Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Era sa spun o prostie...  :laugh2

Da-mi bip ca te sun eu.  :rax2

Nu te bosumfla ca eu glumesc.  :hug1

 

Stai asa ca daca zici ca e un tel cu butoane doar scrie si suna ca sa bagi WhatsApp-ul pe laptop intai trebuie sa l ai pe un tel pentru ca atunci cand te loghezi de pe pc iti cere sa scanezi un cod cu telefonul Shit …. :slap2

Link spre comentariu
Vizitator amada nu amanda
Reputație: 0

Stai asa ca daca zici ca e un tel cu butoane doar scrie si suna ca sa bagi WhatsApp-ul pe laptop intai trebuie sa l ai pe un tel pentru ca atunci cand te loghezi de pe pc iti cere sa scanezi un cod cu telefonul Shit …. :slap2

 

Nu am nevoie de wats app, eu sunt genul sa pun mana, sa simt... Scuze, prietene, ziceam ca sunt cuminte in general!  :laugh2  :blushing2

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu am nevoie de wats app, eu sunt genul sa pun mana, sa simt... Scuze, prietene, ziceam ca sunt cuminte in general!  :laugh2  :blushing2

:hug1

 

Cu sau fara scuze tu zi de ce merge site-u asta mai rau ca un cortegiu funerar 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ehh... unde-i ea ? :(

 

https://scontent.fotp3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49183543_10218702046126568_6210648273384898560_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_eui2=AeEfl4v_rxOkF9LiuMsLlbhTbXw7nHhOnaJukJT28VPTlFOIUIcqnySyxq5px3-2ez2PSATrEpJmQ8yHk51GTquvVWVxoHfK7Zi5xFWaj7JY1g&_nc_ht=scontent.fotp3-3.fna&oh=9fd72af06ee741efa5aec8910c2ad2f2&oe=5CD4A558

 

 

   In patul vreunui milionar in euro.

Link spre comentariu
Vizitator amada nu amanda
Reputație: 0

Sa mi fie de bine am vrut si eu sa mananc o shaorma si n-am gasit :(

:kiss3  Nu e buna, eu de ieri nu am mancat si am energie de dat!  :laugh2

De la un timp zici ca traiesc ce am ignorat pentru ca faceam trebuie, acum fac ce simt... Stomacul ma injura, dar creierul e in al douazecilea cer!  :laugh2

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

:kiss3  Nu e buna, eu de ieri nu am mancat si am energie de dat!  :laugh2

De la un timp zici ca traiesc ce am ignorat pentru ca faceam trebuie, acum fac ce simt... Stomacul ma injura, dar creierul e in al douazecilea cer!  :laugh2

:hug1

 

Si care I faza foarte bine faci ….Pretuieste-te pe tine nu pe cei din jur ai grija de tine nu de straini tine ce e mai bun pt tine nu pt restu si o sa fie ok atat timp cat tu pui conditiile :) 

Link spre comentariu
Vizitator amada nu amanda
Reputație: 0

Si care I faza foarte bine faci ….Pretuieste-te pe tine nu pe cei din jur ai grija de tine nu de straini tine ce e mai bun pt tine nu pt restu si o sa fie ok atat timp cat tu pui conditiile :) 

 

Esti un diamant pe strada... lumea se uita si vede un rahat ca asta au pe retina...

Am dat drumul putin vocii, nu dezvolt ce ai spus, cica am o voce placuta, o scot din saci prafuiti, te dor urechile!  :laugh2

Are potential, eu nu-l dau si nici nu ma vad diva,e cand vreau sa simt bine....

Revin, multumesc, sa primesti pe cat oferi ca meriti!  :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Esti un diamant pe strada... lumea se uita si vede un rahat ca asta au pe retina...

Am dat drumul putin vocii, nu dezvolt ce ai spus, cica am o voce placuta, o scot din saci prafuiti, te dor urechile!  :laugh2

Are potential, eu nu-l dau si nici nu ma vad diva,e cand vreau sa simt bine....

