Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator loving boy
Reputație: 0

Nu stiu Madi ce Dumnezeu e cu colega, in ce fel depinzi de ea si ce pandalii are seful. E destul de vag.

 

Dar fara sa-ti cer detalii, ca doar nu te trag de limba, incearca-ti sansa.

 

Adica asa as face eu. Du-te, vezi.

 

Nu e ok? Alt interviu.

Io știu un șef cu pandalii, e italian, și când începe sa înjure, cu accentul italienesc.. Își dau demisia 3-4 persoane. Muierile care au rezistat, după ani în care din curve nu le-a scos, sunt eroine. Așa s-ar vedea cu ochi de amator, dar chiar sunt curve. De alt fel.
Link spre comentariu

madalina n-o mai supara pe izabela da ?

 

Zaaaat! Eu doar raspundeam, acum nici asta nu o sa fac.

 

 

Io știu un șef cu pandalii, e italian, și când începe sa înjure, cu accentul italienesc.. Își dau demisia 3-4 persoane. Muierile care au rezistat, după ani în care din curve nu le-a scos, sunt eroine. Așa s-ar vedea cu ochi de amator, dar chiar sunt curve. De alt fel.

 

Asta era dilema mea.

A iesit o cearta...  :slap2

Ea zice ca el nu face asta des, dar ma gandesc, daca o face atunci cand nici nu am inceput munca... 

Colega nu e tocmai onesta, nu i-as atribui apelativul pentru ca vad ce incearca... E prea sufletista de fapt, dar cand pui prea mult suflet, mi-e ca dai in ura prea repede... ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Ai 30 de zile perioadă de probă, în care poți pleca fără preaviz.Asta dacă e serios și ți-a făcut contractul înainte sa te apuci de treaba.

La patron, trebuie sa te aștepți și la astfel de situații, uneori din culpa, alteori doar că te-ai nimerit acolo sau la grup.

Link spre comentariu

Ai 30 de zile perioadă de probă, în care poți pleca fără preaviz.Asta dacă e serios și ți-a făcut contractul înainte sa te apuci de treaba.

La patron, trebuie sa te aștepți și la astfel de situații, uneori din culpa, alteori doar că te-ai nimerit acolo sau la grup.

 

Deja am spus cam mult. ;)

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Un fost barbat care a facut terapie + schimbare de sex pentru a deveni femeie nu mai are nimic apartinand sexului pe care l-a avut anterior, nici fizic dar nici psihic, pentru ca se schimba functionarea creierului din tiparul masculin in tiparul feminin (schimbari hormonale). 

 

Daca mai era pe aici doamna doctor psihiatru va lua la futut de va sareau fulgii, la modul in care ganditi unii dintre voi ! ;) :)

Link spre comentariu

Un fost barbat care a facut terapie + schimbare de sex pentru a deveni femeie nu mai are nimic apartinand sexului pe care l-a avut anterior, nici fizic dar nici psihic, pentru ca se schimba functionarea creierului din tiparul masculin in tiparul feminin (schimbari hormonale). 

 

Daca mai era pe aici doamna doctor psihiatru va lua la futut de va sareau fulgii, la modul in care ganditi unii dintre voi ! ;) :)

 

Mai, taie pula aia sa vedem cum gandesti si arati. Ne-ai obosit deja. ;)

Bati piua de ceva timp, hai pe fapte!

 

Peseu: Caracterul nu se schimba ca ai alti hormoni, cu ala mori!

Link spre comentariu

Nu draga, nu se stie.

 

Tu ai zis ca viata i-un sir de decizii, iar eu, ca orice barbat, am o grila de evaluare destul de complexa. Cateva repere fiind : abilitatea de a pune muraturi, salariul, arunca sau nu cu cesti in tine, rochitele, poze cu cracii pe birou la munca etc etc etc.

 

Auzi, m-am intrebat mereu si orice femeie poate sa scrie ceva simplu legat de asta. Doua puncte.

 

Cand ai impresia ca se tine unul dupa tine, sunteti iritate sau va creste increderea in sine? Sau de sine, cum e corect? Le incurc mereu.

 

Stiu, depinde de individ. Fara ghilobani si stalkeri.

 

Doar un tip normal, desi normal e greu de definit.

 

Average, na. Aspect, financiar, nu cel mai amuzant, nu plictisitor.

 

1. ''Da-l la c...t'' sau 2. ''Is buna''

 

As zice 2.

 

Shoot.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu draga, nu se stie.

 

Tu ai zis ca viata i-un sir de decizii, iar eu, ca orice barbat, am o grila de evaluare destul de complexa. Cateva repere fiind : abilitatea de a pune muraturi, salariul, arunca sau nu cu cesti in tine, rochitele, poze cu cracii pe birou la munca etc etc etc.

 

Auzi, m-am intrebat mereu si orice femeie poate sa scrie ceva simplu legat de asta. Doua puncte.

 

Cand ai impresia ca se tine unul dupa tine, sunteti iritate sau va creste increderea in sine? Sau de sine, cum e corect? Le incurc mereu.

 

Stiu, depinde de individ. Fara ghilobani si stalkeri.

 

Doar un tip normal, desi normal e greu de definit.

 

Average, na. Aspect, financiar, nu cel mai amuzant, nu plictisitor.

 

1. ''Da-l la c...t'' sau 2. ''Is buna''

 

As zice 2.

 

Shoot.

 

Ha...! Mai exista o varianta ... " Daca ma opresc , zice ca-s curva ... daca nu ma opresc , zice ca-s proasta ... mai bine ma impiedic ! " ..... LOOOOOLZ !!! 

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Ha...! Mai exista o varianta ... " Daca ma opresc , zice ca-s curva ... daca nu ma opresc , zice ca-s proasta ... mai bine ma impiedic ! " ..... LOOOOOLZ !!!

 

trebuie s-o alergi.
Link spre comentariu

Nu draga, nu se stie.

 

Tu ai zis ca viata i-un sir de decizii, iar eu, ca orice barbat, am o grila de evaluare destul de complexa. Cateva repere fiind : abilitatea de a pune muraturi, salariul, arunca sau nu cu cesti in tine, rochitele, poze cu cracii pe birou la munca etc etc etc.

 

Auzi, m-am intrebat mereu si orice femeie poate sa scrie ceva simplu legat de asta. Doua puncte.

 

Cand ai impresia ca se tine unul dupa tine, sunteti iritate sau va creste increderea in sine? Sau de sine, cum e corect? Le incurc mereu.

 

Stiu, depinde de individ. Fara ghilobani si stalkeri.

 

Doar un tip normal, desi normal e greu de definit.

 

Average, na. Aspect, financiar, nu cel mai amuzant, nu plictisitor.

 

1. ''Da-l la c...t'' sau 2. ''Is buna''

 

As zice 2.

 

Shoot.

 

:laugh2  :slap2

Nu-mi creste nimic. Insistenta irita. 

Dar asa cum sunt diferente la barbati, asa nici femeile nu reactioneaza la fel... ;)

Am avut relatii numai cu cei care s-au lipit ca o raie!  :laugh2  Acum as vrea sa-mi placa mie in primul rand. :) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...