Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

S-a hotarat in real si s-a retras in virtual  , ca nu-l baga in seama nimeni nici pe acolo  ...adica , bulangiu de bulangiu 

 

Manca-mi-ai falimentu'  de  somer  , ca nici la servici nu te mai duci , dar nici nu te cheama  

Bravo bai falitule, hai da concret datele pe care le ai despre incasarile mele terminatule? :laugh2  :laugh2  :laugh2  Te-n gura de falit! :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Stiu foarte bine  ca esti un falit,asta te doare foarte mult si de asta faci ca toti dracii pe aici clonatule! Nu este de mirare situatia ta familiala, o dovedesc cu acte terminatule, ai stat sa minti in stanga si in dreapta, asta te-a adus in pragul falimentului. Degeaba incerci sa o dai in balarii pe aici, hotararile judecatoresti deifinitive vorbesc saracule, tu doar cazi iarasi cu ... curul in ... stiulete! :laugh2

Ma cunosti personal sa sti cum sunt in viata reala? Ma indoiesc, nu am prieteni dubiosi precum esti tu! Cum iti permiti sa vorbesti despre familia mea terminatule, nu ma mai pun la socoteala pe mine, la o adica, daca suntem face to face, ai belit-o ratatule!

PS. Daca a venit vorba despre pierdut timpul pe aici, cate postari ai tu si cate am eu bai bulangiule mitoman!! Rezulta clar ca esti un atarnator somer si lipsit de scrupule!

 

Nu e nevoie sa te cunoasca nimeni in viata reala, nu meriti nici macar o flegma pentru ca ai un caracter infect, injuri si ataci fara nici un motiv. Orice om sanatos la cap vede ca ai probleme grave la mansarda, cel mai probabil din cauza fustrarilor acumulate, neajunsurile isi spun cuvantul. Cine umbla cu tine e clar ca are aceleasi probleme fara dar sau poate. Mereu esti pe forum, este TOP 1 useri activi pe forum, la injurat si baliverne, ai mult timp la dispoziti, iti versi ura peste tot. In viata reala are cine sa te asculte ? aici e refugiul tau ? Daca aici crezi ca iti vei gasi linistea te inseli amarnic tovarase.

 

Cum te simti azi

photo-thumb-123273.jpg?_r=1545685379 Posted by pidsadera on Today, 13:39 in Discutii Generale

miky77, on 21 Jul 2019 - 1:38 PM, said:snapback.png

Miky, omul e dement, asta e clar, vai si amar pentru cei din jurul lui  :pope

 

 

Dar tu cum vorbesti bai laba trista?

 

Tu chiar ai facut crize de epilipsie ca te-a lasat cu ochii in soare o femeie ? wow, meriti tot respectul nostru !

PS: https://dexonline.net/definitie-dement

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

Pe mine nu ma afecteaza cu nimic genul acesta de discutii si viata m-a invatat sa  nu plec urechea la orice balarie iesita din gura oricarui opincar habarnist  si  bulangiu rujat  , care confunda permanent pragul acesta din virtual cu cel real , de aici si cazna/chinul  sau de a interactiona corect cu cineva fara a se folosi de minciuni si fel de fel de  nimicuri 
 
Cum crezi ca este in viata reala si ce comportament adopta  ? Nu tot  o curva de om si un parsiv este ? Din fericire cunosc tipologia acestora . Una este sa glumesti , sa iei la misto ,  sa ai haz sa spui o gluma buna si altceva sa treci la atacuri cu date private ca ai stat de nebun sa rascolesti tot internetul  , sa injuri si sa jignesti nemotivat de familii (sau mame) ,  sa faci dupa aceea tigani , proxeneti , pe cei cu care cu o sera inainte ai stat si petrecut la mese...etc  ....cate o fi mai facut asta pe ,  de cand isi pierde timpul pe aici 
 
Asta de mai sus e unul dintre prostii care asta face de ani de zile 
 
 
'tu-l in gura de apucat , nici profesional nu este suficient de pregatit  ,,,,nu stie nici macar ce inseamna datorii , stocuri ...ba se mai da si recuperator de creante si TVA-uri in viata reala  sau sfatuieste pe altii (spre binele lor ) ca ar fi bine ca o firma sa-si creasca capitalul , ca mai apoi sa traga teapa altora si sa fuga din tara  , sub pretextul ca este firma serioasa ... iti dai seama  ca numai cu marlanii se ocupa si in viata reala ?  Un boschetar de avocat atarnator . 
 