Revin, multumesc, sa primesti pe cat oferi ca meriti!  :hug1

 

Mersi mult si ai dreptate cu inceputul idei dar cei care sunt de partea opusa nu stiu un lucru 

Ca in ciuda faptului ca eu sunt cea ce sunt si ei vad cea ce vad din cauza cataractei mai e o cauza  acea ca mam kkt si eu pe fata lor si le am incetosat si mai rau realitatea :D 

Link spre comentariu
Vizitator amada nu amanda
Reputație: 0

Mersi mult si ai dreptate cu inceputul idei dar cei care sunt de partea opusa nu stiu un lucru 

Ca in ciuda faptului ca eu sunt cea ce sunt si ei vad cea ce vad din cauza cataractei mai e o cauza  acea ca mam kkt si eu pe fata lor si le am incetosat si mai rau realitatea :D

Asta este doar impresia ta. Sa fii prieten inseamna sa fii sincer, iarta-mi adevarul. ;)

Femeile nu sunt cum crezi, ai fixuri, vezi din colt... O sa-ti placa si mai putin, dar macar vezi.

NU, mai bine lipsa, nici urmatoarea... Tu stai numai in curve?! Da-mi una cu care poti face casa! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Asta este doar impresia ta. Sa fii prieten inseamna sa fii sincer, iarta-mi adevarul. ;)

Femeile nu sunt cum crezi, ai fixuri, vezi din colt... O sa-ti placa si mai putin, dar macar vezi.

NU, mai bine lipsa, nici urmatoarea... Tu stai numai in curve?! Da-mi una cu care poti face casa! 

 

Profetul Mahommed a spus ca semnul rau in casa omului sta in cal femeie si caine si ca femeile sunt impure pentru ca din ele curge sange :D 

Eu ce ar trebui sa spun ca sa il contrazic ?

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Asta este doar impresia ta. Sa fii prieten inseamna sa fii sincer, iarta-mi adevarul. ;)

Femeile nu sunt cum crezi, ai fixuri, vezi din colt... O sa-ti placa si mai putin, dar macar vezi.

NU, mai bine lipsa, nici urmatoarea... Tu stai numai in curve?! Da-mi una cu care poti face casa! 

 

Chiar nu m-am gandit acum serios vb la idea cu Da-mi una cu care sa faci casa ...Sti cum e in ziua de azi tu pui suflet si pe ea o doare n dos iti auzi vb pe drum de la lume cu ce femeie stai in casa si te faci si de ras gen pe la vreo bere n bar te arata cu degetu Ia uite-l ma si p ala am fost la nevasta.sa cat a fost el plecat ...

Si sincer mai bine postura de client stiu ca platesc si plec decat postura de fraier de servici legat pe viata de o femeie de genu asta si cand spun legat ma refer copil la mijloc samd...Multi barbatii se complac in situatia de a trai cu buna stiinta cu o dama de companie pentru ca se gandesc sa nu sufere copii si intr.un fel au dreptate N-au nici o vina aia mici dar eu nu as accepta asa ceva o arunc in strada sa se duca la clientii ei de unde vine noaptea se baga langa mine in pat si face pe mironosita ca ce mult ma iubeste =)) ...Mai zic ...hai ca vb ta iarta-mi adevarul doare dar ...Daca il refuzi te frigi rau mai bine le iei la rece si in final e mai bine :D 

Sper ca ai inteles cea ce trebuie 

Link spre comentariu

Vizitator amada nu amanda
Reputație: 0

Profetul Mahommed a spus ca semnul rau in casa omului sta in cal femeie si caine si ca femeile sunt impure pentru ca din ele curge sange :D

Eu ce ar trebui sa spun ca sa il contrazic ?

Multi au aberat, sa-i credem pe toti?

Cauta o fata sa te iubeasca, reciproc, stii ce incerc sa spun, ca o mai bagi intre timp... se iarta. ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...