Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Intrebarea zilei :  rezista Amandina astazi pana la sfarsitul programului  ?  :laugh2 

 

Este ultima data cand spun aici ca ma angajez, va rugati efectiv sa o dau in bara!

Nu e vorba de rezistat. Am ajuns la serviciu pe la 6:40 desi incepea la 7. I-am vazut fatzaul acrit colegei mele care trebuia sa-mi predea totul... Mi-am amintit cat am "sapat" ieri ca proasta si cate aspirine am luat sa stau si azi in picioare, salariul oferit, conditiile... 

Si am zis ca astept sefa sa-mi dea banii pentru ziua de ieri. A incercat sa-mi dea jumatate, a fost de acord sa-i dea pe toti rapid, altfel trimiteam 2 mail-uri - 1. OPC, 2.  Anaf. O zi mi-a fost destul sa vad magariile.

Sper ca ti-am facut ziua Oly.

Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

Intrebarea zilei :  rezista Amandina astazi pana la sfarsitul programului  ?  :laugh2 

 

 

Este ultima data cand spun aici ca ma angajez, va rugati efectiv sa o dau in bara!

Nu e vorba de rezistat. Am ajuns la serviciu pe la 6:40 desi incepea la 7. I-am vazut fatzaul acrit colegei mele care trebuia sa-mi predea totul... Mi-am amintit cat am "sapat" ieri ca proasta si cate aspirine am luat sa stau si azi in picioare, salariul oferit, conditiile... 

Si am zis ca astept sefa sa-mi dea banii pentru ziua de ieri. A incercat sa-mi dea jumatate, a fost de acord sa-i dea pe toti rapid, altfel trimiteam 2 mail-uri - 1. OPC, 2.  Anaf. O zi mi-a fost destul sa vad magariile.

Sper ca ti-am facut ziua Oly.

 

 

:laugh2

 

Nu am cuvinte  :laugh2

 Plm...este pentru a treia oara in viata cand n-am cuvinte  :laugh2  :laugh2  :laugh2  !!!!! 

Omidu' scrie pă mine  :laugh2

 

PS. Amandino, eu am scris convins fiind ca stai macar pana pe 15 august, jur. Nu m-am gandit nicio clipa ca nu vei rezista azi. A fost mai mult  sa fac misto de motan, sa vad cam ce raspunde  :laugh2 

Scuze daca te-am suparat  :no2 , n-am vrut, sincer.

Link spre comentariu

:laugh2

 

Nu am cuvinte  :laugh2

 Plm...este pentru a treia oara in viata cand n-am cuvinte  :laugh2  :laugh2  :laugh2  !!!!! 

Omidu' scrie pă mine  :laugh2

 

PS. Amandino, eu am scris convins fiind ca stai macar pana pe 15 august, jur. Nu m-am gandit nicio clipa ca nu vei rezista azi. A fost mai mult  sa fac misto de motan, sa vad cam ce raspunde  :laugh2 

Scuze daca te-am suparat  :no2 , n-am vrut, sincer.

 

Ti-am spus ca nu era vorba de rezistat, am calculat logic.

Daca ti se pare atat de amuzant subiectul, iti doresc sa afli cum e sa fii in situatia mea.

 

Eu o sa am un job, nu am dubii, nu inseamna ca trebuie sa-l iau pe primul.

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Este ultima data cand spun aici ca ma angajez, va rugati efectiv sa o dau in bara!

Nu e vorba de rezistat. Am ajuns la serviciu pe la 6:40 desi incepea la 7. I-am vazut fatzaul acrit colegei mele care trebuia sa-mi predea totul... Mi-am amintit cat am "sapat" ieri ca proasta si cate aspirine am luat sa stau si azi in picioare, salariul oferit, conditiile... 

Si am zis ca astept sefa sa-mi dea banii pentru ziua de ieri. A incercat sa-mi dea jumatate, a fost de acord sa-i dea pe toti rapid, altfel trimiteam 2 mail-uri - 1. OPC, 2.  Anaf. O zi mi-a fost destul sa vad magariile.

