Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator cleopatra1
Reputație: 0
Acum 37 minute, poker_face a spus:

Daca as fi moderator pentru o zi, ar fi numai liniste si ar creste si incasarile pisicului .

Incepem cu tine, da? La ce numar e contul asta? Care sunt favoritele si protejatele?

Link spre comentariu
Vizitator poker_face
Reputație: 0
Acum 3 minute, cleopatra1 a spus:

Incepem cu tine, da? La ce numar e contul asta? Care sunt favoritele si protejatele?

Iti pot descrie in privat tot ce vrei tu. Insa am bun simt si nu comentez pe nici un topic, favorit, nefavorit, ce vrei tu. Nu fac scandal, nu minusez . Nu ti se pare ca sunt fair ?

Cand voi vizita o fata, voi face si recenzie. Imi poti cere mai mult ?

Link spre comentariu
Vizitator cleopatra1
Reputație: 0
Acum 1 minut, poker_face a spus:

Iti pot descrie in privat tot ce vrei tu. Insa am bun simt si nu comentez pe nici un topic, favorit, nefavorit, ce vrei tu. Nu fac scandal, nu minusez . Nu ti se pare ca sunt fair ?

Cand voi vizita o fata, voi face si recenzie. Imi poti cere mai mult ?

Bun! Nu iti cer mai mult.😊O sa vedem cu timpul daca esti un om sincer si corect.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea pula mea
  • Oras:Unde vrea pula mea
27 minutes ago, Andi. said:

Nerăbdător sa vad noul iphone😁!

adevarat ca azi e lansarea, uitasem :))

parerea mea ca nu o sa fie mare diferenta fata de cel de anul trecut doar putin la procesor si la camera ! 

Cred ca 15 o sa fie o schimbare majora si la desing si la tot .. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Santa Monica
  • Oras:Santa Monica
Acum 1 minut, MrPocy a spus:

adevarat ca azi e lansarea, uitasem :))

parerea mea ca nu o sa fie mare diferenta fata de cel de anul trecut doar putin la procesor si la camera ! 

Cred ca 15 o sa fie o schimbare majora si la desing si la tot .. 

La alea pro o sa difere si "bretonul"

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea pula mea
  • Oras:Unde vrea pula mea
2 minutes ago, Andi. said:

La alea pro o sa difere si "bretonul"

doar la pro max , dar sincer parca nu e iphone daca nu are bretonul ala :))) daca nu au renuntat la el acum 3,4 ani de la 10 de ex parca m-am obijnuit cu el stii ce zic cand vezi bretonul ala sti ca e iphone , asa zicic ca alt telefon 😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator .mebk
Reputație: 0
Acum 40 minute, JocelynEon a spus:

Ura... și la gară 😂😂😂

Nu urâți jucătorul, urâți jocul 😂😂😂

 

Eu te urasc pe tine , ai enervat moderatorii de nu mai pot sa pun sau sa ascult muzica!

Atat ai repetat aceiasi muzica pana a inchis topicul.

Erau genuri de muzica pe care eu personal nu ma gandeam ca o sa imi placa. 

De aceea am treaba cu tine!

Link spre comentariu
11 minutes ago, .mebk said:

Eu te urasc pe tine , ai enervat moderatorii de nu mai pot sa pun sau sa ascult muzica!

Atat ai repetat aceiasi muzica pana a inchis topicul.

Erau genuri de muzica pe care eu personal nu ma gandeam ca o sa imi placa. 

De aceea am treaba cu tine!

Ce poți tu să îmi faci mie e să mă sugi: dimineață, la prânz și seara ca să nu te plictisești 😘!

