Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

... eu stiu ... petrica doar viseaza =))

 

Sau cand ii aud pe unii 

Domne eu toata viata mea de cand m.am insurat am stat doar cu nevasta...Dute ma d aici cine suporta 20 25 de ani la rand sa vada aceiasi femeie mereu ....

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=)) asa te vreau !!! =))

 

vezi ca dupa o perioada, vine reversul  =)))

 

Inca nu a venit stiu cum sa l recunosc Vrei sa spui ca o sa ma ajunga batranetea desi e clar ca mai am mult pana acolo 

Probabil vrei sa sti cum iti dai seama ca ai imbatranit ca barbat foarte simplu...

Cand ajungi sa scoti sunetele care de obicei candva le faceai in timpul sexului acum le faci cand te dai jos din pat atunci esti batran 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=)) asa te vreau !!! =))

 

vezi ca dupa o perioada, vine reversul  =)))

 

Ceva pe undeva nu ti convine ca prea razi cu pofta ..ce pot sa spun uite pentru tine ca sa vezi ca sunt baiat cuminte o sa ma joc cu galetusa in nisip ma sacrific eu de fapt nu sunt asa nu beau nu fumez nu merg la fete adicaa am mers si numai prostii am invatat de aceea revin la vechile mele pasiuni castelul de nisip si clowni de prin statiune cu balonase colorate

Link spre comentariu

Ceva pe undeva nu ti convine ca prea razi cu pofta ..ce pot sa spun uite pentru tine ca sa vezi ca sunt baiat cuminte o sa ma joc cu galetusa in nisip ma sacrific eu de fapt nu sunt asa nu beau nu fumez nu merg la fete adicaa am mers si numai prostii am invatat de aceea revin la vechile mele pasiuni castelul de nisip si clowni de prin statiune cu balonase colorate

 

=))

 

regret, nu-mi plac baietii cuminti =)) prea periculosi =)) ...fa-te rau! fii un dur!

 

??? nu mai are voie omu' sa rada??????

 

Nu ai auzit ca sunt si oameni zambareti? ii calca trenul, ei zambesc sau rad cu pofta =))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=))

 

regret, nu-mi plac baietii cuminti =)) prea periculosi =)) ...fa-te rau! fii un dur!

 

??? nu mai are voie omu' sa rada??????

 

Nu ai auzit ca sunt si oameni zambareti? ii calca trenul, ei zambesc sau rad cu pofta =))

 

Pai daca spui ca esti scumpa la vedere o privesc ca pe un refuz din partea ta si deci ma reprofilez 

Cat despre lovitura de tren sti cum e Sicriul nu e decat incaperea fericirii vesnice referitor de aceea se rade 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=))

 

regret, nu-mi plac baietii cuminti =)) prea periculosi =)) ...fa-te rau! fii un dur!

 

??? nu mai are voie omu' sa rada??????

 

Nu ai auzit ca sunt si oameni zambareti? ii calca trenul, ei zambesc sau rad cu pofta =))

 

Pacat de mama natura ca a fost darnica cu mine si tu nu vrei sa admiri ceva rar vazut..Adica nu ma laud dar cam toate imi zic ca am crescut mai mare decat trebuia Ma gandeam ca vrei sa faci o apreciere daca au dreptate sau nu 

Link spre comentariu

Pacat de mama natura ca a fost darnica cu mine si tu nu vrei sa admiri ceva rar vazut..Adica nu ma laud dar cam toate imi zic ca am crescut mai mare decat trebuia Ma gandeam ca vrei sa faci o apreciere daca au dreptate sau nu 

 

=)) =))

voi aprecia, mai exact voi constata daca au avut dreptate =)) ,   de vei ajunge sa apelezi acel numar de telefon =)) este clar asta ... daca nu =)) cum naiba sa-mi dau seama ??? =)) imi pui o poza cu "mama natura" ? =))

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=)) =))

voi aprecia, mai exact voi constata daca au avut dreptate =)) ,   de vei ajunge sa apelezi acel numar de telefon =)) este clar asta ... daca nu =)) cum naiba sa-mi dau seama ??? =)) imi pui o poza cu "mama natura" ? =))

 

Lasand gluma eu chiar nu ma consider atat de ploparnic si ma simt deranjat de remarcile ce au fost facute uneori tratez cu indiferenta subiectul =)) 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

tinere, cred ca am acaparat forumul =)) sa lasam lumea buna sa se desfasoare :D

 

Nu suntem decat noi pe topic vad si pana la urma e o tara libera si democrata de asta le sunt recunoscator stramosilor mei cu paru alb la tunel si in cap ca au facut tot posibilu sa ma nasc in Romania nu in RSR 

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

???

intrebare retorica???

 

nu se vede????

 

 

bar de negri , soricarie =))

 

In sensul in care ma intreaba mereu de cateva minute incoace/...cum sa putut lega un dialog in parametrii de normalitate pe acest site intre 2 persoane..Raspunsul probabil nu va veni curand dar merg pe Nu fi suparat sa ca terminat Bucura.te ca se intampla..Cum spunea un mare intelept..Conteaza ce esti azi nu ..Maine praf de stele Secretul vietii e sa sti sa traiesti momentul ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...