Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

... pana la momentul iubirii fizice si animalice, ma multumesc cu iubirea tantrica si platonica pe care v-o port in suflet...

ahh domnule, as prefera o iubire inflacarata, vulcanica, animalica(asa cum spuneti domnia voastra), in locul iubirii platonice

 

Viata e scurta, domnule draga, pentru a lasa sa mocneasca sentimentele in strafundurile noastre

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai mda. Dar la fel imi capteaza atentia si o musca de ma bazaie si un sobolan ca imparior pt care mi-am facut cont,anume sa il denunt.

Tu probabil inteles cum ca-s artaoasa sau ma luam de tine, nu e cazul, eram maxim feisty si chicoteam daca am vazut ca iti pui piedici singur si mi-esti tot asa sifonat si impleticit.

 

E vina acestor emoticoane.....tare imbecil totul! Personalitatea mea de tip A,plus efervescenta din umor cateodata ma fac sa par taioasa. Cat pun o mie de emoticoane c a sa imi indulceasca tonul nu am problemele sa ma inteleeti. La fel cum afara de aici vocea mea inedulceste totul prin felul cum lungesc fara sa imi dau seama si rotunesc cevaa mai mult vocalele. ma face sa par dulceaga,chiar copilaroasa. Dar aceste mizerii tb sa dispara definitiv! Eu refuz sa par de acum retarda si sa pun emoiuri peste tot in scris ca m-am arhi-obisnuit si lumea tre sa priceapa sa distina diferente de ton ale mele. daca nu se poate nu-i musai sa vorbim,vorbesc cu x cu y si zetta cu care impart aceeasi limba.sau nu-i musai sa vorbesc deloc. Asa ca de acu' incolo voi folosi emoticoane doar sa tina loc pt raspunsuri sau drept likeuri.

 

Acu ca am incheiat o explicatie nenatural de ;lunga numai din pricina ca ma irita maxim mereu pe forum cu maoritatea ce am mentionat in cazul in care ma intrebai de binete sunt roz spre lila. Si usor meditativa 

 

Buna Anonna, 

iar te-au biruit inamici. Ne-am sincronizat noile cobbturi de dimineata. Cheers!

... incercam timid sa aflu cine ... esti .... ascunsa sub masca, fiinca in timiditatea mea innascuta nu-mi place sa intru in vorba cu persoane necunoscute.

 

P.S. oricum imi place ce ai scris... dar e cam greu de tradus,

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ahh domnule, as prefera o iubire inflacarata, vulcanica, animalica(asa cum spuneti domnia voastra), in locul iubirii platonice

 

Viata e scurta, domnule draga, pentru a lasa sa mocneasca sentimentele in strafundurile noastre

Zi și tu scurt:

-fwtai cu năbădăi :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ahh domnule, as prefera o iubire inflacarata, vulcanica, animalica(asa cum spuneti domnia voastra), in locul iubirii platonice

 

Viata e scurta, domnule draga, pentru a lasa sa mocneasca sentimentele in strafundurile noastre

Carpe diem ... cata deptate aveti, dar trebuie sa stiti ca de obicei "savarina" la care nu poti ajunge (pentru noi barbatii) este cea mai gustoasa si uneori trebuie sa astepti pana ce "piersicuta" e coapta si zemoasa.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Carpe diem ... cata deptate aveti, dar trebuie sa stiti ca de obicei "savarina" la care nu poti ajunge (pentru noi barbatii) este cea mai gustoasa si uneori trebuie sa astepti pana ce "piersicuta" e coapta si zemoasa.

 

devin nerabdatoare, dragule!

Ce faci daca nu esti pe faza cand "piersicuta"-i coapta? ti-o sufla vecinu' , de sub nas =))

 

Dar tind sa va dau dreptate .., imi hranesc senzatiile cu vise :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

devin nerabdatoare, dragule!

Ce faci daca nu esti pe faza cand "piersicuta"-i coapta? ti-o sufla vecinu' , de sub nas =))

 

Dar tind sa va dau dreptate .., imi hranesc senzatiile cu vise :D

... cu suferinta si durere in suflet, ii urez:

- sa-ti stea in gat si sa te umpli de zeama pana la buric! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

:*

 

Biruit? pe mine? sunt precum pasarea Phoenix, renasc din cenusa... mai vie, mai puternica, mai inteleapta :P

 

Asa! Stai calare pe tauru ala comunal cum iti sade bine. Oricare ar fi el.

... incercam timid sa aflu cine ... esti .... ascunsa sub masca, fiinca in timiditatea mea innascuta nu-mi place sa intru in vorba cu persoane necunoscute.