Din cauza clonelor și trolilor ca tine moderatorii au închis topicul respectiv! Poți să mă urăști și să mă sugi cât vrei pentru că oricum nu dau doi bani pe cei ca tine! Și cu asta nu o să mai răspund la provocări mai ales din partea unor ,,trolere''... poop 😂

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   La multi ani, celor care isi sarbatoresc azi onomastica ! Faceti din fiecare zi o sarbatoare si bucurati-va de prezenta oamenilor care va fac sa va simtiti bine in compania lor ! Sarbatoriti-va orice victorie si reusita, asa cum va place, daruind astfel inimii voastre recompensa pe care o merita  ! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
La 07.09.2022 la 13:33, Vizitator poker_face a spus:

Iti pot descrie in privat tot ce vrei tu. Insa am bun simt si nu comentez pe nici un topic, favorit, nefavorit, ce vrei tu. Nu fac scandal, nu minusez . Nu ti se pare ca sunt fair ?

Cand voi vizita o fata, voi face si recenzie. Imi poti cere mai mult ?

Pana si noul moderator te-a confundat cu mine😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ma gandesc cine ia spus ca sunt eu pe contul ala, ca nu avea de unde sti lucru asta, oare papagalul si sifonul de martian?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, 4myfans-muzi said:

Pana si noul moderator te-a confundat cu mine😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ma gandesc cine ia spus ca sunt eu pe contul ala, ca nu avea de unde sti lucru asta, oare papagalul si sifonul de martian?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ce faza de cacao, sa se dea rapoarte false catre admini. Nu am vazut nicio scuza publica, pedeapsa pentru minciuna si insalatorie, incredibil omule. Tipul ala era de pe Iasi, a mai avut cont plus recenzii garla...cum sa exista o asa confuzie ?!?

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
La 07.09.2022 la 13:33, Vizitator poker_face a spus:

Iti pot descrie in privat tot ce vrei tu. Insa am bun simt si nu comentez pe nici un topic, favorit, nefavorit, ce vrei tu. Nu fac scandal, nu minusez . Nu ti se pare ca sunt fair ?

Cand voi vizita o fata, voi face si recenzie. Imi poti cere mai mult ?

  Multă sănătate!  

PS-   la mulți ani Maria ....!!❤

   

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, 4myfans-muzi a spus:

Pana si noul moderator te-a confundat cu mine😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ma gandesc cine ia spus ca sunt eu pe contul ala, ca nu avea de unde sti lucru asta, oare papagalul si sifonul de martian?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Mai schizofrenie, eu nu i-am făcut nici un raport userului de mai sus. Dacă pisicut l-a banat, probabil a avut un motiv bine întemeiat, bănuiesc ca a fost verificat înainte sa  ii tragă dunga la fel cum ii verifica pe toți. 

App: uite ca să vezi că nu glumesc și recunosc când fac ceva, acuma o sa îți fac ție raport pentru troleală, instigare la scandal, ca altceva nu ai făcut de când ai contul nou...... @pisicuts

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator .mebk
Reputație: 0
Acum 20 ore, JocelynEon a spus:

Ce poți tu să îmi faci mie e să mă sugi: dimineață, la prânz și seara ca să nu te plictisești 😘!

Din cauza clonelor și trolilor ca tine moderatorii au închis topicul respectiv! Poți să mă urăști și să mă sugi cât vrei pentru că oricum nu dau doi bani pe cei ca tine! Și cu asta nu o să mai răspund la provocări mai ales din partea unor ,,trolere''... poop 😂

Sa te suga moartea!

Clone , troli. Ba sunteti cativa prosti care numai asta aveti in cap😑

Apropos , daca eu sunt troll , tu ce esti? : )

 Tu la 3500 postari inutile? Super troll?

Link spre comentariu

Vizitator .mebk
Reputație: 0
1 oră în urmă, extraterestru78 a spus:

Mai schizofrenie, eu nu i-am făcut nici un raport userului de mai sus. Dacă pisicut l-a banat, probabil a avut un motiv bine întemeiat, bănuiesc ca a fost verificat înainte sa  ii tragă dunga la fel cum ii verifica pe toți. 

App: uite ca să vezi că nu glumesc și recunosc când fac ceva, acuma o sa îți fac ție raport pentru troleală, instigare la scandal, ca altceva nu ai făcut de când ai contul nou...... @pisicuts

Sifonare da si mie raport , ca nu e prima oara , om bun de nimic!

App: omu si-a sters contul nu l-a banat nimeni : )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 8 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...