Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator picard91
Reputație: 0

Nu e cel unde stau o groază de fete? Cu garsoniere multe?

Exact. Cele de la A1 la A8. :)

 

Inițial am crezut că e cel chinezesc. Prin 2007-2009 mi-a plăcut dar după aceea am avut impresia că s-a redus calitatea și a servirii și a mâncării și am mers la altele când treceam prin Galați.

 

Fostul Miorița rămâne favoritul meu și nu numai pe plan local.

Sa incerci Cajou (fostul Cafe Journal) si Teatris ;)

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Fostul Miorița e Cajou (a fost și Cafe Journal, de atunci datează citatele din meniu). :)

Nu știu Teatris.

 

Pentru Cristescu, în blocul respectiv au avut multe fete bune locația: Belle printre ele.

Da, my bad  :slap2 Miorita e Cajou acum. Teatris e cel din Parcul Eminescu, pe langa fosta casa de cununii civile. La Teatris vin periodic cantareti si formatii autohtone si chiar straini (la sarbatori mari, Craciun, Revelion, Paste), dar e cu bilet cu plata. Dar e super sic Teatris.

Si Deea tot pe acolo sta ! :)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Rise and shine baby !

:laugh2  Intinsul pe jos nu-mi sta in caracter. ;)

:hug1

 

 

Nu,avem nevoie de otrepe schizofrenice care sa ne distreze cu imbecilitatea lor

 

Sunt aceeasi afurisita, nu-ti face sperante.

Data viitoare iti iei un sut de nu te mai asezi o saptamana. Ti-am spus ca nu ne tragem de sireturi, noteaza-ti daca uiti.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Te-ai trezit? Sa te trimit inapoi de unde ai revenit? De data asta stii ca pot.

 

Pai zimi intai de unde am venit  :laugh2 Aaaa sau..gata stiu stiu =)))

Ce rea te ai facut mancalecate-ar tata =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ti-am promis durere, nu?

Rea am fost mereu cu cei ca tine, la fel de sufletista sunt cu cei care merita, iar de restul nu ma intereseaza.

 

Daca ai fi o persoana echilibrata nu te ar interesa decat de oala ta ..dar dupa spusele tale se vede ca iti creezi singura suferinta prin faptul ca iti pasa de altii  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Acum ai dat-o tu in balarii, adica o persoana altruista e prin definitie dezechilibrata ?

 

Nu omule dar e cotradictie intr.un fel in ce a zis ea tu nu vezi ca traieste paralel de realitate 

Rea a fost mereu cu cei ca mine..nu o cunosc nu ma cunoaste iar mai apoi spune ca e sufletista.. si ca de restu nu o intereseaza 

Pai ori una ori alta ca nu merge asa 

Link spre comentariu

Daca ai fi o persoana echilibrata nu te ar interesa decat de oala ta ..dar dupa spusele tale se vede ca iti creezi singura suferinta prin faptul ca iti pasa de altii  :slap2

 

Spuse cel care alerga dupa mine ca un dement pe forum cu tot felul de insulte... 

Maaars! Daca ma enervzi iar, nu-ti mai revii, promit.

 

 

Acum ai dat-o tu in balarii, adica o persoana altruista e prin definitie dezechilibrata ?

 

Face psihologie inversa de gradinita. Tigan analfabet cu impresii de intelectual. ;)

La modul serios, nu cautam sa-l jignesc.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Spuse cel care alerga dupa mine ca un dement pe forum cu tot felul de insulte... 

Maaars! Daca ma enervzi iar, nu-ti mai revii, promit.

 

 

 

Face psihologie inversa de gradinita. Tigan analfabet cu impresii de intelectual. ;)

La modul serios, nu cautam sa-l jignesc.

 

Atat timp cat tu ai dreptul sa faci pe desteapta si mama omida pe aici crezand ca nu ti se poate raspunde in acelasi ton nu inteleg de ce ceilalti nu ar face acelasi lucru fata de tine 

Ce dai aia primesti nu mai incerca sa te umfli n pene ca nu ti merge iar cat timp vei pune accent pe viata din mediul online in detrimentul celei reale cam asta vei pati 

Tigan ...zi ce vrei ca n-ai nimerito sunt mai alb ca tine fac pariu ..cica nu vrea sa jigneasca dar asta face...femeie eu acum in discutia asta nu cred ca te am jignit sau insultat in vreun fel 

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu omule dar e cotradictie intr.un fel in ce a zis ea tu nu vezi ca traieste paralel de realitate 

Rea a fost mereu cu cei ca mine..nu o cunosc nu ma cunoaste iar mai apoi spune ca e sufletista.. si ca de restu nu o intereseaza 

Pai ori una ori alta ca nu merge asa

 

Principial, dpmdv, daca nu cunosti o persoana, nu emiti pareri si nu propun acum s-o dam in "cine a inceput".

Eu am cunoscut-o pe Amada, pentru doua ore platite din care 3/4 le-am petrecut la taclale, de ce ? pentru ca exact de aia m-am dus, s-o cunosc personal.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Principial, dpmdv, daca nu cunosti o persoana, nu emiti pareri si nu propun acum s-o dam in "cine a inceput".

Eu am cunoscut-o pe Amada, pentru doua ore platite din care 3/4 le-am petrecut la taclale, de ce ? pentru ca exact de aia m-am dus, s-o cunosc personal.

 

Tu nu vezi ca pe site-ul asta cam toti sufera de dublarea personalitatii?

Ea ma cunoaste pe mine ? NU nici eu pe ea de unde ma face tigan? Sau care i faza ca tot nu inteleg e rusine sa fi tigan sau cate etnii mai traiesc prin Romania..ea aia exemplara domne...

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Prostul pulii, imi dai minus (ca si cum m-ar interesa) si-mi spui sa-l las in pace pe Pisulica care m-a atacat. (ca si cum poti face ceva in privinta asta)

Apoi vorbim despre cine si pe cine cunoaste.

Maaars, am spus, tigane!

 

Nu ma confunda cu rudele tale trecute la cele vesnice mahala de femeie ce esti  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Prostul pulii, imi dai minus (ca si cum m-ar interesa) si-mi spui sa-l las in pace pe Pisulica care m-a atacat. (ca si cum poti face ceva in privinta asta)

Apoi vorbim despre cine si pe cine cunoaste.

Maaars, am spus, tigane!

 

Iti dau minus pentru ca nu sti sa vb normal si pt ca jignesti aiurea 

Ti am spus sa l lasi in pace pe parinte...pana mea daca te a atacat de ce nu o rezolvi aici cand e si el de fatza si musti de c.r pe la spate 

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Valea!

Sa nu te mai vad ca te bagi.

 

Aoleo ca altfel ce faci ? Brrr vezi ca ma sperii :(

Valea ii zici lu ala care te tine in carca duduie nu mie ca nu mi ai supto vreodata si am uitat sa platesc

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...