Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot in UE
  • Oras:Peste tot in UE

Deja sunt beat de la whiskey, caut pasarici de outcall!

 

 Am eu tuica sa te dregi si zeama de varza. Las-a pasaricile ca vin eu la tine.

 

 PS : nu mai manca ardei iute ca faci hemoroizi si ma ustura pula cand iti dau la buci  =))

Link spre comentariu
  • Oras:Pe maidan
  • Oras:Pe maidan

Am eu tuica sa te dregi si zeama de varza. Las-a pasaricile ca vin eu la tine.

 

PS : nu mai manca ardei iute ca faci hemoroizi si ma ustura pula cand iti dau la buci =))

Mai lasa tuica, ca de cate ori ti-o bag in gura, mi se îmbata si pula si atunci te fut hard in bot non stop! Hai fata mea , pregateste botolina, vin sa ti-o dau in botox hard cum iti place, nehalito!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator romuzica
Reputație: 0

Hai ma, ce mama ma-sii !!! Pai pleaca una, vin 10, plangeti dupa Eva ??? Pai sunt 10 Eve care vor futute, nu una !!! Pleaca una, asta e, la gara, vin 10 inapoi ! :) :D

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Hai ma, ce mama ma-sii !!! Pai pleaca una, vin 10, plangeti dupa Eva ??? Pai sunt 10 Eve care vor futute, nu una !!! Pleaca una, asta e, la gara, vin 10 inapoi ! :) :D

 

Noi plangem dupa Eva si Eva ca o doamna ce e plange dupa Adam 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu ! Dar imi placea de nebuna. Venea la outcall si bea cot la cot cu tine

 

Cauti dalea betive =)) ? Ba si mie imi place da plm poti sa sti te imbeti cu ea si cand te scoli esti in _)_ goala pe casa scarii cu toate cele furate =)))) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu toate sunt asa. Astea care le cunosc! Nu calca orice pizda in casa mea

 

 

Gresesti urat de tot tu ai incredere in sa gasesc cuvantul spre a nu jigni ...fetitele astea?

Pai scuza-ma ca ti spun dar unele au stilu asta mai dulce tocmai spre a castiga increderea clientului si intr.un viitor apropiat s-ar putea sa ai de suferit de pe urma faptului ca nu orice pizda calca in casa ta Asta desigur in cazul in care cele care calca se ocupa cu prostitutia fie ea si mai selecta 

Take care 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=)) +1 (momentan, out of points de la Motan)

 

Nu I necaz :D 

Imi zicea mie un tov adica bn eram mai multi baieti unu era intr.o pasa proasta cu o posibila despartire pana mea iubire vai domne tin la ea...

Da el cik

Ba baiatule sunt 7 femei pe cap de barbat pe lumea asta si tu ai boala pe una singura vezi ca mai sunt 6 n fata ei 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator romuzica
Reputație: 0

Nu I necaz :D

Imi zicea mie un tov adica bn eram mai multi baieti unu era intr.o pasa proasta cu o posibila despartire pana mea iubire vai domne tin la ea...

Da el cik

Ba baiatule sunt 7 femei pe cap de barbat pe lumea asta si tu ai boala pe una singura vezi ca mai sunt 6 n fata ei 

Cica 8 bre, nu 7 ! OPT ! :laugh2 :laugh2 :slap2 :pepsi :atm

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cica 8 bre, nu 7 ! OPT ! :laugh2 :laugh2 :slap2 :pepsi :atm

 

Deci teoretic sunt 8 femei dupa cum spui tu 8 care sa zicem ca sunt posibile de viitor nu aventura si panarama si unii din noi plangem dupa una =)) 

Link spre comentariu
Vizitator romuzica
Reputație: 0

Deci teoretic sunt 8 femei dupa cum spui tu 8 care sa zicem ca sunt posibile de viitor nu aventura si panarama si unii din noi plangem dupa una =))

Pai, da ! Ia nu mai plangeti ! :laugh2 :laugh2 :blushing2 :beex2

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pai, da ! Ia nu mai plangeti ! :laugh2 :laugh2 :blushing2 :beex2

 

Cine plange??? 

Acum daca stam de vb intreb si eu cine e mai prost clientul care se duce si plateste ca aud si gandirea aia vaai domne ca un barbat adevarat nu plateste pt sex miash _)_ n termenu ala de adevarat sau ala care sta cu buna stinta cu o astfel de femeie ca e asa zisa iubire intre ei 2 exceptand pestii ca aia intr.un fel sunt smecheri scot banii de pe urma lor 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...