Sari la conținut

Suntem cu ochii pe Dumneavoastra !!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Era si vreo frumusete de blog sa poposesc prea mult pe acolo

 

De obicei citesc alte genuri de Blog-uri , cu mult mai practice .

 

Asa sunt eu mai practic intodeauna ....si fara prea multa labareala ....am uitat sa spun  :laugh2

mai, tu nu stii cum sa deschizi un link, este?  :laugh2 ca acolo totul este practic, si blogul este o frumusete  dar se ascunde de tine  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

mai, tu nu stii cum sa deschizi un link, este?  :laugh2 ca acolo totul este practic, si blogul este o frumusete  dar se ascunde de tine  :laugh2

 

ei nu stiu...sunt tatic ....daca deschid si vad sau apare labareala nu stiu ce-ti fac :laugh2

 

la prima pagina vinzi ace , brice si carice ...fa naibi un pret total , ca sa nu mai stai cu rest la 50 de bani  :laugh2

  • Like 8
  • Minus 13
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Du-te bă, în pula mea, de distrus ce ești! Vezi că omul e o oamă, păcăliciule! :laugh2

 

  Ai vazut ce ravagii face si pe topicul Alessyei ? Se cloneaza si face recenzii false de iti da stomacul peste cap cu ce scrie in ele.

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Schizofrenie paranoida.

 

  Nu stiam ca te cheama si Siana, dar pe urma am vazut ca mi-ai furat numele si ai facut postari sub numele de Siana ... esti tare suferind ... printre altele, suferi si de multipla personalitate.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:86.925026 27.987850
  • Oras:86.925026 27.987850

  Nu stiam ca te cheama si Siana, dar pe urma am vazut ca mi-ai furat numele si ai facut postari sub numele de Siana ... esti tare suferind ... printre altele, suferi si de multipla personalitate.

balena albastra

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...