Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

... sa-ti fie de bine ...  :laugh2

sar'na  :laugh2  .... dar nu doar "d-aia" :D

 

Am înțeles, nici videochat-ul nu mai e ce-a fost

 

sa stii... s-au "rasculat" clientii... auzi la ei pretentii, cica halatul meu pufos, de fiecare dimineata, tre' sa dispara din peisaj.... si pijamaua cu ursuleti la fel... si cica si cafeaua si tigara, ca le fac pofta si unii sufera cu tensiunea  :no2  

s-a stricat lumea, ma   :slap2

:laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sar'na  :laugh2  .... dar nu doar "d-aia" :D

 

 

sa stii... s-au "rasculat" clientii... auzi la ei pretentii, cica halatul meu pufos, de fiecare dimineata, tre' sa dispara din peisaj.... si pijamaua cu ursuleti la fel... si cica si cafeaua si tigara, ca le fac pofta si unii sufera cu tensiunea  :no2  

s-a stricat lumea, ma   :slap2

:laugh2

... dar de "coafura" pubiana nu a zis nimeni nimic?  :laugh2

... e lumea rea. parol !  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

sar'na :laugh2 .... dar nu doar "d-aia" :D

 

 

sa stii... s-au "rasculat" clientii... auzi la ei pretentii, cica halatul meu pufos, de fiecare dimineata, tre' sa dispara din peisaj.... si pijamaua cu ursuleti la fel... si cica si cafeaua si tigara, ca le fac pofta si unii sufera cu tensiunea :no2

s-a stricat lumea, ma :slap2

:laugh2

 

...si ciorapii de lână și căciula de noapte ...

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

nu stiu ce mi-e mai clar astazi, ca nu-s ok, fizic si metafizic sau ca prezenta lui forbidden e app de fiecare data placuta! :)))))))))) ceea ce ma enerveaza, ca sa fiu sincer pan la capat! 

so, un picior iubit de-un dres aduce un zambet pe fata schimonosita a ....referendumului :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

nu, nu pare, chiar mi-am făcut mai multe conturi, le-am șters toate, acum doar pe acesta îl am. Observ că, față de unii, se știu ei, te-ai exprimat corect, când ai scris conturi, nu clone. Jos pălăria! :)

Nu, nu urmăresc, în termeni colocviali acestui forum, și anume pizdă gratis. S-au întâmplat câteva chestii nasoale aici, as face o gravă eroare.

Am renunțat la două "caractere", rămân fidel unuia singur, care are mai multe titluri. :)

V-Ships... V-ships poate sa zică orice. Personal, îl găsesc amuzant. :)

 

Adica petito ala nu esti tu?Wow,doi useri 'indragostiti' identic de un user de pe net...recunosc,m-am indragostit si eu pe la vreo 15 ani de o fata,o cunoscusem pe mirc,nu o vazesem vreodata,vorbeam la telefon. :) Vezi ca am suferit cand am pierdut contactul cu ea,zdreanta cica urma sa se mute din oras :)...odata/o data m-am intalnit tot asa,putin aprins,tot cu o fata de pe mirc,trecusem deja peste suferinta cauzata de aia :),tot asa,tragea sa nu ne vedem,ca stai,pana am convins-o...ne-am vazut,nu avea un picior...prima oara cand am realizat ca nu sunt chiar un moldovean d-ala obosit :)...am ramas cu ea,am baut un suc in timp ce am vorbit deschis despre 'problema' ei,culmea e ca am si ras la sfarsit cand mi-a spus,stai linistit,stiu ca sunt handicapata,nici eu nu as fi stat cu un handicapat,o sa continui sa caut pana gasesc unul ca mine sau care sa fie atras de un singur picior. :) Sper sa fi gasit,era o fata ok. :)

Bine,noroc cu pozele in ziua de azi...sunteti norocosi! :)...Oricum,se vede pe stalpul nocturnei cum o trageti insistent de tricou,asa se vrajeste pe net this days? :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Ah,n-a corectat thecat postarea... :)...oricum zic,ca mi s-a parut funny...deci daca corectai,bai thecat-ule :),eu as fi zis "haha,am vazut imediat greseala,am vrut sa editez sau sa mai bag o postare cu *,dar nu mai aveam chef... am zis insa ca o sa vii tu sa o faci,in stilul tau caracteristic,deranjat fiind de vreo postare din trecut care 'a deranjat' :)...de picon eram sigur ca nu o s-o faca(el fiind,totusi, pe primul loc ca si marker corector de pe site-ul asta),fiindca habar n-are engleza...iar mie franceza nu-mi place...intr-un fel castig el,ca nu l-am facut sa-si miste transpiratia pana la biblioteca prafuita din sufragerie,sa ia dictionarele...roman-francez,francez-roman."

Eu am zambit. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...