 

P.S. oricum imi place ce ai scris... dar e cam greu de tradus,

Aham, sunt RozKendra, nu cred sa nu iti amintesti conversatii unele fiind recente pe contul precedent. Da, sunt de ceva vreme revoltata ca locul asta iti genereaza prea multe obiceiuri proaste si acum il tocam pe cel mai mic. Insa,desi imi permit multe cu multi, eu chiar ma idiotizez singura cu un exces de emoticoane in comunicari scrise si am inceput si afar de aici, ceea ce presupune ca esti ori cretin/a or nu ai substanta,indiferent ce scoti pe gura/taste. Devine irelevant atata timp cat la fiecare enter pui un emoji

E greoi ca scriu anume fuserit, nu recitesc, nu dau prea multa atentie, tastez incredibil de repede, am un stil trantit, nu editez sa corectez niciodata decat sa adaug inca ceva si nu imi functioneaza cateva taste.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

... cu suferinta si durere in suflet, ii urez:

- sa-ti stea in gat si sa te umpli de zeama pana la buric! :laugh2

 

=)))

 

ahhhh

 

Ma deceptionati, moncher, Speram ca vreti sa va luptati pentru'a mea piersicuta :( Dar nu ...domnia voastra vreti sa o impartiti cu vecinu' ... bine!!! asa sa fie , o dau vecinului

 

 

=)))

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

=)))

 

ahhhh

 

Ma deceptionati, moncher, Speram ca vreti sa va luptati pentru'a mea piersicuta :( Dar nu ...domnia voastra vreti sa o impartiti cu vecinu' ... bine!!! asa sa fie , o dau vecinului

 

 

=)))

vai doamna ... aceste cuvinte ne "doare", dar ce pot face eu cand "creanga" este asa departe .... iar copacul lasa creanga in jos, pentru ai fi culeasa piersicuta... atunci cand nu pot intinde mana sa o culeg. Si atunci imi inchipui prin vise necurate ca prind piersicuta in mana si strangand-o usor o fac sa lase sa se prelinga nectarul ei... Of of of

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa! Stai calare pe tauru ala comunal cum iti sade bine. Oricare ar fi el.

Aham, sunt RozKendra, nu cred sa nu iti amintesti conversatii unele fiind recente pe contul precedent. Da, sunt de ceva vreme revoltata ca locul asta iti genereaza prea multe obiceiuri proaste si acum il tocam pe cel mai mic. Insa,desi imi permit multe cu multi, eu chiar ma idiotizez singura cu un exces de emoticoane in comunicari scrise si am inceput si afar de aici, ceea ce presupune ca esti ori cretin/a or nu ai substanta,indiferent ce scoti pe gura/taste. Devine irelevant atata timp cat la fiecare enter pui un emoji

E greoi ca scriu anume fuserit, nu recitesc, nu dau prea multa atentie, tastez incredibil de repede, am un stil trantit, nu editez sa corectez niciodata decat sa adaug inca ceva si nu imi functioneaza cateva taste.

Normal ca-mi amintesc, doar ca ultima oara erai cam suparata pe mine.... si am intrat in discutie prin "invaluire" 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

vai doamna ... aceste cuvinte ne "doare", dar ce pot face eu cand "creanga" este asa departe .... iar copacul lasa creanga in jos, pentru ai fi culeasa piersicuta... atunci cand nu pot intinde mana sa o culeg. Si atunci imi inchipui prin vise necurate ca prind piersicuta in mana si strangand-o usor o fac sa lase sa se prelinga nectarul ei... Of of of

 

Ce puteti face?!!! e strigator la cer , domnule, sa cereti sfat unei biete femei neajutorate!!!

Cum sa va impun eu ce trebuie sa faceti?!

Cred ca dorinta domniei voastre nu este atat de apriga incat sa alergat sa prindeti piersicuta. Sa nu o lasati sa fie atinsa de glodul de pe drum :(

Ahhh , mi-ati rupt sufletul si speranta ca veti ajunge vreodata sa gustati o piersicuta neprihanita

Fugiti, domnule, fugiti din calea mea. Mi-e inima insangerata de durere!

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Mor de ras, deci nu mai pot

Conversatia voastra imi aduce aminte de o piesa de teatru vazuta acu cativa ani, una din cele mai reusite ever

 

Era asa stapana cu dama de casa/ ingriitoarea/slua care btw este cel mai cool pusti travestit pe care l-am vazut simuland o dama de menaj

Era si "confidenta" stapanei si se dadea baba cand doamna casei povestea cu amar prin cate patanii neplacute trece prin prisma aventurilor ei dcu amanti

Zicea sluga/pustiu ceva de genul...:

"X*(numele stapanei) cracii maritei tale sunt ca un persic. cand cracile sunt prea pline treuie sa dai persici si la vecini. altfel se rup"

era prapad in sala de altfel toata comedia avea momente cat se poate de comice la un alt  nivel

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce puteti face?!!! e strigator la cer , domnule, sa cereti sfat unei biete femei neajutorate!!!

Cum sa va impun eu ce trebuie sa faceti?!

Cred ca dorinta domniei voastre nu este atat de apriga incat sa alergat sa prindeti piersicuta. Sa nu o lasati sa fie atinsa de glodul de pe drum :(

Ahhh , mi-ati rupt sufletul si speranta ca veti ajunge vreodata sa gustati o piersicuta neprihanita

Fugiti, domnule, fugiti din calea mea. Mi-e inima insangerata de durere!

Vai domnita scumpa... nu va lasati prada deznadejdii, caci precum in cartile de povesti pe care le citeati in copilarie promit sa vin (dar nu calare pe cal alb, ca imi ia o vesnicie pe A2, si nici nu cred ca am voie cu calu') sa va incalzesc piersicuta ... si sa v-o dezmierd ca mai apoi sa o las prada ... companionului meu flamand sa o "zmotoceasca" pana la epuizare. Aveti cuvantul meu ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...