Sari la conținut

curve campina


pul

Postări Recomandate

  • Oras:Campina
  • Oras:Campina

Eu am fost când eram puștan undeva pe Campinița, în spatele scoli de poliție dar este treaba de vreo 10 ani. Am ajuns acolo printr-o cunostinta,undeva la niște blocuri, un apartament sau garsoniera pe la etajul 2,3 nu-mi mai aduc bine aminte.erau vreo 2 sau 3 doamne în locație, eu am fost la o bruneta la vreo 30,40 de ani atunci, buna femeia sau poate eram eu prea tânăr și entuziasmat,prețul destul de acceptabil dacă mi-am permis eu atunci nefiind prea în bani, na... asa ca puștani. Și am mai fost odată pe Lenin parca îi zice la strada, undeva prin spatele pieței sau pe lângă fosta rafinărie pt cunoscători.aici am fost la o tinerică, cică trebuia sa dea bacul, ca era în perioada sesiunilor de bac, deci avea vreo 18 ani, nu am întrebat-o, tot printr-o cunostinta am ajuns la ea.dar am pierdut contactul toate. Dacă v-a fost de folos la careva ma bucur dacă aveți și alte informații puneți-le și voi pe aici poate ajuta pe cineva

  • Like 1
Link spre comentariu

[quote name="ionutbvun" post="5776368" timestamp="1565426983Salut

Mulumesc pentru informatie . La blocurile de la scoala de politie am fost si eu mai demult, era o bunaciube asa cum zicibtu o chema Mada si parca era din Magureni. Cica sar fi stricat cuibul acolo reclamatue din partea vecinilor si a venit poitia peste ele. De locatia la rafinarie nu stiu nimic.

PS.

Daca stie cineva de fata care era la scoala de politie Mada din magureni dati un semn. Buna rau tipa.

 

O zi buna va doresc

 

 

Eu am fost când eram puștan undeva pe Campinița, în spatele scoli de poliție dar este treaba de vreo 10 ani. Am ajuns acolo printr-o cunostinta,undeva la niște blocuri, un apartament sau garsoniera pe la etajul 2,3 nu-mi mai aduc bine aminte.erau vreo 2 sau 3 doamne în locație, eu am fost la o bruneta la vreo 30,40 de ani atunci, buna femeia sau poate eram eu prea tânăr și entuziasmat,prețul destul de acceptabil dacă mi-am permis eu atunci nefiind prea în bani, na... asa ca puștani. Și am mai fost odată pe Lenin parca îi zice la strada, undeva prin spatele pieței sau pe lângă fosta rafinărie pt cunoscători.aici am fost la o tinerică, cică trebuia sa dea bacul, ca era în perioada sesiunilor de bac, deci avea vreo 18 ani, nu am întrebat-o, tot printr-o cunostinta am ajuns la ea.dar am pierdut contactul toate. Dacă v-a fost de folos la careva ma bucur dacă aveți și alte informații puneți-le și voi pe aici poate ajuta pe cineva

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...