Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:in mintea multora...pe buzele multora...in inima multora...
  • Oras:in mintea multora...pe buzele multora...in inima multora...

Azi sunt happy!! inca de dimineata am primit muuulte flori si cadouri!! ma simt iubita, apreciata pt toate chestiile marunte pe care le fac, ma simt...implinita <3

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

A mai trecut o zi din viata dar sunt happy ca mi-am luat catzel. Imi vine s-o put in bot si miroase inca a pui.

O zi frumoasa

Daca nu-l pupi pe bot inseamna ca nu-l iubesti sau pur si simplu nu ai caine.

Link spre comentariu
  • Oras:in mintea multora...pe buzele multora...in inima multora...
  • Oras:in mintea multora...pe buzele multora...in inima multora...

azi...azi e o zi mai lunga ca niciodata...maine e o zi speciala <3  asa ca astazi va parea o eternitate!

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Am auzit ca se desfinteaza Rapid-ul. Ma bucur enorm

Daca te aude nashu`(  The Godfather)ai pus-o :laugh2 1923 s-a nascut un mit.................hai Rapidu`,hai Rapidu`,haideeeeeeeeeeee..........luptaaaaaaaa Rapid, la infiniiiiiiiiiiiiiit.............

Link spre comentariu
  • Oras:Catania
  • Oras:Catania

de o vreme incoace ma simt vanat de unii carcotasi de pe acest site... credeti-ma ca nu-mi face placere sa cunosc si sa socializez cu persoane care beneficiaza de intalniri reusite, datorita culorii sau a functiei inalte...

 

 

 

 

 

sa aveti bafta!!

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Astazi ma simt excelent.Am reusit sa imi pun ordine in ganduri si sa imi stabilesc prioritatile.

Plus de asta,sunt 39 de grade in Baia Mare,vreme perfecta pentru muzica buna,zambete si veselie,asa cum imi place. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Catania
  • Oras:Catania

dupa ultima perioada, in care nu mi-a mers prea bine, ma simt implinit pentru ca am facut niste gesturi adevarate de omenie. Am cedat locul unui om batran, in tramvai, desi eram rupt de oboseala de la munca (dar oamenii batrani au mai multa nevoie sa stea jos, eu sunt sportiv asa ca nu ma rapune oboseala de la job :P).

 

Am mai ajutat 2 tineri sa coboare caruciorul cu copilul, din tramvai.. pentru mine e o placere neconditionata sa ajut oamenii si chiar ma bucura cand ma privesc cei din jur, atunci cand ajut pe cineva. :D

Link spre comentariu

  • Oras:TIMISOARA si ARAD
  • Oras:TIMISOARA si ARAD

Ma simt RENASCUT a doua  oara ,eram in punctul de merge in lumea celor drepti la RASTIGNITUL(vb de minusurile ce au  fost acumulate de mine)am inceput s-a prind contur si experienta sexuala .......sper sa-l depasesc pe batranul meu tata...si sa-i dau clasa la femei!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...