Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

mai misto

Nu stiu in lingurite cat vine, dar fiind bautoare de energizante, pot spune ca o doza are 27 grame de zahar. Stiu, stiu. Sunt constienta. Doar nu m-am ingrasat de la aer.

Link spre comentariu
  • Oras:In the Moon
  • Oras:In the Moon

Circara am inceput sa fiu de la o vreme, de cand mi s-a luat sa fiu diplomata cu mandra care m-a tot jignit/ injurat/ amenintat in repetate randuri in decursul timpului.

Circara am fost doar cu ea, fara a injura vreodata alt user de pe acest forum.

Sa ai si tu un weekend minunat !

Hai nu pleca! Circul abia incepe. Ia-ti popocornul si cola :)) :*

Popcorn am luat

Cola nu consum. Te las pe tine cu cola poate vrei sa ajungi mai rău ca Amada la kg.

PS: altele au fost mai rau ca tine . Injurate de morti si de familie etc. Dar au dat dovada de diplomatie si si-au vazut de treaba.

In schimb din pacate despre tine nu pot spune acelasi lucru. Se pare ca vrei sa fii in centru atentiei dar doar atragi evitare din partea multora ca noi care te stimau.

Ps: Sa inceapa circaresele ca fara ele viața e pustie

Link spre comentariu

Izabella 2009:

http://ddcforum.com/uploads/monthly_08_2013/post-17-150392364689.jpg

 

Comentarii:

Posted 

June 17, 2009

Fata cred ca este foarte veche in meserie...

Pe unul din forumurile vechi...cred ca pe... vechi nu avea tocmai niste recenzii frumoase si asta datorita faptului ca la un moment dat devenise un fel de "femeie harpon" si il sicana pe unul din colegii de forum ...mai ceva ca in filmul "Atractie Fatala"...

A...si din cate imi aduc aminte ...la un moment dat acea Izabela a avut si oarece probleme de sanatate ( anuntate si semnalate de colegii de forum la momentul respectiv...).

Posted 

June 17, 2009

problema de sanatate: ceva legat de niste scurgeri....acolo jos (desigur )....

 

Anul 2013:

(Iote si burta!)

http://ddcforum.com/uploads/monthly_10_2013/post-7964-150392367629.jpg

 

Comentarii:

Posted

April 8, 2013

Sus numita: in continuare cea din poze, 28 de ani probabil, cu amendamentul ca incepe sa ia in greutate; daca continua in ritmul asta va iesi din tiparul multora.

Posted

August 15, 2013

Pozele sunt irelevante in acest moment. Ele o prezinte pe Izabela acum 2-3 ani. In prezent are 5-10kg in plus (daca nu chiar mai mult).

 

 

 

Fiecare sa traga ce concluzie vrea!

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Popcorn am luat

Cola nu consum. Te las pe tine cu cola poate vrei sa ajungi mai rău ca Amada la kg.

PS: altele au fost mai rau ca tine . Injurate de morti si de familie etc. Dar au dat dovada de diplomatie si si-au vazut de treaba.

In schimb din pacate despre tine nu pot spune acelasi lucru. Se pare ca vrei sa fii in centru atentiei dar doar atragi evitare din partea multora ca noi care te stimau.

Ps: Sa inceapa circaresele ca fara ele viața e pustie

Sti ca la mine, vrajeala dulce nu tine, nu?

Cand vorbesti matale asa la modul general "din partea multora ca noi care te stimau", banuiesc ca nu te incadrezi si tu in cei care imi acordau stima pana acum si s-a pierdut fix de cand sunt "circareasa" cu mandra, cand tu ai afirmat despre mine ca m-am futut cu Picon pt o portie de fasole, unde ti-am dat si replica si ai incetat cu afirmatiile si atacul asupra mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In the Moon
  • Oras:In the Moon

Sti ca la mine, vrajeala dulce nu tine, nu?

Cand vorbesti matale asa la modul general "din partea multora ca noi care te stimau", banuiesc ca nu te incadrezi si tu in cei care imi acordau stima pana acum si s-a pierdut fix de cand sunt "circareasa" cu mandra, cand tu ai afirmat despre mine ca m-am futut cu Picon pt o portie de fasole, unde ti-am dat si replica si ai incetat cu afirmatiile si atacul asupra mea.

Te stimam inainte de muie in timpul eclipsei si pana sa il ridici in slavi pe fasolar.

2 : te stimam cand erai fata cuminte nu circara.