Sper ca ti-am facut ziua Oly.

dacă zici că noi suntem de vină că o dai tu în bară, EVERYTIME, s-a zis cu inteligența aia de care zici.

Nu contează ce zicem noi, smart ass, totul depinde doar de tine.

Link spre comentariu

dacă zici că noi suntem de vină că o dai tu în bară, EVERYTIME, s-a zis cu inteligența aia de care zici.

Nu contează ce zicem noi, smart ass, totul depinde doar de tine.

 

Totul depinde de mine.

Nu am nevoie sa fiu denigrata cand caut toate puterile sa reusesc. Nu vorbeam de tine, deci nu vad de ce te simti.

Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

Ti-am spus ca nu era vorba de rezistat, am calculat logic.

Daca ti se pare atat de amuzant subiectul, iti doresc sa afli cum e sa fii in situatia mea.

 

Eu o sa am un job, nu am dubii, nu inseamna ca trebuie sa-l iau pe primul.

 

Tu nu intelegi ca eu eram convins ca gata, ramai cu jobul ?  A fost doar la caterinca. Ca asa s-a nimerit, asta e, n-am ce sa fac.Data viitoare promit sa fac previziuni pe cel putin un an. 

Link spre comentariu

Tu nu intelegi ca eu eram convins ca gata, ramai cu jobul ?  A fost doar la caterinca. Ca asa s-a nimerit, asta e, n-am ce sa fac.Data viitoare promit sa fac previziuni pe cel putin un an. 

 

Nu o sa fie data viitoare.

Te asigur ca nu ma cunosti, deloc.

Jobul ramane sau nu in functie de job, nu legat de ce pot eu sau nu. Nu mai fac compromisuri in care imi bat joc de mine.

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Totul depinde de mine.

Nu am nevoie sa fiu denigrata cand caut toate puterile sa reusesc. Nu vorbeam de tine, deci nu vad de ce te simti.

nu te denigrează nimeni, de unde ai tras concluzia asta?

Aceeași discuție am mai avut-o zilele astea cu cineva. Același sfat ți l-aș da și ție.

Tu nu ești făcută să fii angajată, vezi că toate încercările tale au același deznodământ. Încearcă ceva pe cont propriu, și aici nu ma refer la prostituție. Ceva la care știi ca te pricepi.

Link spre comentariu

nu te denigrează nimeni, de unde ai tras concluzia asta?

Aceeași discuție am mai avut-o zilele astea cu cineva. Același sfat ți l-aș da și ție.

Tu nu ești făcută să fii angajată, vezi că toate încercările tale au același deznodământ. Încearcă ceva pe cont propriu, și aici nu ma refer la prostituție. Ceva la care știi ca te pricepi.

 

Bag pula adanc in sfaturile tale!

Am inceput sa lucrez la terasa, adolescenta, sa ma intretin singura... Nu sa sug pula unui bosorog. Prostitutia nu e de mine, asta e sigur.

Iar generalizezi, coborandu-ma la curva proasta, apoi te intrebi unde era denigrarea...

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Bag pula adanc in sfaturile tale!

Am inceput sa lucrez la terasa, adolescenta, sa ma intretin singura... Nu sa sug pula unui bosorog. Prostitutia nu e de mine, asta e sigur.

Iar generalizezi, coborandu-ma la curva proasta, apoi te intrebi unde era denigrarea...

pfui, unde dai și unde crapă.

Ce zic eu și ce înțelege ea. Cineva, cu mai multă răbdare și bunăvoință, să-i traducă. Rămân dator.Preferabil o muiere.

Link spre comentariu

pfui, unde dai și unde crapă.

Ce zic eu și ce înțelege ea. Cineva, cu mai multă răbdare și bunăvoință, să-i traducă. Rămân dator.Preferabil o muiere.

