Sari la conținut

ranyamistress 0765355885


Postări Recomandate

Acum 6 ore, desirex23 a spus:

Am fost saptamana trecuta la ea , in zona Rosetti, si ma rupt. 

Am vrut sa merg si saptamana asta dar e plecata la Cluj pana pe 17.

Interesante recenzii, păcat ca nu se ocupa de promovarea sa. Pe fetlife are 10 poze, pe onlyfans are aceasi poze ca le fetlife plus 3 clipuri scurte. Nu se ocupa de acest topic, nu prea am găsit nimic despre ea pe alte site.uri, iar comunicare e aproape 0.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 7 ore, desirex23 a spus:

Am fost saptamana trecuta la ea , in zona Rosetti, si ma rupt. 

Am vrut sa merg si saptamana asta dar e plecata la Cluj pana pe 17.

Ar trebui sa dai si tu mai multe detalii.

1 oră în urmă, roatarezerva a spus:

Interesante recenzii, păcat ca nu se ocupa de promovarea sa. Pe fetlife are 10 poze, pe onlyfans are aceasi poze ca le fetlife plus 3 clipuri scurte. Nu se ocupa de acest topic, nu prea am găsit nimic despre ea pe alte site.uri, iar comunicare e aproape 0.

Pare ca nu e interesata sa se promoveze. Ce vrei sa mai stii despre ea ? :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Eu am vizitat-o cred ca de 6-7 ori cand a venit la Cluj,Karina/Ranya este top din toate punctele de vedere...o face din placere,e foarte frumoasa si arata bine la corp. Combina foarte bine dominarea erotica cu dominare mai hard.I place mult sa sa se joace cu tine,sa primeasca limbute ,si adora sa se joace cu straponu. Are foarte multe jucarii,Ca si igiena e impecabila . Cadoul era 400 ora

  • Like 2
Link spre comentariu
La 26.08.2022 la 10:29, steeel a spus:

Eu am cerut expres ca toata dominarea sa vina din partea ei, partenerul sa aiba doar rolul de bull, iar la final sa o curat.

Practic ea porunceste tot ce se intampla in sesiune, si eu si partenerul am fost sub autoritatea ei, doar ca pe partener l -a folosit pentru futut, iar pe mine ca si sclav cuckold sa sa dau limbi.

Ideea e sa ii zici de la inceput ce vrei, si suta la suta aia vei primi

Spor!

Poti sa imi zici te rog daca accepta sa fie sarutata? gen FK😁

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj/Oradea
  • Oras:Cluj/Oradea
Acum 20 ore, Vlades a spus:

Poti sa imi zici te rog daca accepta sa fie sarutata? gen FK😁

Da, accepta FK, mie chiar mi-a cerut sa o sarut dar doar dupa ce i-a supt pula partenerului vreo 10 min 😁

 

  • Like 1
Link spre comentariu
La 25.11.2022 la 9:13, steeel a spus:

Da, accepta FK, mie chiar mi-a cerut sa o sarut dar doar dupa ce i-a supt pula partenerului vreo 10 min 😁

 

Încerc de multa vreme sa ajung la ea pt o ședință cuckold dar efectiv nu răspunde la mesaje! Nu sunt genul libidinos sau insistent, dar ori tipa face mișto,  ori are prea mulți clienți și nu ii pasa sa răspundă la toți. I am scos prima data sa o întreb anumite aspecte deșire cuckold și sa stabilim întâlnirea apar du a răspuns. După o luna I am scris sa o întreb dacă are liber pt programare și a dat seen fără răspuns. După 2 luni am întrebat dacă e disponibila și nu a răspuns 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov

Salutare domnilor, luat legatura cu aceasta mistress pe wapp. Am zis sa ma programez din timp ca sa ajung la ea. Luni am facut programarea pe ziua de astazi la ora 16. I-am scris astazi si din timp la ora 11 jum aproximativ sa ini trimita locatia si imi spune ca doar de la 18 poate. Caracter 0! Daca nu-i scriam eu probabil nici nu ma anunta ca nu mai poate la 16. Eu care am facut rezervare la bla bla car sa vin special pt sesiunea asta din alba iulia🤣🤣 ea este in cluj acum, dar nu recomand pt lipsa comunicarii si programare nerespectata. I am spus ca la 19 am masina din cluj si ca nu am cum sa ajung la 18. Daca m-ar fi anuntat din timp ar fi fost ok, nicio problema dar nu dupa ce mi am facut un plan si batut capul cu ce ajung pana la cluj. M-am convins ca nu e ce trebuie. Va salut si sper sa nu patiti si voi la fel! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov
Acum 1 oră, Scrumbie a spus:

Tot forumul e din Alba Iulia ? :)

Si mie mi-a dat țeapă de vreo 6 ori la rând.

