Sari la conținut

Haznaua nimfolabari.com - Loc destinat coprofililor si coprofagilor, de ambele sexe.


Postări Recomandate

Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

 

   Tu intri pe dreaq sa te ieie si sa te piptene, in afara celor 5-6 ore dormite pe noapte, esti nonstop aici, idiotule congenital, care-ti neglijezi familia in ultimul hal, asta in cazul in care chiar o ai real, si nu este doar o halucinatie delusionala de-a ta, sau amarata aia de vacanta pe banii nevesti-ti pe care ti-ai petrecut-o in totalitate tot aici.
  Cat de distrusa ma distrusule, poate sa-ti fie amarata aia femeia de acasa, cat de multe ai ajuns sa te plictiseti de ea sau sa-ti fie scarba de ea, ca sa ajungi sa-i aloci atata timp din viata ta, si cui, nici macar unei femei normale, ci panaramei aleia penale distruse si delusionale, atat aici cat si pe fasbuci ??? :(
 Pentru tine, la halul de prostie afisata zilnic, inca nu s-a inventat inca un cuvant care sa-ti reprezinte in fidelitate gradul de prostie, **spam editat**ul ala dilanbuca, care si l-a asimilat drepta tata virtual pe prostul satului, picon, fute-i-as parintzii in gat care nu se ocupa de el, parand Einstein pe langa tine.

  

   Pai daca eu tot n-am facut nimic si nu am dreptate, cum consideri DOAR tu si inca 3-4 infractori penali, care nu suntie tot forumul si nici opinia publica, rodea-mi-ati pula din cotor de cioroi boratzi, hai ca te intreb io pe tine bai ciorex, tu-ti rasa ta de sclavete si jigodie penala, de ce simti ma nevoia sa ai doua conturi active sarlatanul si tendoi, cat si cu siguranta alte clone de pe care imprastii fecale pe topicurile fetelor, dar de pe care nu-ti asumi identitatea ?

  Adunat pe toate conturile avute asumate ai peste 20-30 de mii de fecale debitate in ultimii 5 ani, asta numesti tu sanatate psihica, ma paraodie de barbat, care singur se lauda ca are familie si copil/copii, cand in fiecare zi, ani de zile la rand, la 5-6 dimineatza semnezi condica si borasti diverse cacaturi la adresa unuia sau a altuia ?
  Dati-mi voi ma mustilor un singur expmplu de initiativa, de comportament decent si constructiv pe care l-ati avut in acesti ani ?
 Dati un singur exemplu tu, picon si restul muistilor penali care nonstop, dar nonstop, mancati DOAR CACAT, in care orice user nou de sex feminin care isi face aparitia aici, nu este batjocorita si calcata in picioare de voi, pana cand isi baga picioarele si pleaca.
  De ce incercati sa goniti ma jegosilor majoritatea userilor cu atitudine, decenmti si de bun simt, si mai ales toate femeile normale cu atitudine si sa ramaneti doar voi cu tigancile voastre rapiugoase penale si analfabete, in majoritatea cazurilor scriind tot voi, proxenetii si alti iuby garzi in locul lor, atat de proaste fiind ?
  ZI MA, de ce mortzii si vii vostri, va comportati ma, ca ultimile secaturi si jeguri umane, numind bataia de joc continua la adreza majoritatilor userilor cu aditudine, caterinca, cine mortzii vostri va dat DOAR voua ma dreptul sa aveti opinii si pareri ?
  Cat de prost trebuie sa fii, ca sa nu-ti dai seama ca henzo pascalau este clona tiganului colorado, pamfil007 clona ciorexului trolles, ori ca bic.c este unul si acelasi tigan buzat daywalker78 ???
  Ce vina am eu sau altii ca vorbim despre jegurile si secaturile societatii, iar voi va simtiti cu musca pe caciula, aparand unul dupa altul ca hienele sarind cu curu-n pula fara sa va pomeneasca nimeni la modul personal ?
  De cand mortzii vostri, sexul si viata sexuala, se rezuma DOAR la infractori, ciori, proxeneti si prostituate proaste, prostite si pestite ???
 
