Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21462741_1919671018282284_3814223314482425058_n.jpg?oh=894e29df04594e881a090b39c17262ca&oe=5A43C317 :rax2  :laugh2

 

Azi am suparat-o pe Rozeta, nebuna aia care da "subscribe" si se mira ca primeste mail-uri...  :laugh2  :slap2

Poate o supar si maine, nu m-am hotarat inca.  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar si mai repede, cred eu. :laugh2

 

:laugh2  Nu fac eu din astea la job.  :no2

Si asa munceam prea mult ca nu stiu jumatati de masura..., nu incurc serviciul cu sexul.

Tace malc deocamdata, si daca ma suna azi nu ma duc, las sa-si revina piciorul...

Trag afurisitii cu dintii sa plateasca cat mai putin si sa te puna la cat mai multe, sa suga ei pula!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

:laugh2 Nu fac eu din astea la job. :no2

Si asa munceam prea mult ca nu stiu jumatati de masura..., nu incurc serviciul cu sexul.

Tace malc deocamdata, si daca ma suna azi nu ma duc, las sa-si revina piciorul...

Trag afurisitii cu dintii sa plateasca cat mai putin si sa te puna la cat mai multe, sa suga ei pula! :laugh2

 

Se mai fac angajări la voi? Dar teambuildinguri?

 

Sunt interesat!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

:laugh2 Nu fac eu din astea la job. :no2

Si asa munceam prea mult ca nu stiu jumatati de masura..., nu incurc serviciul cu sexul.

Tace malc deocamdata, si daca ma suna azi nu ma duc, las sa-si revina piciorul...

Trag afurisitii cu dintii sa plateasca cat mai putin si sa te puna la cat mai multe, sa suga ei pula! :laugh2

Pai de ce nu?! O sa-i placa lu' sefu.
  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai de ce nu?! O sa-i placa lu' sefu.

 

:laugh2  So, contractul e semnat. Daca nu faceam valuri mai asteptam o saptamana, daca nu mai mult.

Iar pentru ca e de maine, m-am dus inapoi acasa, desi sustinea ca o sa fie de luni... Probabil nu cunoaste legile, nu poti depune un contract cu atata intarziere.  :no2  :slap2

Am luat o parte din bani, maine dimineata iar la job. ;)

 

Luptati pentru dreptul vostru ca va mananca lupii!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:la curve
  • Oras:la curve

DromAderul asta daca-ti fute o dreapta nu scapi de ko, agramatule!  :laugh2

Vezi ca altcineva era camila, incurci borcanele. Eu am zis ca sunt cal de cursa lunga, m-ai flatat!  :laugh2

Ia o gura de tuica :) Faceai farmece cu gura. Cu dreapta nu stiu. Sa ne explice basinosul  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:la curve
  • Oras:la curve

Ai preluat ce era mai rau de la grobian. Sa modifici postari si sa faci pe profesoara. Voi cand gresiti este eroare de dactilografiere sau autocorectul si-a facut de cap. Restul sunt agramati. Bafta la munca! Sa ne anunti unde te angajezi saptamana viitoare  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ia o gura de tuica :) Faceai farmece cu gura. Cu dreapta nu stiu. Sa ne explice basinosul  :laugh2

 

Nu beau tuica, merci oricum. :) Iar legat de bioenergie, care este demonstrabila, ar trebui sa fii cretin sa nu crezi, dar e bine sa crezi in religii fictive...

Am vazut si draci si ingeri, nu si asa numitul D-zeu al vostru. Din contra, in locul entitatii pure trona tot un drac!  :laugh2

Bunatatea excesiva distruge, mai bine zis mediul si ceilalti din jur distrug.

 

Ai preluat ce era mai rau de la grobian. Sa modifici postari si sa faci pe profesoara. Voi cand gresiti este eroare de dactilografiere sau autocorectul si-a facut de cap. Restul sunt agramati. Bafta la munca! Sa ne anunti unde te angajezi saptamana viitoare  :laugh2

 

Nu am ce sa invat de la Picon, ba cred ca i-am dat eu o lectie de memorat. :)

Cand dai peste nas, invata, scrie corect ca te faci de rahat! Nu ai cum sa pari mai destept decat interlocutorul daca scrii cu picioarele!  :laugh2

Nu-mi caut alt job, asta e la 5 min distanta si am reusit sa-l fac pe sef sa-mi aduca contractul AZI de urgenta! N-am ce sa vreau mai mult. :)

 

 

Nici de-al dreacu. Ţiu doar pentru mine.

 

Egoistule!  :laugh2

Ai venit sa te lauzi fara detalii...  :cry2

Am zis ca vad si eu pe unde ti-ai bagat-o... mai depanam niste amintiri.  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

:laugh2  So, contractul e semnat. Daca nu faceam valuri mai asteptam o saptamana, daca nu mai mult.

Iar pentru ca e de maine, m-am dus inapoi acasa, desi sustinea ca o sa fie de luni... Probabil nu cunoaste legile, nu poti depune un contract cu atata intarziere.  :no2  :slap2

Am luat o parte din bani, maine dimineata iar la job. ;)

 

Luptati pentru dreptul vostru ca va mananca lupii!  :laugh2

 

 

Contractul tine pana te fute sefu' si furnizoru' :))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai vrea tu... sa ma futi!  :laugh2

Sefu' nu e rau, suntem pe aceeasi lungime de unda... L-am atins o data din greseala si a zis ca de ce il bat ca nu mi-a facut nimic?!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu ma fut la serviciu, punct!  :no2

Asa,fii profesionistă! ;)
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...