Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

A venit, il tin in mana!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.emag.ro/cooler-procesor-deepcool-ieminfs2-80mm-compatibil-intel-amd-dp-ieminfs2/pd/DH2LJMBBM/

 

 

 

 

Ne bagam sub birou.

 

Sper sa nu ramanem incalciti pe acolo.

:)) si eu sper sa nu ramaneti, dar in caz ca, fa-ne un selfie si noua. Cu noul cooler :D

Bafta si zbor lin cooler-ului :P 

Asteptam recenzii pentru cooler acum! :P

Link spre comentariu

la 60 finalizarea, plm, nici prosop nu primesti

Ä‚la dă top e Noctua. Deh, miezu austriac costă. Dar dacă n-ai un Coffee Lake i5 sau i7 nu văd rostul pentru unul mai scump. Nu știu dacă el este fan OC să dea mai mult de 60ron pă halat ðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am zis doar sa nu mai faca zgomotul asta infernal.

 

Cred ca se putea face la un fel, a.i. sa fie asta vechi curatat si sa nu se mai incinga, dar avea si el destui ani.

 

Plastice, da-le dreacu =))

Eu am un Tuniq Tower 120 Extreme de vreo 10 ani. La un an, îl desfac, îl bag sub jet, schimb pasta și aia e. Bine, la două luni mai bag aspiratorul prin carcasă.

 

Îmi tine un I5 în 52-56 grade/core în full load

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, mi-a zis unu ca "cum ba sa iei porcaria asta" si imi arata o dracovenie de 200 roni.

 

Eu daca nu ma joc, nu fac overclock, atunci la ce sa dau banii...

 

Ma orientez, de obicei, cand cumpar ceva, ca obiectul sau serviciul respectiv sa-si indeplineasca functia de baza.

 

Daca e ceva care prezinta interes pentru mine, atunci bag mana mai adanc in buzunar.

 

Vreau sa beau, nici o problema, iau acolo ce-mi place.

 

La mine se duc pe mancare si bautura vreo 2.000 de ron/luna.

 

De unde bani si de fite din astea, de abia incropesc de o pizda.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poi da, Croc se tine de clatite iar sarlota de...restul. Adica, ea vine cu dulceata aia smechera de...cirese parca era, nu? :D

Cirese amare !

 

O nebunie, nu altceva !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

posibil sa fi taiat ca nu prea imi simt degetul nici acum. Asta e. Macar e mana stanga.

Daca iei tanchilizante sau anti-inflamatoare nici nu prea ai cum sa-l simti, pentru ca contin fie lidocaina, fie morfina sau alte anestezice usoare impotriva durerii. Cam dupa 4-5 zile ar trebui sa incepi sa simti degetul. Cand eram mic mi-am taiat articulatia la degetul aratator de la mana stanga, eram la taica-meu la birou si ma jucam cu niste geam armat in curtea biroului, mi-a intrat o bucata de sarma in deget, senzatie urata de tot, semnul il mai am si acum. Scatoalce am luat si de la taica-meu, o batuta buna de tot si de la maica-mea, care m-a pansat si a dezinfectat rana (cadru medical) am luat vreo 3 capace si o perciuneala zdravana... Dar vreo 2 saptamani am tras-o tare ! :laugh2 :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca iei tanchilizante sau anti-inflamatoare nici nu prea ai cum sa-l simti, pentru ca contin fie lidocaina, fie morfina sau alte anestezice usoare impotriva durerii. Cam dupa 4-5 zile ar trebui sa incepi sa simti degetul. Cand eram mic mi-am taiat articulatia la degetul aratator de la mana stanga, eram la taica-meu la birou si ma jucam cu niste geam armat in curtea biroului, mi-a intrat o bucata de sarma in deget, senzatie urata de tot, semnul il mai am si acum. Scatoalce am luat si de la taica-meu, o batuta buna de tot si de la maica-mea, care m-a pansat si a dezinfectat rana (cadru medical) am luat vreo 3 capace si o perciuneala zdravana... Dar vreo 2 saptamani am tras-o tare ! :laugh2 :laugh2

Nu am taiat niciun nerv !!! Am scapat . Sunt fericita !!! ❤️❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ia fa niste mescalina

Tu sa ai grija, ca eu intr-o luna imi lucrez picioarele la sala cat stau in repaus cu mana, si iti spun de pe acum sa te feresti din calea mea!!ðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Poi da, Croc se tine de clatite iar sarlota de...restul. Adica, ea vine cu dulceata aia smechera de...cirese parca era, nu? :D

mi s-a lasat gura apa!!! huoooo, nu e topic de mancare! tineam un regim, ce dreaq

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

mi s-a lasat gura apa!!! huoooo, nu e topic de mancare! tineam un regim, ce dreaq

Si eu, cica mai e si postul Sf. Ap. Petru si Pavel... :slap2 :slap2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu

Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

posibil sa fi taiat ca nu prea imi simt degetul nici acum. Asta e. Macar e mana stanga.

Printesa draga cu degete ranite,  

Iti sarut mana, cu cele dovedite 

Iar de va fi sa ne reintrebuintam usor, 

Te-oi saruta, ca pasarea in zbor. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...