Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

Pfff, trebuie sa-ti spun eu cum sa-l superi?  :laugh2  Ar trebui sa stii mai bine. :)

Am vazut ca nu-i plac pozele cu Picon...  :laugh2

Baga tare!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

picon e rasuflat deja, toata lumea stie cum arata, fie din poze sau zile de joi si nu numai... :)

 

Amada ... eu nu fac asa ceva, plus ca il si cunosc personal pe picon si suntem amici buni, ne vedem mai mereu cand am drum prin Bucale.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amada ... eu nu fac asa ceva, plus ca il si cunosc personal pe picon si suntem amici buni, ne vedem mai mereu cand am drum prin Bucale.

 

Gabita, nu stiu de ce esti asa de trist de la un timp, dar nu cred ca e datorita forumului...

Eu glumeam. :)

Stiu, am glume mai ciudate, pun emoticoane pentru ca, chiar rad, iar lumea nu stie de ce, pentru ca ma distrez si ma simt bine, nu e nimic altceva. :)

:kiss2  Trece, indiferent ce este, ai trecut prin multe... cred ca esti e o persoana gingasa, dar puternica. ;)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E acelasi care m-a numit betiva...  :laugh2

Eu nu uit, eu ignor si dau dreptul tampitilor...

Au dreptul lor din nastere de a vedea lumea sa cum o vad... Nu-i bai, eu o vad din toate punctele, motivul pentru care ar fi cretin sa ma supar, iar eu nu ma pot lauda cu lipsa de logica...

Lasa-l, e in suferinta, eu ma gandesc pe ce tema din multe sa-l chinui pe sefu', e imprastiat... Nu vreau sa suprasolicit ca s-a dus naibii tot ce am spus!  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma simt flatata cand primesc atractii sexuale, nu despre asta vobeam si nu sunt o bimbo fericita ca a atras atentia la curul ei...

Si mai ai si impresii!  :slap2

 

 

Iar...  :no2

Un sfert maxim mai ramanea aici daca era dupa mine. :)

Ultima postare, altfel citesc cum fac eu monologuri de la cei care nu inteleg ce fac eu de fapt....

Noapte buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ziua de munca cu greu a luat sfarsit... cada e plina cu spuma, prin casa se plimba o pula cu ascendente spre sculare...  :laugh2

Ma simt obosita. A fost o saptamana destul de grea, am muncit ieri si azi... Vreau patul, desi de dimineata simteam cum imi ia foc intre picioare...

Asteapta.

Relax si ma culc, bine ca maine ma trezesc cand vreau, s-a simtit sefu'. :)

Baiat bun, cand nu uita.  :laugh2

Bag niste matura si ceva in vasele alea ca la job am totul impecabil, iar acasa iti rupi gatul printre...

Pupicesc si odihna placuta!

 

 

Peseu: Oly, l-am pus pe sefu' sa-mi caute prieten, a zis ca da, apoi ca nu are timp, apoi ca ma acopera...  :laugh2

Stiai tu ceva, eu stiam. Ii spun si maine sa caute sa stie si el ca neaparat vreau unul neinsurat! :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Ziua de munca cu greu a luat sfarsit... cada e plina cu spuma, prin casa se plimba o pula cu ascendente spre sculare...  :laugh2

Ma simt obosita. A fost o saptamana destul de grea, am muncit ieri si azi... Vreau patul, desi de dimineata simteam cum imi ia foc intre picioare...

Asteapta.

Relax si ma culc, bine ca maine ma trezesc cand vreau, s-a simtit sefu'. :)

Baiat bun, cand nu uita.  :laugh2

Bag niste matura si ceva in vasele alea ca la job am totul impecabil, iar acasa iti rupi gatul printre...

Pupicesc si odihna placuta!

 

 

Peseu: Oly, l-am pus pe sefu' sa-mi caute prieten, a zis ca da, apoi ca nu are timp, apoi ca ma acopera...  :laugh2

Stiai tu ceva, eu stiam. Ii spun si maine sa caute sa stie si el ca neaparat vreau unul neinsurat! :)

 

Numailapula ti-e gandul :)))))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ntz, ntz, ntz!  :no2   Vreau dragoste, baaaaaaaa!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :rax2

Casa am, job am, doar asta mai lipseste.  :)

https://media.tenor.com/images/a1a17cc6328050b9dd278d59a69cb696/tenor.gif

Răbdare.Vin toate pe rând ;)
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Răbdare.Vin toate pe rând ;)

 

;)

Nu e ceva care se face la comanda, dar cel putin acum asta imi doresc.

O sa vina cand o sa vina. ;)

Dupa niste ani de balamuc... incep sa simt o normalitate in viata mea, lipseste o singura piesa sa o completeze... si atunci o sa elimin si anormalul de a ma intalni cu fosti care ma irita... :)

:hug1

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

;)

Nu e ceva care se face la comanda, dar cel putin acum asta imi doresc.

O sa vina cand o sa vina. ;)

Dupa niste ani de balamuc... incep sa simt o normalitate in viata mea, lipseste o singura piesa sa o completeze... si atunci o sa elimin si anormalul de a ma intalni cu fosti care ma irita... :)

:hug1

Eu țin banii pe tine. ;)
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

exista o lista de pretendenti?

 

Lista?! Mda, cu zero pe ea!  :laugh2

Nu stiu decat job si casa, doar daca agat un client eventual pe la munca...  :laugh2

De pe forum nu ma intereseaza, nu vreau o persoana cu preconceptii legat de trecutul meu, vreau sa ma vada cum sunt, nu ce am fost... :)

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Simt o jale de nedescris!   Daca as putea sa las totul balta m-am duce sa dorm un pic. 

 

Stiti bancul ala cu facaletul?

Vine una bucata barbat acasa de la carciuma, intra pe varfuri, tiptil. Se strecoara si deodata BANG! Se aude simultan ceasul "cu cuc". El rasufla usurat si zice in gand " uff ce bine ca n-am venit acasa  acum o ora" . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...