Sari la conținut

Masaj erotic manastur 100 lei


Vizitator bit2gb

Postări Recomandate

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Am vorbit cu ea acum cateva zile si ne-am inteles ca o sa-i scriu mai târziu pentru o programare si nu a mai raspuns.

Am vorbit cu ea pe whatsapp si i-am scris clar ca poate sa imi scrie cand poate.

Nu stiu ce sa zic.

O sa mai incerc sa vad poate poate o sa imi raspunde si stabilim o sedinta de masaj.

Link spre comentariu
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj

Eu nu înțeleg un lucru, sunt câțiva care din comentarii rezultă că au fost la ea. Nimeni nu face o recenzie completă, nimeni nu spune nimic legat de cât de permisivă este. De ce?

Am fost eu acum mai bine de un an. Locație în unul din blocurile din spate de la Petrom din Manastur. Apartament curat Baia cu ce ai nevoie.

Domsoara corp frumos, este cea din poze, sâni micuți plăcuți, piele fina și îngrijită.

Nu accepta sărut pe gura, în schimb s a lăsat pe mana mea și am profitat. Are o pasarica mica si plăcută la gust fără mirosuri sau scurgeri. Mi-a oferit masaj timp de o ora numai în poziția 69 adingandul pe junior doar cu sânii și mâinile.

Am profitat în plin de poziție gustandui scorbura suculenta implicându-se...

Fata zicea ca este din Alba.

Numai masaj face!

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost eu acum mai bine de un an. Locație în unul din blocurile din spate de la Petrom din Manastur. Apartament curat Baia cu ce ai nevoie.

Domsoara corp frumos, este cea din poze, sâni micuți plăcuți, piele fina și îngrijită.

Nu accepta sărut pe gura, în schimb s a lăsat pe mana mea și am profitat. Are o pasarica mica si plăcută la gust fără mirosuri sau scurgeri. Mi-a oferit masaj timp de o ora numai în poziția 69 adingandul pe junior doar cu sânii și mâinile.

Am profitat în plin de poziție gustandui scorbura suculenta implicându-se...

Fata zicea ca este din Alba.

Numai masaj face!

Spor!

Mie mi-azis ca e din cj,dar nu asta conteaza

Ai facut 69 cu ea?

Link spre comentariu

pretul e de 150, fata e miniona, arata bine, sani micut, fund frumos, iti vine sa o futi de sa-i sara capacele, dar nu cred ca accepta. Apartament batranesc si urat, cu miros de sperma impregnata in pereti, umbla desculta prin tot aprtamentul, prin aceleasi locuri unde tu intri incaltat. Insista sa ii platesti inainte si cu aceeasi mana iti face laba dupa ce ti-a luat banii si merge sa ii puna in siguranta in alta camera. Cam retinuta, cam timida si cam ciudatica, in schimb aspectul corporal compenseaza atitudinea

Link spre comentariu

pretul e de 150, fata e miniona, arata bine, sani micut, fund frumos, iti vine sa o futi de sa-i sara capacele, dar nu cred ca accepta. Apartament batranesc si urat, cu miros de sperma impregnata in pereti, umbla desculta prin tot aprtamentul, prin aceleasi locuri unde tu intri incaltat. Insista sa ii platesti inainte si cu aceeasi mana iti face laba dupa ce ti-a luat banii si merge sa ii puna in siguranta in alta camera. Cam retinuta, cam timida si cam ciudatica, in schimb aspectul corporal compenseaza atitudinea

Cred ca am fost la ea la masaj acum vreo 3-3 1/2 ani. Masaj de relaxare slab spre mediocru. De atunci nu a progresat deloc? Nu inteleg, la asemenea preturi aberante cum isi mai gasesc clienti aceste "maseuze" care habar nu au de aceast domeniu. De ce nu fac un curs (macar unul scurt), de ce nu se autoperefectioneaza vizionand tutoriale pe Youtube??? Sa fie cu iertare dar masajul de relaxare+oriental/erotic/tantric nu e echivalent cu o laba trista/handjob efectuat in costumul lui Eva. Si igiena: cum sa pui mana pe penis dupa ce ai umblat cu bancnote?