3 pacat de tine . Ai luat-o pe aratura

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Izabella 2009:

http://ddcforum.com/uploads/monthly_08_2013/post-17-150392364689.jpg

 

Comentarii:

Posted 

 

June 17, 2009

Fata cred ca este foarte veche in meserie...

Pe unul din forumurile vechi...cred ca pe... vechi nu avea tocmai niste recenzii frumoase si asta datorita faptului ca la un moment dat devenise un fel de "femeie harpon" si il sicana pe unul din colegii de forum ...mai ceva ca in filmul "Atractie Fatala"...

A...si din cate imi aduc aminte ...la un moment dat acea Izabela a avut si oarece probleme de sanatate ( anuntate si semnalate de colegii de forum la momentul respectiv...).

Posted 

 

June 17, 2009

problema de sanatate: ceva legat de niste scurgeri....acolo jos (desigur )....

 

Anul 2013:

(Iote si burta!)

http://ddcforum.com/uploads/monthly_10_2013/post-7964-150392367629.jpg

 

Comentarii:

Posted

 

April 8, 2013

Sus numita: in continuare cea din poze, 28 de ani probabil, cu amendamentul ca incepe sa ia in greutate; daca continua in ritmul asta va iesi din tiparul multora.

Posted

 

August 15, 2013

Pozele sunt irelevante in acest moment. Ele o prezinte pe Izabela acum 2-3 ani. In prezent are 5-10kg in plus (daca nu chiar mai mult).

 

 

 

Fiecare sa traga ce concluzie vrea!

1. Iti arat active in prezent alte 50 de izabelle, nu era vorba despre mine in ce zicea nenea ala, nu stiu ce alt forum vechi.

2. Sunt din 2009 la pula . Asa si? Care e problema ta ? De aici ai tras tu concluzia ca am 50 de ani, dupa ai sucit-o ca 40 ? :)))

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Te stimam inainte de muie in timpul eclipsei si pana sa il ridici in slavi pe fasolar.

2 : te stimam cand erai fata cuminte nu circara.

3 pacat de tine . Ai luat-o pe aratura

Mirosi a Brett..asa de la distanta :))) si un pic a cerrone
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In the Moon
  • Oras:In the Moon

Mirosi a Brett..asa de la distanta :))) si un pic a cerrone

=))

Mai opreste-te ca eu nu sunt Amada cu care faci ce vrei tu.

Stii ce zic?

PS: nu sunt nici brett nici cerrone.

Eu sunt kameleony :))

Izabelo-Izabelo apuca-te de treaba ca de aia ai devenit isterica. Ai lipsa de pula

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

1. Iti arat active in prezent alte 50 de izabelle, nu era vorba despre mine in ce zicea nenea ala, nu stiu ce alt forum vechi.

2. Sunt din 2009 la pula . Asa si? Care e problema ta ? De aici ai tras tu concluzia ca am 50 de ani, dupa ai sucit-o ca 40 ? :)))

Hai, fată, și la 50 cât zice lumea, dacă știi s-o ridici, ești tare. :))
Link spre comentariu

1. Iti arat active in prezent alte 50 de izabelle, nu era vorba despre mine in ce zicea nenea ala, nu stiu ce alt forum vechi.

2. Sunt din 2009 la pula . Asa si? Care e problema ta ? De aici ai tras tu concluzia ca am 50 de ani, dupa ai sucit-o ca 40 ? :)))

 

Din 2009 mancai cacat ca ai 25, desi erai veche in meserie, ti-a placut de mica! :)

Au trecut 10 ani si sustii ca nu ai nici 30! Serios?!

Iar la fizic esti mai ceva ca o balena! Aceleasi poze retusate folosesti!

 

Despre tine era vorba, confirmarea e dupa ce spune ala ca aveai nu stiu ce scurgeri, centuristo!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Fiecare sa traga ce concluzie vrea!

Concluzia pt cine va da click pe acel forum, este ca de la bun inceput pana in prezent, serviciile au fost ireprosabile !

Mi-am facut intotdeauna meseria pt care am fost platita si omul a plecat multumit !

Te surprinde ca in toti acesti ani calitatea a ramas la fel, nu ? Surpriza !

Multumesc pt reclama !

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Din 2009 mancai cacat ca ai 25, desi erai veche in meserie, ti-a placut de mica! :)

Au trecut 10 ani si sustii ca nu ai nici 30! Serios?!

Iar la fizic esti mai ceva ca o balena! Aceleasi poze retusate folosesti!

 

Despre tine era vorba, confirmarea e dupa ce spune ala ca aveai nu stiu ce scurgeri, centuristo!

