Sari la conținut

În vizita la Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna dragilor

 

Pe data de 3 si 4 iulie voi fi disponibila in orasul vostru.

Nu voi prelungi voi sta doar aceste 2 zile .

Programarile se fac telefonic sau prin sms dar cu confirmare telefonica cu 30 min inainte.Daca nu raspund cand ma suna-ti va rog reveni-ti cu un telefon sau lasati mesaj.

Program: -3 iulie de la 12-18

-4 iulie de la 11-19

 

Multumesc

  • Like 4
Link spre comentariu

http://media.tvrnews.ro/image/201407/w620/happy-4th-of-july-2014_00806400.jpg

Am fost ieri la Roxi,stiam că va reveni la noi în oraș și era păcat să o ratez.mi-am făcut rezervare încă de duminică,vazand că a postat pe forum.am sunat si mi-a răspuns pe un ton pisicos,ceea ce nu m-a deranjat,chiar ador că vb așa,am ajuns la locație si am găsit aceeași fata drăguță ca de obicei,fiind cald,am cerut o apă rece,am mai stat puțin de vb apoi am plecat la duș.revin de la duș și ea ma aștepta goală,servicii ireproșabile,10 din toate punctele de vedere.i-am făcut oral,am sarutat-o pe corp,pe sâni,apoi am trecut la 69,unde am finalizat.dupa am mai cerut un pahar de apă și am mai stat puțin de vorba,nu m-a grăbit,chiar nu avea motive pentru că eram ultimul client,i-am lăsat banii pe masă și am plecat,cuu promisiunea că voi reveni atunci când mai poposește pe la noi.multumesc pt amabilitate Roxi :*
  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna dragilor,

 

Va anunt ca in perioada 4-13 septembrie revin la Constanta.

 

Servicii si tarife:

 

100 lei o finalizare ,30 min oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii,cunnilingus,69

 

150 lei doua finalizari cu oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii,cunnilingus,69,masaj

 

200 lei doua finalizari cu oral neprotejat in functie de igiena si fin orala,normal protejat in diferite pozitii ,cunnilingus,69,masaj

 

Program:

Maine 4 septembrie voi fi de la 13-18

Incepand de marti programu va fi: 9-18

 

Locatia se ofera strict telefonic,rog discretie.

 

 

 

Ps. Programarile se fac telefonic sau prin sms dar cu confirmare telefonica cu 30 min inainte.Daca nu raspund cand ma sunati va rog reveniti cu un telefon sau lasati mesaj.

 

Va pup

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna dragilor,

 

Va anunt ca in perioada 4-13 septembrie revin la Constanta.

 

Servicii si tarife:

 

100 lei o finalizare ,30 min oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii,cunnilingus,69

 

150 lei doua finalizari cu oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii,cunnilingus,69,masaj

 

200 lei doua finalizari cu oral neprotejat in functie de igiena si fin orala,normal protejat in diferite pozitii ,cunnilingus,69,masaj

 

Program:

Maine 4 septembrie voi fi de la 13-18

Incepand de marti programu va fi: 9-18

 

Locatia se ofera strict telefonic,rog discretie.

 

Telefon:0737783918

 

Ps. Programarile se fac telefonic sau prin sms dar cu confirmare telefonica cu 30 min inainte.Daca nu raspund cand ma sunati va rog reveniti cu un telefon sau lasati mesaj.

 

Va pup

Te asteptam cu drag..imi era dor de tine:*

Mai pune poze te rog

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Buna dragilor,

 

Va anunt ca in perioada 4-13 septembrie revin la Constanta.

 

Servicii si tarife:

 

100 lei o finalizare ,30 min oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii,cunnilingus,69

 

150 lei doua finalizari cu oral neprotejat in functie de igiena si normal protejat in diferite pozitii,cunnilingus,69,masaj

 

200 lei doua finalizari cu oral neprotejat in functie de igiena si fin orala,normal protejat in diferite pozitii ,cunnilingus,69,masaj

 

Program:

Maine 4 septembrie voi fi de la 13-18

Incepand de marti programu va fi: 9-18

 

Locatia se ofera strict telefonic,rog discretie.

 

Telefon:0737783918

 

Ps. Programarile se fac telefonic sau prin sms dar cu confirmare telefonica cu 30 min inainte.Daca nu raspund cand ma sunati va rog reveniti cu un telefon sau lasati mesaj.

 

Va pup

Cred ca te-ai cam incurcat la preturi😉😙
Link spre comentariu
  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui

Buna dragilor,

 

Va anunt ca in perioada 4-13 septembrie revin la Constanta.

 

Ps. Programarile se fac telefonic sau prin sms dar cu confirmare telefonica cu 30 min inainte.Daca nu raspund cand ma sunati va rog reveniti cu un telefon sau lasati mesaj.

 

Va pup

Deplasari?

Link spre comentariu

Am facut eu ce am facut si am ajuns la ea.Ardeam de nerabdare sa ne revedem.Am sunat de 2 ori si nu ne-am potrivit la program,datorita mie,pt ca am avut treaba.Pe seara primesc un tel si imi zice ca e libera.eram ultimul client si nu puteam decat sa ma bucur.Am anuns la ea si am fost intampinat intr-o plasa neagra,asortata cu pantofi negri.ne-am pupat asa de bun revazut,am mai stat putin,am cerut un pahar de apa si apoi am fugit la dus.dusul are tot ce-ti trebuie,am fost norocos sa incep gelul de dus(nefolosit),apoi am venit in camera,ea deja stia ce vreau.am inceput cu sarutari pe corp,sani,apoi am ajuns la pasarica frumos-mirositoare pe care am lins-o cu nesat,se vede ca ii place.am cerut 69,s-a conformat cu drag.Am funalizat in 69 si ea s-a maimutarit in sensul bun al cuvantului,ne-am amuzat copios.Am stat imbratisati un pic,apoi am zis ca vreau un Masaj, mi-a spus ca nu prea e solicitata la masaj.a fost super.Apoi am mai stat imbratisati un timp,si a venit vremea sa imi iau ramas bun,note 10 pe linie.este febletea mea :)

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Bah, da' mai ieși in pula mea, de avocatul poporului.

Zici ca ești un Bichon din ăla ciufulit și cu limba pe afara ce ai lins și tu un cur și acum ești drogat.

Curvari, ce sa mai zic.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Salutare,fiind azi prin Constanta si avand ceva timp liber dupa amiaza zic sami incerc norocul cu Roxana. Am sunat devreme facut programare,stabilit ora de comun acord am fost rugat sa confirm cu 30 de min. Inainte prezenta mea. Ma ghidat catre locatie,ajuns cand mia deschis usa nu imi venea sa cred chiar domnisoara din poze,un mare + pentru locatie,foarte accesibila usor de ajuns si cel mai important foarte curat. Roxana o domnisoara foarte placuta sociabila si nu in ultimul rand frumoasa. Am fost servit cu un pahar de apa(optiunea mea) am stat un pic la taclale si la o tigare dupa care neam deplasat in dormitor. Eu am cerut la dus,la baie super curatenie,prosoape curate geluri de dus de toate felurile,mam intors in dormitor ea se dezbracase si ma astepta pe marginea patului. Goala e senzatie,inaltuta,sani frumosi si un fundulet de mori dupa el. Actiunea a inceput cu sarutari,un oral de 10,si o partida de amor nebun. Ca si note 10 pe linie,de revenit cu siguranta macar inca o data pana pleca merita. Roxana te pup o seara frumoasa sa ai!!!!!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...