Citesc ...ca nu imi este lene si observ/interpretez/discern   realitatea obiectiv  din tot ceea ce  se posteaza pe aici si mai ales din ce directie vine aceasta spusa . 

 

Superb ti-ai petrecut weekend-ul,numai lucruri importante si pozitive ai facut.Spumegi de 10 ore continuu

Ai-de PLM

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Scz iau loc in public 

Nu de alta daca as sti ca in urma certurilor de aici se ajunge la un punct comun intre noi as interveni si eu cu dreptul la replica

Dar cand stiu ca nu se ajunge nicaieri...

 

In fine e decizia fiecaruia 

Distractie placuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Aici fiecare spune ce vrea de aia e forum sa se discute fel de fel 

Si sincer acum zi mi si mie 

 

De asta nu ai dormit tu bine azinoapte sau in viitor ca un user de pe forum e scandalagiu si mos dement care face taraboi ?

Serios domne la atat se rezuma viata asta ? 

In loc sa ne bucuram de ce ni se ofera aici sa mergem la femei sa facem sex pana ne stricam noi mai mult ne certam pe aici ca niste mori stricate

Gandeste rational daca se merita sa te implici in discutii dastea sterile eu zic ca nu ..

am inteles, e ok sa fii luat la pula si facut in toate felurile, asa din senin pentru ca altii pot. Eu am dormit foarte bine noaptea, tu ? Asta e problema, unde vezi tu ratiunea la asta ?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

S-a hotarat in real si s-a retras in virtual  , ca nu-l baga in seama nimeni nici pe acolo  ...adica , bulangiu de bulangiu 

 

Manca-mi-ai falimentu'  de  somer  , ca nici la servici nu te mai duci , dar nici nu te cheama  

Tu vorbesti de bulangii bai stiuletare, tu care iti faci veacul pe TS? Ia spune bulache, iti dau voie, pe bune, care este cifra mea de afaceri! O afisez si eu pe a ta? Eu iti cer voie! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miky si tu aici esti la fel ca noi toti un user si cam atat din pacate..dar cred ca si tu sti asta :)

Eu ce am avut de zis am zis mai departe daca vreunul dintre voi e atat de convins ca detine adevarul asupra lumii in care ne invartim cu totii e liber sa se exprime ..Dar cu jigniri si vorbe de coltu strazii nu ajungeti la nici un numitor never 

Bun tu spui ca el nu e pregatit profesional... Nu mai judeca nu ai de unde sa sti cine e el si vice versa dar tu ca un om citit care spui ca esti prin faptul ca ai intrat in jocul asta nu ai aratat altceva decat ca intr.un fel te asemeni cu cei care se leaga de tine pe aici prin fel de fel de tertipuri

Nu mai vb ca ma repet iar si iar pentru ca nu am ce argumente logice sa mai aduc asupra treburilor de genu asta 

Ai grija tu de tine si de binele tau si cam atat e valabil pentru toti :)

 

Eu inteleg perfect , de multe ori il ignor , dar daca se tine scai de  mai bine de 2 ani de zile , la orice postez pe aici  , automat ca-i mai trezesc cu cate o pula peste gura ca sa se potoleasca . si sa mai simta si din gustul realitatii 

 

Asta facea si inainte sa apar eu pe aici , cu altii , din ce am vazut . Asta face si in momentul de fata  , nemotivat si cu oricine . Ce vrei , daca omul e distrus , mai ales psihic . Nu-l intoarce nimeni din vorbele lui 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

am inteles, e ok sa fii luat la pula si facut in toate felurile, asa din senin pentru ca altii pot. Eu am dormit foarte bine noaptea, tu ? Asta e problema, unde vezi tu ratiunea la asta ?

De ce te superi? Omul este bine intentionat si chiar nu il cunosc, nu stiu cine este sau cine a fost inainte! Sper ca nu il luati si pe el la pula aiurea!

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Eu inteleg perfect , de multe ori il ignor , dar daca se tine scai de  mai bine de 2 ani de zile , la orice postez pe aici  , automat ca-i mai trezesc cu cate o pula peste gura ca sa se potoleasca . si sa mai simta si din gustul realitatii 

 

Asta facea si inainte sa apar eu pe aici , cu altii , din ce am vazut . Asta face si in momentul de fata  , nemotivat si cu oricine . Ce vrei , daca omul e distrus , mai ales psihic . Nu-l intoarce nimeni din vorbele lui 

Lupul striga lupul IQ77! Pune mana pe carte gunoiule, poate asa vei putea si tu sa ti o femeie langa tine si sa inaintezi in viata!

Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

De ce te superi? Omul este bine intentionat si chiar nu il cunosc, nu stiu cine este sau cine a fost inainte! Sper ca nu il luati si pe el la pula aiurea!

 

unde m-am suparat ? nu intelegi sensul cuvintelor ? tocmai tu intelectualule ?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

am inteles, e ok sa fii luat la pula si facut in toate felurile, asa din senin pentru ca altii pot. Eu am dormit foarte bine noaptea, tu ? Asta e problema, unde vezi tu ratiunea la asta ?

 

Auzi dar tu cata valoare dai vorbelor spuse aici ? 

Nu e ok sa fi luat la _)_ dar daca nivelul unora educational se afla ingropat undeva dq stie la cati metri in pamant ce vrei sa le faci ?

Cauta oameni cu care te poti socializa si cu care sa ti faca placere sa vb ii vei gasi chiar si aici restu eject

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Scz iau loc in public 

Nu de alta daca as sti ca in urma certurilor de aici se ajunge la un punct comun intre noi as interveni si eu cu dreptul la replica

Dar cand stiu ca nu se ajunge nicaieri...

 

In fine e decizia fiecaruia 

Distractie placuta

Prietene,da-i 5 lei lui Miky din partea mea ca eu n-am mărunt.Dupa 10 ore de spumegat continuu merita de o bere

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eu inteleg perfect , de multe ori il ignor , dar daca se tine scai de  mai bine de 2 ani de zile , la orice postez pe aici  , automat ca-i mai trezesc cu cate o pula peste gura ca sa se potoleasca . si sa mai simta si din gustul realitatii 

 

Asta facea si inainte sa apar eu pe aici , cu altii , din ce am vazut . Asta face si in momentul de fata  , nemotivat si cu oricine . Ce vrei , daca omul e distrus , mai ales psihic . Nu-l intoarce nimeni din vorbele lui 

 

Oricum sunt constient ca vb cu pereti orice as spune chestia continua la infinit 

Asta i viata am spus mai devreme ca exista lista de ignore si ala iti e drumu ..daca zici ca un anume te ataca de 2 ani 

Calu batran nu l mai inveti la caruta 

Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Auzi dar tu cata valoare dai vorbelor spuse aici ? 

Nu e ok sa fi luat la _)_ dar daca nivelul unora educational se afla ingropat undeva dq stie la cati metri in pamant ce vrei sa le faci ?

Cauta oameni cu care te poti socializa si cu care sa ti faca placere sa vb ii vei gasi chiar si aici restu eject

 

Vezi tu mie imi place firea umana, este complexa. Pe unii incerc sa ii inteleg, sa te pui in pielea lor si sa vezi de ce iau anumite decizii. Uite, iti dau cel mai bun exemplu, ieri am fost atacat de asta fara nici un motiv, ne-am porcait si am terminat. Azi daca urmareste firul ideilor de la postari vei vedea ca la fel a inceput treaba. Atunci imi dau seama ca asta vrea ceva de la mine si incerc sa port un dialog cu el, ca suntem oameni ce naiba. Constat ca ne lovim de bariere in comunicare, mari probleme in comunicare. Unii cu frumosul, altii cu ghioaca. Ghici cum se va termina !

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Prietene,da-i 5 lei lui Miky din partea mea ca eu n-am mărunt.Dupa 10 ore de spumegat continuu merita de o bere

 

Daca ar fi dupa mine v-as da la toti o bere parinte dar in viata reala 

Nu de alta dar in spatele unor conturi sunt si oameni de treaba :)) 

 

Chiar sunt curios cum ar fi o intalnire face2face  intre noi astia cativa de aici care ne intepam cu orice ocazie  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Daca ar fi dupa mine v-as da la toti o bere parinte dar in viata reala 

Nu de alta dar in spatele unor conturi sunt si oameni de treaba :)) 

 

Chiar sunt curios cum ar fi o intalnire face2face  intre noi astia cativa de aici care ne intepam cu orice ocazie  :laugh2

