Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

De unde sunt pralinele si ...unde te duci?

Ti-ai dat seama ca nu se gasesc usor  ...nu zic de unde sunt 

 

A fost ziua unei foarte bune prietene  :)

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mai da-te in plm de necajit si nu te mai tine cu nasul in curul meu , ca de azi nu ma mai trag de sireturi cu toate naparcile care  paraziteaza pe aici si zi si noapte,  doar  cu chef de scandal . Imi este mie rusine ca  bag asemenea neispravit in seama   :)

 

AMARATULE fa-ti un viitor ca te-au prins anii din urma fara sa realizezi nimic in viata    :no2

  • Like 21
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Mai da-te in plm de necajit si nu te mai tine cu nasul in curul meu , ca de azi nu ma mai trag de sireturi cu toate naparcile care  paraziteaza pe aici si zi si noapte,  doar  cu chef de scandal . Imi este mie rusine ca  bag asemenea neispravit in seama   :)

 

AMARATULE fa-ti un viitor ca te-au prins anii din urma fara sa realizezi nimic in viata    :no2

Si uite asa exorcizarea aurolacului milionar s-a incheiat cu succes :pope

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rupt ... terminat ... daramat. Din Poiana Brasov , via Pietrele lui Solomon , pana la Biserica Neagra ... la picior , pe drumul vechi ( nu ala clasic , altul ... mai lung cu vreo 4km , dar infinit 

mai frumos ... un drum forestier facut acu' vreo 3-4 ani , destul de bine intretinut ) . Mi-am castigat dreptul la o pizza intreaga ... la Irish Pub , ca vis-a-vis la Hirscher nu faceau ... 

 

inapoi am luat autobuzul ... nu eram in stare nici sa ma gandesc cum ar fi sa urc in Poiana pe jos ... am facut front comun cu fiica-mea , protestand ferm la incercarea sotiei de a 

face drumul inapoi tot pe jos . O sa urmeze repercusiuni , sunt sigur ... salate de ierburi si alte asemenea , in timp ce la mesele vecine oamenii normali se indoapa cu ciorba de fasole ,

friptane ... deja imi lasa gura apa ...

 

cheers.

  • Like 11
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:laugh2

Maine ma duc sa iau un job, asta daca imi convine ca nu mai sar ca nebuna la primul venit si servit. :)

Pe de alta parte, ma pandeste un bou, iar pentru ca lumea l-a intrebat daca e tata ( :laugh2 :slap2 ) a inceput sa-mi spuna "fata mea"!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2

I-am dat aseara psihic de l-am julit!  :laugh2

http://2.bp.blogspot.com/-VNqWlQ9jryg/UWvxU6TmjfI/AAAAAAAAEMc/G_n1sbmDpbg/s1600/animale-haioase-16_1a7fe2e3215983.jpg

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

:laugh2

Maine ma duc sa iau un job, asta daca imi convine ca nu mai sar ca nebuna la primul venit si servit. :)

Pe de alta parte, ma pandeste un bou, iar pentru ca lumea l-a intrebat daca e tata ( :laugh2 :slap2 ) a inceput sa-mi spuna "fata mea"!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2

I-am dat aseara psihic de l-am julit!  :laugh2

 

cum l-ai "julit"?

 

poate voia sa te tina pe genunchi si sa-ti spuna o poveste de-a lui Creanga

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cum l-ai "julit"?

 

poate voia sa te tina pe genunchi si sa-ti spuna o poveste de-a lui Creanga

 

Am un talent nativ sa fac un barbat sa se simta de rahat, mai ales din punct de vedere sexual... A zis ca nu vrea sa mai vorbim vreodata despre sex!  :laugh2

Ce rau imi pare!  :laugh2

Povestea e lunga, el a fost candva acuzat de **spam editat**... Iar **spam editat**ii la noi fut si mature, importanta este abordarea lor, bagatul in suflet, sa li se para ca femeia le-a cedat, dar nu o fac la modul dominant, ci cu lugu lugu, cum ar fi facut-o cu un copil...

Scarbos subiect. 

In fine, faza ca am fost vazuta ca fii-sa de 2 ori l-a incitat, iar eu am talent sa dau peste coaie!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am un talent nativ sa fac un barbat sa se simta de rahat, mai ales din punct de vedere sexual... A zis ca nu vrea sa mai vorbim vreodata despre sex!  :laugh2

Ce rau imi pare!  :laugh2

Povestea e lunga, el a fost candva acuzat de **spam editat**... Iar **spam editat**ii la noi fut si mature, importanta este abordarea lor, bagatul in suflet, sa li se para ca femeia le-a cedat, dar nu o fac la modul dominant, ci cu lugu lugu, cum ar fi facut-o cu un copil...

Scarbos subiect. 

In fine, faza ca am fost vazuta ca fii-sa de 2 ori l-a incitat, iar eu am talent sa dau peste coaie!  :laugh2

 

tu cu barbati normali te culci?

una e sa-i placa pustoaicele, una ce scrii tu...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tu cu barbati normali te culci?

una e sa-i placa pustoaicele, una ce scrii tu...

 

E mult mai grav de atat, trust me. :)

Mi-au trebuit nervi de otel, mi-am dat seama ca erau de aluminiu.  :slap2  :laugh2

N-are nimic, m-am mutat in sfarsit, sa vad ce fac cu jobul si-mi trag un prieten relativ sanatos mintal.  :laugh2

Ai gajica?  :girly

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

E mult mai grav de atat, trust me. :)

Mi-au trebuit nervi de otel, mi-am dat seama ca erau de aluminiu.  :slap2  :laugh2

N-are nimic, m-am mutat in sfarsit, sa vad ce fac cu jobul si-mi trag un prieten relativ sanatos mintal.  :laugh2

Ai gajica?  :girly

 

pt tine o las

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...