Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

stau sa ma gandesc la expresia "toti romanii se pricep la fotbal si la femei". Tinand cont ca teoretic pe forum sunt peste 95% barbati (sau mai bine zis ... purtatori de penis), iar pe topicul dedicat fotbalului suntem 20 - 25 de persoane care comenteaza ... rezulta ca doar un procent mic de barbati sau ... purtatori de "ce-atarna" se pricep la femei, nu? zic si eu asa ...

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Forumul e asa cum il stiu desi am lipsit cateva zile acelasi peisaj mirobolant care te imbie cu aceiasi adunare selecta in care criteriile de acceptare au ramas la cele mai inalte standarde ;) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Intre noi e furtuna iarDevastam tot, ca un uraganNe mintim ca la meteoO fi soare, da' nu-l vad iooo Azi m-am trezit mai tarziu.Am dormit ca un bebelus aseara.Sunt bucuros ca o sa-mi intalnesc colegii de munca,prietenii...poate am noroc si imi fac si cunostinte noi.Mai zicea cineva intr-un cantecStiu ca va fi...bine-ntr-o ziViata este urata dar se-mbraca frumosSA AVETI O ZI FRUMOASA !!!

 

:)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

 

Intre noi e furtuna iar

Devastam tot, ca un uragan

Ne mintim ca la meteo

O fi soare, da' nu-l vad iooo

 

 

Azi m-am trezit mai tarziu.Am dormit ca un bebelus aseara.Sunt bucuros ca o sa-mi intalnesc colegii de munca,prietenii...poate am noroc si imi fac si cunostinte noi.

Mai zicea cineva intr-un cantec

Stiu ca va fi...bine-ntr-o zi

Viata este urata dar se-mbraca frumos

 

 

SA AVETI O ZI FRUMOASA !!!

 

 

:)

 

 

Adevarat am spus atunci. Asa a ramas. S-a nimerit ca aseara sa dorm..dus  :laugh2 . Intotdeauna sunt bucuros cand merg la munca, si ma vad cu colegii. De prieteni ce sa mai zic, sunt "viata mea". Mai ales cei noi.  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

Apropo, o ploua maine ???

Sau va fi soare?

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

 

...fiindca s-a intamplat ce s-a intamplat aici - nu cunosc detaliile si nici nu ma intereseaza - vad ca exista, in mintea multora, paranoia clonelor. asa ca, oricine apare nou, e sigur o clona a cuiva vechi (poate ca or fi si aia, dar mai sunt si altii care nu-s clone), care, nu-i asa......plm! sunt multi aici care, simptomatic, se uita permanent peste umar...

 

Corect, dar paranoia asta generalizata a clonelor nu s-a instalat (IMHO) fara motiv: io' unu' n-am vreme sa urmaresc in detaliu toate postarile, totusi, hai sa fim seriosi... se vede de la distanta, si cu ochiu' de sticla, ca sunt destui useri care au (cel putin) cateva zeci de clone... 

 

O fi bine, o fi rau... ca s-a ajuns sa se permita starea asta? Dom'le, sincer, nush ce sa zic. Pana la urma, adevaru' e ca proprietarul site-ului plateste facturile, asa ca e treaba lui, nu a mea - asa ca, in principiu, nu ma bag sa comentez pe banii altora. Daca as fi chiar fortat sa emit un comentariu, well, poate, POATE... cu putina atentie si grija, s-ar fi putut genera un trafic satisfacator fara a recurge la metodele ASTEA... dar, cum zic, nu mi-s pe tarlaua mea, asa ca PLM... chiar daca ma repet, those are the conditions that prevail :)

 

 

Ma apuc sa fac o supa de pui, 

 

 

Cu taitei nu fac pentru ca se umfla... Galusti nu am mai facut demult.

Cu orez, capia, morcovi, cartofi, mult leustean, acrita cu zeama de la castraveti si cativa gogosari marinati, cu ou batut la sfarsit... Reteta proprie.  :laugh2  :yummy

 

Baga poze pe threadu' dedicat! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Trista :(

o vorba spune ca e bine sa-ti traiesti viata la maxim.... de azi am decis sa fac asta ... puii mei! o viata am de ce sa o cac cum vrea lumea si sa nu o cac cum vreau eu

 

 

Sa fiti iubiti!

Ce viata sa traiesti la maxim la vasta lu' matale?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...