit si a parut foarte implicata. Apreciaza un comportament frumos din partea clientului si raspunde bine. La oral a intrat lent, atentie oo, apoi soldatul dezmierdat in fel si chip, limbi pe cap, priviri sexi, bagat adinc, supt si lins cu pasiune. Am finalizat in gura, a ramas dupa inca pputin, nu a inghitit - sa dus la baie unde s-a spalat. Apoi m-am spalat, am primit un prosop curat din dulap, am mai schimbat citeva vorbe si mia parut rau ca nu am mai stat un nr. O sa vin altadata.

Loc - 7 - bloc vechi, garsoniera mica vopsita cu cheia de 16, totusi zona e linistita la ora la care am fost.

Corp-6-7 - mie nu imi plac skinny, are o cicatrice intre sini care nu e deranjanta pentru mine. Imi plac sfircurile si fundul

GFE-9 - foarte pasionala, implicata, sarutari, mingiieri, imbratisari

Igiena-9 (corp fara sex) - miroase frumos pe corp, mic iz de parfum care ramine dupa - aviz celor cu partenere cu nas fin, normal nu am incercat nu stiu cum e igiena la pasa.

Oral-9 - bun, las punctul suplimentar pentru a doua oara cind am sa am timp mai mult

Normal - data viitoare

Platit 50 de lei - plecat multumit. De revenit!

  • Like 7
Link spre comentariu

Salutare tuturor!

Tin se mentionez ca Elena e din nou activa!

Ieri rasfoind rubrica de matrimoniale am dat de numarul ei. Am sunat si mi-a raspuns foarte politicos. Preturile sunt aceleas, 50 nr si 100 ora. Locatia e in spatele hotelului Onest. O camera cu un pat si o canapea pe care torcea de zor un motan.

La scurt timp dupa telefon m-am infiintat la locatia fetei.

Ca aspect intr-adevar nu e vreo frumusete da nici urata ca rusa. Sanii mici spre inexistenti iar fundul maricel.

Am optat pt un ON cu finalizare unde doresc eu (bineinteles orala).

Ca tehnica se pricepe destul de bine, acorda atentie zonelor adiacente, cateva tentative relativ reusite de DT si bataile peste fata. M-a surprins cand i se vida gura si suna ca un dop cand o scotea.

Spre marea mea surpriza la finalizare m-a supt ba baiatule pana s-a culcat. Ma treceau toate starile, sa nu mai zic ca ma lasau si genunchii.

 

Ca si note: Locatia: 7-8 aspect de vechi dar curat

Fata: 6-7 nu e cine stie ce

GFE: 8-9 cauta sa converseze, face glumite si rade la glumite. Chiar se face placuta

Oral: 9 daca ii iesea mai bine DT-ul era minunat

Pret: 50 lei

 

Raportul pret/calitate e exceptional si eu unul am sa revin

 

Mult succes tuturor si sange-n stromeleag!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Niste poze ?

Ce oferi si la ce pret ?

Unde iti este locatia ?

Bai frankfurte, băieții ăștia sunt mari domni...eu is fara școală ( nu am avut noroc in viață), da sa mor de înțeleg logică ta!

Ăștia își bat pula de tine in cel mai "hard" mod, dar tu nu ai nici o treaba, in continuare pui întrebări stupide si de tot căcatul pe toate topicele.

Am o mare curiozitate ....tu ai fost la futut vreodată?..ai văzut cum arata o pizda de aproape ???

Bai tineretze...daca vrei, te ajut cu ceva bănuți ...numai du.te si fute si tu ceva, nu mai pune întrebări stupide pe toate topicele.

Te rog frumos nu ne mai fute nervii...orice topic deschid, sa citesc si eu unde mai pot da o pedala, dau numai de tine.

Eu cred ca tu ești într.o mare dilema...tu nu ești hotărât daca sa te duci sa fuți/ sa dai o muie....sau sa fii futut/sa sugi pula. Momentan doar o sugi aiurea...adica fara DT/CIM/COF/COB...exact ca o curva proastă si tepara...ca alea de la secțiunea " de evitat".

Bafta...si te rog eu frumos, fii prost...da in liniste.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bai frankfurte, băieții ăștia sunt mari domni...eu is fara școală ( nu am avut noroc in viață), da sa mor de înțeleg logică ta!

Ăștia își bat pula de tine in cel mai "hard" mod, dar tu nu ai nici o treaba, in continuare pui întrebări stupide si de tot căcatul pe toate topicele.

Am o mare curiozitate ....tu ai fost la futut vreodată?..ai văzut cum arata o pizda de aproape ???

Bai tineretze...daca vrei, te ajut cu ceva bănuți ...numai du.te si fute si tu ceva, nu mai pune întrebări stupide pe toate topicele.

Te rog frumos nu ne mai fute nervii...orice topic deschid, sa citesc si eu unde mai pot da o pedala, dau numai de tine.

Eu cred ca tu ești într.o mare dilema...tu nu ești hotărât daca sa te duci sa fuți/ sa dai o muie....sau sa fii futut/sa sugi pula. Momentan doar o sugi aiurea...adica fara DT/CIM/COF/COB...exact ca o curva proastă si tepara...ca alea de la secțiunea " de evitat".

Bafta...si te rog eu frumos, fii prost...da in liniste.

Eu am pus niste întrebări destul de pertinente. Daca nu ti se scoală jucăria nu trebuie sa fii nervos pe mine.
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Eu am pus niste întrebări destul de pertinente. Daca nu ti se scoală jucăria nu trebuie sa fii nervos pe mine.

Of of...doar ti.am zis sa nu dai din casa...chiar daca te.ai chinuit sa mi.o scoli si ai supt la ea o ora...se mai întâmpla. Nu fi supărat ...tu banii i.ai primit, chiar daca eu nu am reușit sa finalizez.

 

P.s. pai fara DT/CIM/COF/COB...doar sa o sugi așa ca prostu si fara rost...cum dracu voiai sa termin.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Of of...doar ti.am zis sa nu dai din casa...chiar daca te.ai chinuit sa mi.o scoli si ai supt la ea o ora...se mai întâmpla. Nu fi supărat ...tu banii i.ai primit, chiar daca eu nu am reușit sa finalizez.

 

P.s. pai fara DT/CIM/COF/COB...doar sa o sugi așa ca prostu si fara rost...cum dracu voiai sa termin.

Nu am fost eu, cred ca ti-a supt-o mămica ta.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nu am fost eu, cred ca ti-a supt-o mămica ta.

Bezevenchi mic, de ce o amesteci in discuția noastră pe măicuță mea? Ea săracă nu a făcut niciodată afirmații de genul daca mi se scoală sau nu, ca nu are săracă de unde sa știe.

Tu pe de alta parte ...daca faci o afirmatie de genul, înseamnă ca știi ce zici, ca doar ești băiat mare. Îmi cer scuze daca te.am chinuit si nu ai reușit sa " scoli jucăria".

Așa la final de discuție, sa te pup??...mai bine nu, ca știm amândoi ce ai făcut tu cu guriță...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...