Te rog eu, stiu ca nu are rost, eu doar ma distrez pe aici! Nu trebuie sa iti atragi furia altora!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Vezi tu mie imi place firea umana, este complexa. Pe unii incerc sa ii inteleg, sa te pui in pielea lor si sa vezi de ce iau anumite decizii. Uite, iti dau cel mai bun exemplu, ieri am fost atacat de asta fara nici un motiv, ne-am porcait si am terminat. Azi daca urmareste firul ideilor de la postarea vei vedea ca la fel a inceput treaba. Atunci imi dau seama ca asta vrea ceva de la mine si incerc sa port un dialog cu el, ca suntem oameni ce naiba. Constat ca ne lovim de bariere in comunicare, mari probleme in comunicare. Unii cu frumosul, altii cu ghioaca. Ghici cum se va termina !

 

Cat timp se continua la modul asta cu jigniri si lipsa de logica nu se va termina 

S-ar fi terminat simplu daca era luata povestea din fasha si facuta pachet eject si pa 

 

Dar acum daca ati continuat conflictul si sa umflati gogoasa se va termina tot mai greu 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Eu inteleg perfect , de multe ori il ignor , dar daca se tine scai de  mai bine de 2 ani de zile , la orice postez pe aici  , automat ca-i mai trezesc cu cate o pula peste gura ca sa se potoleasca . si sa mai simta si din gustul realitatii 

 

Asta facea si inainte sa apar eu pe aici , cu altii , din ce am vazut . Asta face si in momentul de fata  , nemotivat si cu oricine . Ce vrei , daca omul e distrus , mai ales psihic . Nu-l intoarce nimeni din vorbele lui 

PROFITUL SAU PIERDEREA BRUT(Ă):- Pierdere (rd. 229-228): 34281 LEI

Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Cat timp se continua la modul asta cu jigniri si lipsa de logica nu se va termina 

S-ar fi terminat simplu daca era luata povestea din fasha si facuta pachet eject si pa 

 

Dar acum daca ati continuat conflictul si sa umflati gogoasa se va termina tot mai greu 

 

corect, nu se va termina, e fix ca in

https://cdn1us.denofgeek.com/sites/denofgeekus/files/styles/main_wide/public/2019/07/the-neverending-story-07102017.jpg?itok=iaUGireK

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cum se va termina.? ...ii dau un capac la pechinez si ma duc la culcare.....ca el tot aici va zace pana maine diminteata , se va agita si va schelai  aceleasi chestii , iar maine o va lua de la cap  cu scheunatul ....hahahah 

 

N-ai ce sa-i faci....rasa proasta de maidanez   si asa va crapa  

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Te rog eu, stiu ca nu are rost, eu doar ma distrez pe aici! Nu trebuie sa iti atragi furia altora!

 

Pai toti ne distram omule asta e si ideea doar ca fiecare o facem in felul nostru propriu

Daca tu te distrezi in felu tau eu in al meu ..dar stai ca poate mie nu mi place felu tau de a te distra si ma leg de tine si tu de mine si iese un rahat ...

 

Parintele se leaga de femeile de pe aici le face oala de porci 

Eu nu le prea bag in seama si incerc sa nu ajung la conflict cu ele 

Miky spune ca e patron miliardar etc..Voi radeti de el 

Vistantric e intr.o realitate paralela care o prezinta aici prin fel de fel de citate care doar ea le intelege...noi zicem ca e nebuna 

 

Fiecare avem modul nostru de a vedea lucrurile asta trebuie sa se inteleaga si sa reusim sa ne acceptam uni pe altii ca sa putem ramane pe site aici ..Pentru ca intr.un fel avem intre noi o legatura cat de subtire dar suntem membrii vechi si nah 

Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Vezi tu mie imi place firea umana, este complexa. Pe unii incerc sa ii inteleg, sa te pui in pielea lor si sa vezi de ce iau anumite decizii. Uite, iti dau cel mai bun exemplu, ieri am fost atacat de asta fara nici un motiv, ne-am porcait si am terminat. Azi daca urmareste firul ideilor de la postari vei vedea ca la fel a inceput treaba. Atunci imi dau seama ca asta vrea ceva de la mine si incerc sa port un dialog cu el, ca suntem oameni ce naiba. Constat ca ne lovim de bariere in comunicare, mari probleme in comunicare. Unii cu frumosul, altii cu ghioaca. Ghici cum se va termina !

Urmareste toate posytarile, nu le scoate din context, stiu ca nu te duce capul dar incearca!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...