Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

sunt utile pentru alte activitati. de ex sa nu-ti tremure gladiolele pe partie iarna...

Mhm , cum sa nu.

 

La mare/piscina cand te duci, nu sunt utili muschii?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ehh... Acum 2 ani cand ma duceam la sala regulat, ajunsesem sa imping la presa 200 Kg, si pe varfuri cate 100-110 Kg. Acum nu cred ca mai pot.... Hmm... ar trebui sa ma reapuc de sala, am nevoie de ceva care sa ma motiveze... Cand urc cu rucsacul foto de 10 Kile in spate prin Alpi sau cand haladuiesc prin canicula din Maldive, se simte lipsa de antrenament...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Ehh... Acum 2 ani cand ma duceam la sala regulat, ajunsesem sa imping la presa 200 Kg, si pe varfuri cate 100-110 Kg. Acum nu cred ca mai pot.... Hmm... ar trebui sa ma reapuc de sala, am nevoie de ceva care sa ma motiveze... Cand urc cu rucsacul foto de 10 Kile in spate prin Alpi sau cand haladuiesc prin canicula din Maldive, se simte lipsa de antrenament...

poarta tocuri prin casa

fac glezna frumoasa

nebunooooo

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 114208
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

poarta tocuri prin casa

fac glezna frumoasa

nebunooooo

 

tot mai bine sa stai in gradina la soare sa faci gratare, sa desfaci o sticla de rom si sa fumezi toata ziua

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce sa vezi? Chiar i-am gasit, se cheama ion violatorul de raton si evil 11 ala de te ameninta cu atacuri teroriste virtuale acu cateva luni

rozkendro inca nu ti-ai revenit dupa umilinta data de motan ? eu zic sa iti  stergi pacatele donand inca 10.000 euro motanului :)))))

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

tot mai bine sa stai in gradina la soare sa faci gratare, sa desfaci o sticla de rom si sa fumezi toata ziua

in vama pe-nserat

desfac o sticla de absint

sa mor daca va mint

  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...