Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Nu mai bine îi lași casa moștenire ?

 

sa-si puna pofta in cui!!!!

 

vorba aleia de pe Virtutii cand i-a fost lovita masina =)) "daca ai stii cata pula am supt pt ea.."

 

 

dar facem altfel... ii las mostenire dar sa suga si el cat am supt eu =)) ) ... eu iau banii si el mostenirea =)))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

sa-si puna pofta in cui!!!!

 

vorba aleia de pe Virtutii cand i-a fost lovita masina =)) "daca ai stii cata pula am supt pt ea.."

 

 

dar facem altfel... ii las mostenire dar sa suga si el cat am supt eu =)) ) ... eu iau banii si el mostenirea =)))

Suptu' ca suptu',da' mie sa-mi spui cam cât "gerovital" crezi c-ai inghițit?😃
  • Like 7
  • Minus 10
Link spre comentariu

Suptu' ca suptu',da' mie sa-mi spui cam cât "gerovital" crezi c-ai inghițit?

 

=)))

 

de ce intrebi? vrei sa inghiti si tu?

 

 

lasa, nu e cazul , eu nu inghit deci nu te fortez nici pe tine dar daca vrei sa inghiti, adaugam in anunt si mai punem un ban in plus la tariful serviciilor prestate de tine ... asa vei acoperii valoarea mostenirii mai curand decat te astepti, vei avea musterii mai multi

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

=)))

 

de ce intrebi? vrei sa inghiti si tu?

 

 

lasa, nu e cazul , eu nu inghit deci nu te fortez nici pe tine dar daca vrei sa inghiti, adaugam in anunt si mai punem un ban in plus la tariful serviciilor prestate de tine ... asa vei acoperii valoarea mostenirii mai curand decat te astepti, vei avea musterii mai multi

Bre mamae,io' vroiam sa te laud,inghițitul ți-a facut numai bine,te-a ținut verde si frumoasã😉😃
Link spre comentariu

Bre mamae,io' vroiam sa te laud,inghițitul ți-a facut numai bine,te-a ținut verde si frumoasã

 

mey, maimutza, daca tu crezi ca inghititul te mentine tanar, ia si inghite =))

 

 

eu cred ca miscarile falcilor te mentine cu tenul curat ... asa ca ...

 

 

fa o incercare si combina miscarea din falci cu inghititul ...cu siguranta vei ramane crud pana dai coltul =))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

mey, maimutza, daca tu crezi ca inghititul te mentine tanar, ia si inghite =))

 

 

eu cred ca miscarile falcilor te mentine cu tenul curat ... asa ca ...

 

 

fa o incercare si combina miscarea din falci cu inghititul ...cu siguranta vei ramane crud pana dai coltul =))

Bre mamae,da' ce spiritualã esti,m-am cãcat pã tine de râs😂😂
Link spre comentariu

Bre mamae,da' ce spiritualã esti,m-am cãcat pã tine de râs😂😂

Al dreaq, de la tine venea duhoarea! Du-te si te spala ca a ajuns mirosul pana la mine!

 

 

 

 

 

 

PS: acu ai obs ca sunt spirituala? Nasol cu lipsa de obs, e netratabila

Link spre comentariu

Pai e frumos asa? eu ii fac "incalzirea" o aduc in punctul de fierbere si cum plec un pic, voi sariti pe Anonna si vreti sa atentati la "maiastra" ei fierbinte. Nu mai exista onoare printre curvari in zilele noastre!  :laugh2

 

“O, tempora! O, mores!”

 

=)))

 

 

Domnule,apreciez enorm cavalerismul domniei voastre.

Continuati, va rog, sunt inca "fierbinte" pentru d.voastra =))) sa nu bagam in seama mojicii. Asta se intampla cand vrei sa intrii in gloata dar consider ca ne descurcam binisor cu asemenea crize de impertinenta =)))

 

 

Insist domnule, sa nu lesinati, va stiu puternic! =)))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

=)))

 

 

Domnule,apreciez enorm cavalerismul domniei voastre.