Dar tot încerc că am fost la ea și mi se pare super tare :D

Eu te cred ca arata bine si se pricepe, dar tepe la rand nu accept. Nu sunt la fel de rabdator😊

Link spre comentariu
Acum 4 ore, Vladimir.07 a spus:

Salutare domnilor, luat legatura cu aceasta mistress pe wapp. Am zis sa ma programez din timp ca sa ajung la ea. Luni am facut programarea pe ziua de astazi la ora 16. I-am scris astazi si din timp la ora 11 jum aproximativ sa ini trimita locatia si imi spune ca doar de la 18 poate. Caracter 0! Daca nu-i scriam eu probabil nici nu ma anunta ca nu mai poate la 16. Eu care am facut rezervare la bla bla car sa vin special pt sesiunea asta din alba iulia🤣🤣 ea este in cluj acum, dar nu recomand pt lipsa comunicarii si programare nerespectata. I am spus ca la 19 am masina din cluj si ca nu am cum sa ajung la 18. Daca m-ar fi anuntat din timp ar fi fost ok, nicio problema dar nu dupa ce mi am facut un plan si batut capul cu ce ajung pana la cluj. M-am convins ca nu e ce trebuie. Va salut si sper sa nu patiti si voi la fel! 

Si eu am vrut sa merg la ea acum ceva vreme, dar mi am dat seama ca nu e serioasa dupa modul in care raspundea la mesaje, daca raspundea. Ii scriam sa ii spun ca ma intereseaza o sedinta, imi dadea seen, asteptam o zi sau doua ca ma gandeam ca are treaba, apoi ii scriam din nou si raspundea in sila. Ii spuneam ca vreau sa fac programare,  apoi ma lasa cu seen si asteptam 2-3 zile dupa care ii scriam din nou. Efectiv in 2 saptamani nu am reusit sa comunic cu ea. Dupa vreo 2 luni am vrut sa merg iar la ea si I am scris. Imi dadea seen si nu raspundea. Am luat alta cartela cu alt nr si I am scris ca si cum as fi alta persoana si tot nu raspundea. Atunci mi am dat seama ca e tepara mare si nu am mai cautat o. Iti recomand stapana Kytana in Bucuresti 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov
Acum 19 minute, roatarezerva a spus:

Si eu am vrut sa merg la ea acum ceva vreme, dar mi am dat seama ca nu e serioasa dupa modul in care raspundea la mesaje, daca raspundea. Ii scriam sa ii spun ca ma intereseaza o sedinta, imi dadea seen, asteptam o zi sau doua ca ma gandeam ca are treaba, apoi ii scriam din nou si raspundea in sila. Ii spuneam ca vreau sa fac programare,  apoi ma lasa cu seen si asteptam 2-3 zile dupa care ii scriam din nou. Efectiv in 2 saptamani nu am reusit sa comunic cu ea. Dupa vreo 2 luni am vrut sa merg iar la ea si I am scris. Imi dadea seen si nu raspundea. Am luat alta cartela cu alt nr si I am scris ca si cum as fi alta persoana si tot nu raspundea. Atunci mi am dat seama ca e tepara mare si nu am mai cautat o. Iti recomand stapana Kytana in Bucuresti 

Multumesc pt recomandare. Cand voi avea drumuri la bucuresti. Mie mi-a raspuns cand i-am scris dar nerespectarea orei fara sa anunte m-a deranjat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 hours ago, squirt69 said:

A mai fost cineva recent? 

Am reusit să merg prin iulie.

Sper să nu mai treacă un an până la următoarea întâlnire :)

E super de treabă, foarte curată, bine echipată și o persoană cu care poți discuta înainte și după.

Cred ca e dominatoarea mea preferata, păcat că este așa de greu cu programarea...

Link spre comentariu
On 9/27/2023 at 1:44 AM, Scrumbie said:

Am reusit să merg prin iulie.

Sper să nu mai treacă un an până la următoarea întâlnire :)

E super de treabă, foarte curată, bine echipată și o persoană cu care poți discuta înainte și după.

Cred ca e dominatoarea mea preferata, păcat că este așa de greu cu programarea...

Este îngrozitor cu programarea! Mi se pare foarte neserioasa la capitolul programări. Răspunde greu, dacă totuși răspunde nu tine cont de ce s-a hotărât cu o zi înainte, răspunde pana la un punct după care nu mai răspunde..... E foarte dificil pana ajungi la ea. Este păcat pentru ca înțeleg ca oferă servicii ok dar mai bine mă lipsesc decât sa o fugăresc pe banii mei. 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu/Brasov
  • Oras:Sibiu/Brasov
Acum 8 minute, emdica a spus:

Este îngrozitor cu programarea! Mi se pare foarte neserioasa la capitolul programări. Răspunde greu, dacă totuși răspunde nu tine cont de ce s-a hotărât cu o zi înainte, răspunde pana la un punct după care nu mai răspunde..... E foarte dificil pana ajungi la ea. Este păcat pentru ca înțeleg ca oferă servicii ok dar mai bine mă lipsesc decât sa o fugăresc pe banii mei. 

Iti dau dreptate. La fel am patit si eu. Mai sunt dominatoare 

Link spre comentariu

Acum 7 ore, emdica a spus:

Este îngrozitor cu programarea! Mi se pare foarte neserioasa la capitolul programări. Răspunde greu, dacă totuși răspunde nu tine cont de ce s-a hotărât cu o zi înainte, răspunde pana la un punct după care nu mai răspunde..... E foarte dificil pana ajungi la ea. Este păcat pentru ca înțeleg ca oferă servicii ok dar mai bine mă lipsesc decât sa o fugăresc pe banii mei. 

Exact! Eu m am chinuit vreo 3 luni pentru o programare de pe 3 numere, pt ca exact cum ai zis tu, raspundea la 2 mesaje apoi nu mai raspundea sau la alte numere nj raspundea nici la primul mesaj, Mi s a parut foarte neserioasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...