Sari la conținut

Vizitator bosonel83

Postări Recomandate

Vizitator bosonel83
Reputație: 0

am luat ziarul si am sunat si eu la o domnisoara ,zis si facut am sunat la un taxi .a venit si m a dus la gara mare ,acolo cand am ajuns am sunat la domnisoara sa mi spuna unde sta ,raspunde o fata de la tara si imi zice unde s amerg intr un final,ajung la ea in casa ,intru si inspectez camera si mi am dat seama ca e cineva in sifoner si o urmareste pas cu pas ce face, am stat 5 minute si mi zice ca am terminat un nr,daca nu mi convine pot sa plec sa imi pune pistolul la cap si ma omoara ,am vazut un pistol pe noptiera ,cand am vazut m am imbracat la fco automat si am coborat jos in ceea mai mare viteza catre un taxi sa ma lase la tirul meu ca sa plec catre germania,nu am mai vazut asa ceva ,eu sunt din ardeal ,sa dea dracu il ele moldovence ca sunt ale dracului,nu s serioase,sa nu aibe parte de fericire si de bani colega care a facut asa ceva,dumnezeu sa nu o ajute ,aveti grija dragi mei colegi unde mereti sa nu patisi ceva,va doresc mult succes ,si nu uita sa te protejezi ,ca femeia de moldova e dracu pe pamant,seara buna,nu mai trebuie fete din moldova in viata mea,sa nu mai aud de ele ,sa le eie dracu pe toate,toate bune dragilor colegi de tir ,aveti grija unde mereti,nb

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...