Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

.. spuse vacuta amada. boul cel mult trage, nu impunge, ca nu are cu ce, saracul. ce ai la bord de o dai in eroare? cate sute de vodca? cheers

 

Eu vorbeam de coarne, da' tu tot cu pula in gand gura stai.

Sezi cuminte ca la mine nu ajungi, nu mai saliva la poza aia de-mi spui de oftica ca as fi beata.

 

 

 

OT: Fac o mancarica de mazare cu pui la un film cam plictisitor... Ceva de actiune/sf/horror mai captivant stiti? :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pizda ta ori arata naspa ori poza e de cacat, ma tem ca amandoua, e o pizda de obeza, oricum ai lua-o

 

minte creata, se vede ca ai locuit la bloc

 

Whaaat?! :laugh2 :pope

Bai, tarane, fa o laba ca dai cu frustrarea pe monitor! :laugh2

200 am, incerc sa ajung la 300! :laugh2 :rax2

Cacat cu ochi! Hai, jet! Ai gasit in fata cui sa te impui sa dormi cu gheara in gat... Cauta una la coada vacii ca tine! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doar atat? :)

Nu s-a nascut "purtatorul ilegal de pula" sa sara la bataie la mine. Nu tin lepre pe langa casa.

Ma uit la un film, fac un joc, mancarea, fumez o tigara, mai vb la tel, vorbesc cu un taran prost ca tine... Ma plictisesc sa fac doar un lucru, nu cred ca poti face unul singur bine.

Mai incearca. Cine stie, poate iti iese si nu te mai faci de rahat macar intr-o propozitie.

FYI: Arat cum vreau, fac ce vreau, nu te priveste si nici nu ai vreun drept sa comentezi, sunt aberatii.

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Cu Patricia n-am mai vorbit din 5 aprilie, dar mi-a scris recent. 

A spus ca si ei ii este dor de mine. 

Sper sa se tina de facultate ... 

:wave

 

cand a inceput facultatea, in aprilie? :laugh2

ii e o laie dor de tine, suge pula in facultate, de asta face 2 ani in 1

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

cand a inceput facultatea, in aprilie? :laugh2

ii e o laie dor de tine, suge pula in facultate, de asta face 2 ani in 1

daca face asta, e o curva deșteaptă

si daca e si la stat, e chiar genială

 

PS: eu nu raspund avansurilor din partea studentelor, ar fi degradant

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Doar atat? :)

Nu s-a nascut "purtatorul ilegal de pula" sa sara la bataie la mine. Nu tin lepre pe langa casa.

Ma uit la un film, fac un joc, mancarea, fumez o tigara, mai vb la tel, vorbesc cu un taran prost ca tine... Ma plictisesc sa fac doar un lucru, nu cred ca poti face unul singur bine.

Mai incearca. Cine stie, poate iti iese si nu te mai faci de rahat macar intr-o propozitie.

FYI: Arat cum vreau, fac ce vreau, nu te priveste si nici nu ai vreun drept sa comentezi, sunt aberatii.

te-as lasa sa te asezi pe motorul meu, dar mi-e ca ar disparea in curul tau, si ai ramane cu bucile pe caldaram, graso
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

te-as lasa sa te asezi pe motorul meu, dar mi-e ca ar disparea in curul tau, si ai ramane cu bucile pe caldaram, graso

 

M-ai plictisit, grav!

Stai, in pula mea, cu forumul care ti-a luat ma-ta! Nu am pierdut nimic, tot in retard va scaldati!

 

Pisi, trebuia sa ma lingi la prima vedere, figuri... Va sugeti in figuri! I'm out.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

M-ai plictisit, grav!

Stai, in pula mea, cu forumul care ti-a luat ma-ta! Nu am pierdut nimic, tot in retard va scaldati!

 

Pisi, trebuia sa ma lingi la prima vedere, figuri... Va sugeti in figuri! I'm out.

auch, amada sensibiloasa. long story, short: cand ti-ai dat jos chiloții, trabuia sa iti arati doar pe fofo, nu sa iti scoti si coaiele. ca prea suferi de felul tau, pentru cauze pierdute si pitici pe creier

Link spre comentariu

Spune sincer, ce ai baut? :laugh2

 

 

 

 

Ai zis ca sunt pudica? :laugh2 :laugh2 :laugh2

Poftim, proaspat epilata. :laugh2 :girly

moartea pasiunii!!moartea pulii!!bai,am vazut pizda de femeie de 50 ani cu pielea fina si catifelata....pula mea,asta zici ca i de curca batrana....
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

auch, amada sensibiloasa. long story, short: cand ti-ai dat jos chiloții, trabuia sa iti arati doar pe fofo, nu sa iti scoti si coaiele. ca prea suferi de felul tau, pentru cauze pierdute si pitici pe creier

 

Am revenit ca poate ma distreaza cum facea candva... nu e cazul.

Nu e forumul meu, dar daca te incurcam, ai locul meu imens de 200 kile. :laugh2

 

Revin numai cand Pisi ma implora, pana atunci, rostogolire placuta la vale in continuare... :)

Ultima postare.

 

moartea pasiunii!!moartea pulii!!bai,am vazut pizda de femeie de 50 ani cu pielea fina si catifelata....pula mea,asta zici ca i de curca batrana....

 

Poftim! Ia un coi in gura de la Pisi, ca te tine pe aici, si taci! Pa!

  • Like 2
Link spre comentariu

Am revenit ca poate ma distreaza cum facea candva... nu e cazul.

Nu e forumul meu, dar daca te incurcam, ai locul meu imens de 200 kile. :laugh2

 

Revin numai cand Pisi ma implora, pana atunci, rostogolire placuta la vale in continuare... :)

Ultima postare.

 

 

 

Poftim! Ia un coi in gura de la Pisi, ca te tine pe aici, si taci! Pa!

da'de ce imi dai tu un coi de al lui pisi,le ai tu pe amandoua si te ineci cu ele?
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

moartea pasiunii!!moartea pulii!!bai,am vazut pizda de femeie de 50 ani cu pielea fina si catifelata....pula mea,asta zici ca i de curca batrana....

m-am abtinut sa fiu atat de plastic ðŸ˜

tu insa ai pus punctul pe i

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...