Sari la conținut

80/130 0738519713


Postări Recomandate

Bună,numele meu este Cristina și am 20 de ani,1,70 și 55kg.

Serviciile mele sunt de sex oral,normal,masaj,sex între sâni și 69,sunt deschisă și la alte fantezii în limita bunului simt.

Garantez plăcerea și lipsa de inhibiții. Nu fac anal/finalizarea faciala.

Eu arat exact ca in poze,sunt reale 100% dovedesc cu lenjerie și tot ce tine de imagini.

Pentru mai multe detalii mă puteti contacta la numarul 0732611969 100fin/200hpost-245632-0-64898000-1512385751_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Fatuca asta e mai rapida si de cat masinile din fast and furious .... , de doua ori m-am programat la interval de 1 saptamana si de fiecare data cand am ajuns la locatie nu a mai raspuns.. plus ca preturile vad ca le face dupa cum are dispozitia in momentul apelului , mie personal mi-a cerut 150 finalizarea si 300 ora , acum vad iar 100/200 in topic e 80/130 , cand suni si raspunde incepi cu texte de doamne ajuta ..... 

Pacat ca arata bine dar seriozitate zero, pas pentru mine 

  • Like 2
Link spre comentariu

Fatuca asta e mai rapida si de cat masinile din fast and furious .... , de doua ori m-am programat la interval de 1 saptamana si de fiecare data cand am ajuns la locatie nu a mai raspuns.. plus ca preturile vad ca le face dupa cum are dispozitia in momentul apelului , mie personal mi-a cerut 150 finalizarea si 300 ora , acum vad iar 100/200 in topic e 80/130 , cand suni si raspunde incepi cu texte de doamne ajuta ..... 

Pacat ca arata bine dar seriozitate zero, pas pentru mine 

la fel am patit si eu

Sunat, chemat la locatie, cand am ajuns nu a mai raspuns

  • Like 3
Link spre comentariu

Ce-i de pe forum in mod nornal îmi spun că sunt de aici și in cat timp vor ajunge. Mi-se pare normal să anuntati daca ajungeti sigur sau nu pentru a evita chestiile de genul acesta . Iar in cele ce privesc Topicul 80/130 am mai clarificat o data situatia dar vad ca nu este de inteles,nu am avut niciodata pretul asta ,cand am inceput am avut 80/150 dar mai putin niciodata. Este alege

rea mea cu cat imi vad trupul si de banii acestia fac multe ,sa stiti ca o fata cand are preturi mari,este mult mai ingrijita,umbla prin saloane de masaj,par si solar și practic se straduieste sa arate cat mai bine pentru tine , rog sa specificati ca sunteti de pe forum si cand intreb daca ajunteti sigur sa imi si raspundeti. Ieri am avut un client,un domn super cu care chiar vorbeam de acest topic,toti care intr-adevar s-au simtit bine in prezenta mea ,de ce nu scriu aici?! Concluzia este in felul urmator,nu trebuie sa ma caracterizezi daca nu m-ai cunoscut,nu neg se poate intampla una ca asta,dar dupa cum am spus astept un mesaj cu cel ce a vrut sa vina de doua ori si i-

am dat "teapa" ,sa ma conving si eu .

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am sunat,a vorbit foarte frumos,m am programat.In ciuda recenziilor negative am hotarat totusi sa ma duc la ea.Frumusica ,putin cam multa carne pe ea, i ar mai prinde bine sa dea cateva kg jos dar ok per total.

Oral:9

Normal :7 (prea mult lubrifiant)

Gfe:9

Casa curata...Am ramas 1 finalizare 100 ron.Probabil voi mai reveni

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:cta
  • Oras:cta

Ce-i de pe forum in mod nornal îmi spun că sunt de aici și in cat timp vor ajunge. Mi-se pare normal să anuntati daca ajungeti sigur sau nu pentru a evita chestiile de genul acesta . Iar in cele ce privesc Topicul 80/130 am mai clarificat o data situatia dar vad ca nu este de inteles,nu am avut niciodata pretul asta ,cand am inceput am avut 80/150 dar mai putin niciodata. Este alege

rea mea cu cat imi vad trupul si de banii acestia fac multe ,sa stiti ca o fata cand are preturi mari,este mult mai ingrijita,umbla prin saloane de masaj,par si solar și practic se straduieste sa arate cat mai bine pentru tine , rog sa specificati ca sunteti de pe forum si cand intreb daca ajunteti sigur sa imi si raspundeti. Ieri am avut un client,un domn super cu care chiar vorbeam de acest topic,toti care intr-adevar s-au simtit bine in prezenta mea ,de ce nu scriu aici?! Concluzia este in felul urmator,nu trebuie sa ma caracterizezi daca nu m-ai cunoscut,nu neg se poate intampla una ca asta,dar dupa cum am spus astept un mesaj cu cel ce a vrut sa vina de doua ori si i-

am dat "teapa" ,sa ma conving si eu .

Nu contest pretul , din contra , eu ajunsesem la bet pentru 1h la 300ron dar nu ai mai raspuns , nu stiam ca trebuie specificat topicul de aici , am sa mai incerc pentru ca imi place ce vad in poze si vreau sa ma conving singur. Ideea este sa se stie clar tariful , nu sa jonglezi cu el din 5 in 5 minute , pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...