Nu am buletinul azi la mine, dar maine promit sa pun poza cu buletinul, cu datele blurate si las doar primele 3 cifre al cnp-ului.

Facem un deal?

Daca eu am peste 30 imi sterg contul de pe acest forum si nu mai intru vreodata.

Daca am sub 30 de ani, iti stergi tu contul si nu mai intri vreodata .

Te tine?

Ps. Sa nu ma iei ca domne e poza modificata nu stiu cum, cand eu abia ma pricep sa blurez o poza.

Link spre comentariu

Izabella 2009:

http://ddcforum.com/uploads/monthly_08_2013/post-17-150392364689.jpg

 

Comentarii:

Posted 

June 17, 2009

Fata cred ca este foarte veche in meserie...

Pe unul din forumurile vechi...cred ca pe... vechi nu avea tocmai niste recenzii frumoase si asta datorita faptului ca la un moment dat devenise un fel de "femeie harpon" si il sicana pe unul din colegii de forum ...mai ceva ca in filmul "Atractie Fatala"...

A...si din cate imi aduc aminte ...la un moment dat acea Izabela a avut si oarece probleme de sanatate ( anuntate si semnalate de colegii de forum la momentul respectiv...).

Posted 

June 17, 2009

problema de sanatate: ceva legat de niste scurgeri....acolo jos (desigur )....

 

Anul 2013:

(Iote si burta!)

http://ddcforum.com/uploads/monthly_10_2013/post-7964-150392367629.jpg

 

Comentarii:

Posted

April 8, 2013

Sus numita: in continuare cea din poze, 28 de ani probabil, cu amendamentul ca incepe sa ia in greutate; daca continua in ritmul asta va iesi din tiparul multora.

Posted

August 15, 2013

Pozele sunt irelevante in acest moment. Ele o prezinte pe Izabela acum 2-3 ani. In prezent are 5-10kg in plus (daca nu chiar mai mult).

 

 

 

Fiecare sa traga ce concluzie vrea!

 

ai luat informatiile de pe DDC, izabella avea atunci 18 ani daca nu ma insel, e total eronat ce speculezi tu dupa scrierile unora care si-au dat cu parerea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Iar la fizic esti mai ceva ca o balena! Aceleasi poze retusate folosesti!

 

Tot maine, pe langa faza cu buletinul, voi fi la apart si voi ruga unul dintre musafiri sa imi faca o poza.

Voi pune poza profesionala de anul trecut langa poza facuta cu telefonul , tot in acelas costum, pt a vedea clar ce si cum !

Daca tu ma faci balena pe mine, hai draga mea, punem maine, atat eu cat si tu , cate o poza, pt a vedea care dintre noi doua e balena.

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Cum se face ca de fiecare data cand ramane fara argumente si nici aberatii nu mai poate imbarliga, spala putina?

Nu e nici prima, nici ultima oara cand procedeaza asa !

Link spre comentariu

Cum se face ca de fiecare data cand ramane fara argumente si nici aberatii nu mai poate imbarliga, spala putina?

Nu e nici prima, nici ultima oara cand procedeaza asa !

 

Da mai las-o si tu in pace, stim cu totii ca e defecta, ca are probleme mari la mansarda, cel mai destept cedeaza, ea e doar rasu/plansu forumului, ceva gen Lisandru varianta feminina.

 

 

PS : se ocupa Filofteu de ea :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Madi n-a avut vreun argument de cel putin un an si-s foarte permisiv aici. De dragul ei n-o sa spun 'niciodata'.

 

Doar oracaieli onlain, ca dansa e si face.

 

Toata lumea isi vede de treaba, dar slava Domnului ca avem un procuror aici.

 

Ma, derutato. Da, tu Madi. Fa-ti naibii o viata.

 

Ai nevoie de una.

Link spre comentariu

Tot maine, pe langa faza cu buletinul, voi fi la apart si voi ruga unul dintre musafiri sa imi faca o poza.

Voi pune poza profesionala de anul trecut langa poza facuta cu telefonul , tot in acelas costum, pt a vedea clar ce si cum !

Daca tu ma faci balena pe mine, hai draga mea, punem maine, atat eu cat si tu , cate o poza, pt a vedea care dintre noi doua e balena.

 

Cretino, eu nu sug pula pe bani! 

Daca te mai mananca mult in cur, TOATE comentariile negative o sa ajunga la tine pe topic. Iti fac si blog daca vrei!

Mai sugi degetul!

 

Jet ca nu ne tragem de sireturi, panarama parsiva! Ma trageai de limba in PM, nu stiam eu cu cine stau de vorba?!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...