 

Vorbeai cu mine sau despre mine?

Ti-ai luat flit, dar insisti sa vorbesc cu tine, vorbesc cum vreau, nu cum iti place.

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Vorbeai cu mine sau despre mine?

Ti-ai luat flit, dar insisti sa vorbesc cu tine, vorbesc cum vreau, nu cum iti place.

aaa, ha, h, ha, auzi la ea, "ți-ai luat flit". Cred că tu nu știi ce înseamnă a tachina.

Vezi, asa este. Facerea de bine e futere de mamă. Nu mai bine te lom noi pe la spate, vorba lu Șefu?

:))))

Link spre comentariu

aaa, ha, h, ha, auzi la ea, "ți-ai luat flit". Cred că tu nu știi ce înseamnă a tachina.

Vezi, asa este. Facerea de bine e futere de mamă. Nu mai bine te lom noi pe la spate, vorba lu Șefu?

:))))

 

Si tu ce credeai ca fac?

Sefu? Cui? Dai din coada, caine, la o pisica?

Mare bine mi-ai facut, nu stiu cum vrei recompensa, dar mi-e ca ai sta si in genunchi sa te iert... :)

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Si tu ce credeai ca fac?

Sefu? Cui? Dai din coada, caine, la o pisica?

Mare bine mi-ai facut, nu stiu cum vrei recompensa, dar mi-e ca ai sta si in genunchi sa te iert... :)

Open your mind!

Kuato către Quaid, Totall Recall.

 

Ai vrea tu, nebuno, sa stau eu în genunchi :)))

Link spre comentariu

Open your mind!

Kuato către Quaid, Totall Recall.

 

Ai vrea tu, nebuno, sa stau eu în genunchi :)))

 

Esti previzibil sau te cunosc prea bine deja...

Asa e, simpatic esti, sexos esti, femeile ar trebui sa stea la coada si sa le refuzi ocazional cand esti obosit... (nu trebuie sa stie toti ce stiu eu ;) )

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Esti previzibil sau te cunosc prea bine deja...

Asa e, simpatic esti, sexos esti, femeile ar trebui sa stea la coada si sa le refuzi ocazional cand esti obosit... (nu trebuie sa stie toti ce stiu eu ;) )

Eee, asa e mai bine :)

Ideea este să nu te mai oparesti așa, asculta și tu pe unii care au succes. Începi ceva pe cont propriu, nu trebuie sa fie neapărat mare, de bani mulți, ci cât să trăiești decent. Tu să fii șefa ta, fără program. Da, e greu la început, roadele apar, cu seriozitate, responsabilitate și muncă.

Link spre comentariu

Eee, asa e mai bine :)

Ideea este să nu te mai oparesti așa, asculta și tu pe unii care au succes. Începi ceva pe cont propriu, nu trebuie sa fie neapărat mare, de bani mulți, ci cât să trăiești decent. Tu să fii șefa ta, fără program. Da, e greu la început, roadele apar, cu seriozitate, responsabilitate și muncă.

 

Te ascult. Ce poti incepe cu zero lei?

Nu o da in penibil, nu stii. Daca aveam varianta, crezi ca asteptam sa-mi spui tu? Iarasi, ma subestimezi, deci...

Cand ti-am dat eu impresia ca as fi o proasta sau curva proasta? Serios.

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Te ascult. Ce poti incepe cu zero lei?

Nu o da in penibil, nu stii. Daca aveam varianta, crezi ca asteptam sa-mi spui tu? Iarasi, ma subestimezi, deci...

Cand ti-am dat eu impresia ca as fi o proasta sau curva proasta? Serios.

și eu aveam tot zero lei. Cam toți au avut zero lei.

Nope, nu "curvă proasta".

Doar o femeie cam dezamăgită și dezorientata. Și un pic disperată.

"Calm down, use the Force, think!"

Obi-Wan Kenobi către Anakin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...