Link spre comentariu

Vizitat domnisoara, am ramas placut surprins, din punctul meu de vedere arata mult mai bine in realitate decat in poze, atitudinea ei a fost una relaxata, deschisa si per total placuta, martisor de 150 de lei meritat pe deplin, in ciuda faptului ca e doar a doua oara cand apelez la astfel de servicii si eram putin mai rezervat. (prima oara la salonul de pe Madach Imre, experienta care a fost net inferioara fata de aceasta) Fizic - 9, Masaj - 8. De revenit.

Link spre comentariu

De ce nu fac un curs (macar unul scurt), de ce nu se autoperefectioneaza vizionand tutoriale pe Youtube???

Serios? Te astepti de la rebuturile societatii sa aiba capacitatea de a invata, de a avea disciplina, de a-si defini si atinge teluri?

Pai daca stiau sa faca toate astea nu alegeau calea usoara dar fara rezultat ci isi faceau o viata.

Link spre comentariu

Serios? Te astepti de la rebuturile societatii sa aiba capacitatea de a invata, de a avea disciplina, de a-si defini si atinge teluri?

Pai daca stiau sa faca toate astea nu alegeau calea usoara dar fara rezultat ci isi faceau o viata.

Așa și tu ca și client faci parte din rebuturile societății.
Link spre comentariu

Serios? Daca cumpar o paine am nivelul de scolarizare al vanzatoarei care mi-a vandut-o? OK, ok, inteleg ca te despaseste, n-are rost sa-ti mai explic diferenta dintre cauza si efect, logica, si multe altele. Traieste in continuare in bula ta roz de preconceptii, formuleaza altii idei pt. tine, tu trebuie doar sa le regurgitezi.

Link spre comentariu

Vizitat domnisoara, am ramas placut surprins, din punctul meu de vedere arata mult mai bine in realitate decat in poze, atitudinea ei a fost una relaxata, deschisa si per total placuta, martisor de 150 de lei meritat pe deplin, in ciuda faptului ca e doar a doua oara cand apelez la astfel de servicii si eram putin mai rezervat. (prima oara la salonul de pe Madach Imre, experienta care a fost net inferioara fata de aceasta) Fizic - 9, Masaj - 8. De revenit.

Fiind singur pe strada, seara, prin zona Superco imi vine inaltatoarea idee de a intra pe publi24 la sectiunea care imi este restrictionata la locul de munca, ma retrag la intrarea unui bloc ca sa pot explora minunatele domnisoare cum duc mai departe traditia acestei traditionale meserii. Telefonul desi gafaia, mai aveam cateva minute sa gasesc fata din vis si sa programez intalnirea cu dansa. Gasit anuntul domnisoarei descrise mai sus, sunat rapid, s-a nimerit sa fie chiar in zona, stabilit intalnirea, "ajung in 5 minute", o iau la pas gravit catre mcdonalds, opresc la o taraba sa achizitionez martisorul perfect, gasit martisor, lasat 1 leu ciubuc vanzatorului, - "sa ai o seara minunata baiete" zice el, - "asa sa fie nenea", mai tarziu s.a dovedit a fi asa. Continuat pasul grabit catre mcdonalds, cu 5 secunde inainte sa isi dea duhul celularul primesc mesaj de la fata din vis cu numarul apartamentului. Continui drumul, imi repetam la nesfarsit in gand adresa mirobolantei. Intreb un nene care era cu c8ilul pe strada unde se afla strada cu pricina: "iti spun dar asteapta sa ma gandesc", se gandeste nenea, termina de gandit, ma indica in directia corecta, multam nenea, m-ai facut fericit. Dupa inca cateva minute de marș plin de sperante in sperante unei seri faine ajung la strada cu pricina si tot merg si tot merg peste munti si văi si in final ajung la blocul vietii mele. A fost cea mai faina placuta de numar de bloc pe care am vazut-o vreodata, sun la interfon, suna interfonul de 4 ori, mi se raspunde, se deschide usa, trec pracul pe care urmatoarea data cand il voi trece voi fi mai barbat decat fusesem vreodata. Intru in scara blocului, ma uit eu dupa numarul apartamentului, cand de'odata cineva ma striga de la 90 de grade dreapta, ma uit incolo, frumoasa mea ma astepta pregatita in hainele de scandal usor rusinata dupa usa si imi face semn sa intru. Ochii mi se largesc cand o vad pe splendoarea din usa, intru in locuinta.. Poate revin candva cu continuarea.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...