Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ei, cat de retardat sa fii sa trimiti mesaj din partea mea la pompe funebre?!  :laugh2  :slap2

Ieri m-a sunat o tanti de la tara, nu am inteles ce vrea...  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2

Vai de capul vostru!  :pope

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bolnavul psihic care da mesaje la pompe funebre (2 pana acum) se da Marius, surdo-mut, care suna si nu vorbeste, trimite un car de mesaje analfabete, apoi face farse... :)

Numarul este: 0736.995.907

A zis ca nu aflu... :D

Stai in banca ta ca nu stii de unde iti cade ce vrei altora! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Ca de obicei, inspirata de moment si de tot ce este in jurul meu ...

 

 

E trecut de ora noua

si tu te scarpini la oua ...

E mijlocul saptamanii

si tu-i dai de lucru mainii

ce-ti mangaie jucaria

cerandu-i prietenia ...

E-aproape sfarsit de an

si nu ai dat un ciocan ...

Esti in pragul batranetii

si iti faci bilantul vietii ...

Pai, degeaba ai trait

daca nu ai ciocanit

daca n-ai atins nimic

si nu ai supt un lindic ...

Ca un spirit din vazduh,

ratacit si fara trup

ai stat doar sa privesti lung,

cum altii se ling si fut.

Spirite contemplativ,

meriti ca apelativ

Labus. Iti citesc pe chip,

printre dune de nisip

ce-ti brazdeaza fruntea azi,

ca-ti doresti mult sa ma arzi

insa nu prea indraznesti

in fata mea s-o belesti

si-ai vrea sa intineresti,

ca sa poti sa ma uimesti.

Nu te pierde printre ganduri,

cand citesti aceste randuri !

Suna-ma, sa te simti bine,

in patul meu, langa mine !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma simt absolut dezamagita in tara asta.

M-am nascut intr-un mediu unde cuvantul avea valoare, omul avea demnitate...

Am pierdut ani de zile in Romania sa constat iar si iar ca aici oamenii vorbesc mult, dar atat.

Uneori ai de pierdut cand esti singurul in incapere care se tine de cuvant, dar o sa fii singurul cautat dupa...

Sunteti o natie demna de inchiderea granitelor cand credeti ca sunteti demni de mila pentru ca totul vi se cuvine, dar Domnezeii nu va ofera...

Stergea-mi-as pantofii de rahatul in care am tot calcat in tara asta, tot de voi, ca tare va mai place traiul in rahat!

Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Ma simt absolut dezamagita in tara asta.

M-am nascut intr-un mediu unde cuvantul avea valoare, omul avea demnitate...

Am pierdut ani de zile in Romania sa constat iar si iar ca aici oamenii vorbesc mult, dar atat.

Uneori ai de pierdut cand esti singurul in incapere care se tine de cuvant, dar o sa fii singurul cautat dupa...

Sunteti o natie demna de inchiderea granitelor cand credeti ca sunteti demni de mila pentru ca totul vi se cuvine, dar Domnezeii nu va ofera...

Stergea-mi-as pantofii de rahatul in care am tot calcat in tara asta, tot de voi, ca tare va mai place traiul in rahat!

 

 

Corect

Ce ai facut tu ca să schimbi ceva?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Asa e, Cauta proaste. ;)

 

:) daca stai chioară de băutură in fața laptopului încercând din răsputeri să ajungi moderator pe un site de curve crezi ca te face cu ceva mai deșteaptă?

 

Dar ne văităm ca suntem o țară de căcat. Oare nemții tot asa au ajuns unde sunt?

 

Intreb.. pt ca nu am gasit inca proasta cu care se poate schimba două cuvinte civilizat

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:) daca stai chioară de băutură in fața laptopului încercând din răsputeri să ajungi moderator pe un site de curve crezi ca te face cu ceva mai deșteaptă?

 

Dar ne văităm ca suntem o țară de căcat. Oare nemții tot asa au ajuns unde sunt?

 

Intreb.. pt ca nu am gasit inca proasta cu care se poate schimba două cuvinte civilizat

 

:) Si m-ai gasit pe mine? Ce te face sa crezi ca fiind chioara de bautura, in visele tale, ai merita un raspuns? Ar trebui sa-ti scriu 2 pagini sa intelegi ca nemtii nu gandesc cum fac romanii... Iar daca nici asta nu stii, ce incerci tu sa vorbesti cu mine? Ai inteles ceva in viata, sentimentul te-a facut sa crezi ca esti peste medie, mai ai pana la medie, nu este un sentiment.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

:) Si m-ai gasit pe mine? Ce te face sa crezi ca fiind chioara de bautura, in visele tale, ai merita un raspuns? Ar trebui sa-ti scriu 2 pagini sa intelegi ca nemtii nu gandesc cum fac romanii... Iar daca nici asta nu stii, ce incerci tu sa vorbesti cu mine? Ai inteles ceva in viata, sentimentul te-a facut sa crezi ca esti peste medie, mai ai pana la medie, nu este un sentiment.

 

amada mi-ar placea sa te vad in viata reala infuriata cum esti aici pe forum

cat despre nemti si cum gandesc ei este neinteresant, nicaieri nu e mai bine in lumea asta decat acasa, in romania

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

amada mi-ar placea sa te vad in viata reala infuriata cum esti aici pe forum

cat despre nemti si cum gandesc ei este neinteresant, nicaieri nu e mai bine in lumea asta decat acasa, in romania

:laugh2  Ce curajos esti!  :laugh2  :hug1

Acasa trebuia sa fie in Minsk, probabil este adevarat faptul ca niciodata nu te simti acasa in alta tara, indiferent cat timp ai sta... ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...