Continuati, va rog, sunt inca "fierbinte" pentru d.voastra =))) sa nu bagam in seama mojicii. Asta se intampla cand vrei sa intrii in gloata dar consider ca ne descurcam binisor cu asemenea crize de impertinenta =)))

 

 

Insist domnule, sa nu lesinati, va stiu puternic! =)))

Frumoasa domnita... gandurile mele (si ale micului meu companion, care da semne de "trezire" la auzul acestor cuvinte frumoase) va facem "un legamant de suflet" sa ne pastram casti si sa rezistam orcaror tentatii diavolesti, sa nu cadem in ispita si sa tinem drumul drept spre sufletul dumneavoastra fierbinte (si a altor parti fierbinti ale trupului Dumneavoastra). 
Pe aceasta cale va rog anticipat sa iertati purtarea necuviincioasa a "companionului meu" care la vederea frumusetii ireale a persoanei Dvs. va avea un comportament grobian (deh ... nu are carte multa si e si cam analfabet) si isi va ridica capul din pamant si va va privi cu fata vinetie de "dorinta".
Domnita draga... fiind calit in lupte lungi la drum de seara, aveti increderea deplina ca voi face fata oricaror dorinte spuse si nespuse, infaptuite sau ne-infaptuite la care ma ve-ti supune. 
  • Like 3
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

on topic:

 

ce o face astazi amandina?

s o duce la munca ?

la ce ora va lua masa de pranz?

cand va incerca seful s o futa?

ce nume va avea noul topic?

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2

Ma duc la munca, dar o sa incep la 9, nu la 8 (pana la job fac 5 minute), m-a sunat seful sa-mi spuna sa ma mai relaxez ca era ceva neterminat si ca azi o sa avem o zi plina. :)  :pope

Masa de pranz vedem.

Nu ma fute seful, e casatorit fericit, are copii, iar relatia la noi e strict amicala / colegiala.

Muncim cot la cot, nu e genul care nu stie decat sa dea ordine.

Urmeaza o zi plina (azi e lansarea) si mi-a venit ciclul!  :slap2 :(

Servici usor tuturor!  :hug1

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

 

Frumoasa domnita... gandurile mele (si ale micului meu companion, care da semne de "trezire" la auzul acestor cuvinte frumoase) va facem "un legamant de suflet" sa ne pastram casti si sa rezistam orcaror tentatii diavolesti, sa nu cadem in ispita si sa tinem drumul drept spre sufletul dumneavoastra fierbinte (si a altor parti fierbinti ale trupului Dumneavoastra). 
Pe aceasta cale va rog anticipat sa iertati purtarea necuviincioasa a "companionului meu" care la vederea frumusetii ireale a persoanei Dvs. va avea un comportament grobian (deh ... nu are carte multa si e si cam analfabet) si isi va ridica capul din pamant si va va privi cu fata vinetie de "dorinta".
Domnita draga... fiind calit in lupte lungi la drum de seara, aveti increderea deplina ca voi face fata oricaror dorinte spuse si nespuse, infaptuite sau ne-infaptuite la care ma ve-ti supune. 

 

 

Domnule,

 

Va rog sa nu va preocupati de comportamentul micutului dumneavoastra companion, voi face tot ce-mi sta in putinta sa-i ignor scaparile ba chiar voi incerca, atat cat imi sta in puteri, sa-i corijez apucaturile si cu voia domniei voastre sa-mi permiteti a-l educa asa cum se cuvine.

Cat despre castitatea domniilor voastre (aici ma refer si la micutul dumneavoastra companion), va asigur ca nu este necesara deoarece va inteleg necesitatea apucaturilor barbare. Personal consider ca un antrenament adecvat va face calea mai lina catre "sufletul" meu fierbinte.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...