Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

marioneta pizdelor, cat de tare te oftici daca am futut-o pe sasha si dupa ce s-a retras de pe forum?

 

A fost lasat cu ochiu umflat, ala care plangea dupa cristina, ea i-a dat-o la ochiu maro si l-a lasat balta, fie nu a cotizat destul, fie s-a saturat ea de lingai ratati cu pizda in loc de pula mica si groasa.

Daca baga minim 1000 euro pe zi, sigur il baga in seama

 

 

 

nu stiam ca cineva poate sa trezeasca un sentiment pervers de a copia o legenda, amaratul pulii mele care fura recenzii, labagiu care da bani pe conturi SP in loc sa dea pe curve. hahahaha dar de ce nu? tu poti sa fii noul si inlocuitorul meu. eu zic sa incepu cu cotizare violenta, pretul de inceput e de 5000 euro, stii tu unde

Link spre comentariu

sa dai banii pe care ii dadeai la curve, pe cunosctiinte din SRI si DIICOT, asta inseama sa treci la nivelul urmator, sa stii ceea ce altii nu vor stii niciodata, vreodata, vai de pula mea de prosti ce ati putut sa faceti, cum veti trai cu voi? hahaha

bosorogi **spam editat**i

 

https://cdn.shopify.com/s/files/1/1270/1769/articles/transcendence-1920x-1024x576.jpg?v=1496760963

Link spre comentariu

am auzit ca ati reusit sa il banati pe kiviak, adica plm, tocmai pe el. nu ca a fost cel mai rau lucru pe care l-ati facut, dar pentru ca l-ati banat pe scat... atunci ati intrecut masura, pe langa alti useri care au revenit in forta si ne-au spus niste chestii interesante despre voi, chiar, mai vorbesti cu delia pizdi? parca depresivu a aflat totul despre ea, am uitat cum o cheama, ce zice sa fie chemat ca martor sa ne reaminteasca numele ei?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...