  Cum plm sa nu ajunga din ce in ce mai multe femei sa se distruga in ultimul hal, ajungand la belite branzite, cand barbatii pe care se considera ca ar trebui sa se bazeze, sunt atat de panarame si secaturi ca voi ???
  Daca n-as face cu voi metrou, canal si telegondola Constanta-Bucuresti-Timisoara, ti-ai dreaq de putori ordinare, care va futeti 3/4 din viata cu o mana pe taste si una pe pula ori varata-n cur.  :angry

 

 

 

  Henzo nu este colorado este DL si este un om  normal  la cap. Nu este peste.

  Tendoi este un user diferit de sarlatanul( cam din iunie).  Nu sunt pesti. Esti chiar fraier cand afirmi asta despre oricine. 

  Pamfil si Trolle sunt useri diferiti. 

 

 

  Mai usor cu injuraturile si injuriile ca te trezesti cu o dunga. 

  Au dreptate toti care spun ca esti turbat. Se vede din avion ca esti cu capul. 

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Unele curve cer bani, vad ca tu ceri 0 lei cat valorezi,

Intrebarea ta este deplasata. nu ma prostituez si vorbeam cu o persoana anume

Nu-mi discuta tu mie vaoarea continuand impertinenta ca te donez pe 50 de bani duoa ce te cumpar cu tot cu canapea

Link spre comentariu
  • Oras:Beijing
  • Oras:Beijing

Intrebarea ta este deplasata. nu ma prostituez si vorbeam cu o persoana anume

Nu-mi discuta tu mie vaoarea continuand impertinenta ca te donez pe 50 de bani duoa ce te cumpar cu tot cu canapea

 

am chef de sex :))

Pai vad ca-si fac rodaju cu tine gratuit curvarii gratuit inainte sa mearga la curve, unele cer bani , tu ceri 0 lei, cat valorezi.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu intri pe dreaq sa te ieie si sa te piptene, in afara celor 5-6 ore dormite pe noapte, esti nonstop aici, idiotule congenital, care-ti neglijezi familia in ultimul hal, asta in cazul in care chiar o ai real, si nu este doar o halucinatie delusionala de-a ta, sau amarata aia de vacanta pe banii nevesti-ti pe care ti-ai petrecut-o in totalitate tot aici.

  Cat de distrusa ma distrusule, poate sa-ti fie amarata aia femeia de acasa, cat de multe ai ajuns sa te plictiseti de ea sau sa-ti fie scarba de ea, ca sa ajungi sa-i aloci atata timp din viata ta, si cui, nici macar unei femei normale, ci panaramei aleia penale distruse si delusionale, atat aici cat si pe fasbuci ??? :(

 Pentru tine, la halul de prostie afisata zilnic, inca nu s-a inventat inca un cuvant care sa-ti reprezinte in fidelitate gradul de prostie, **spam editat**ul ala dilanbuca, care si l-a asimilat drepta tata virtual pe prostul satului, picon, fute-i-as parintzii in gat care nu se ocupa de el, parand Einstein pe langa tine.

 

  

   Pai daca eu tot n-am facut nimic si nu am dreptate, cum consideri DOAR tu si inca 3-4 infractori penali, care nu suntie tot forumul si nici opinia publica, rodea-mi-ati pula din cotor de cioroi boratzi, hai ca te intreb io pe tine bai ciorex, tu-ti rasa ta de sclavete si jigodie penala, de ce simti ma nevoia sa ai doua conturi active sarlatanul si tendoi, cat si cu siguranta alte clone de pe care imprastii fecale pe topicurile fetelor, dar de pe care nu-ti asumi identitatea ?

  Adunat pe toate conturile avute asumate ai peste 20-30 de mii de fecale debitate in ultimii 5 ani, asta numesti tu sanatate psihica, ma paraodie de barbat, care singur se lauda ca are familie si copil/copii, cand in fiecare zi, ani de zile la rand, la 5-6 dimineatza semnezi condica si borasti diverse cacaturi la adresa unuia sau a altuia ?

  Dati-mi voi ma mustilor un singur expmplu de initiativa, de comportament decent si constructiv pe care l-ati avut in acesti ani ?

 Dati un singur exemplu tu, picon si restul muistilor penali care nonstop, dar nonstop, mancati DOAR CACAT, in care orice user nou de sex feminin care isi face aparitia aici, nu este batjocorita si calcata in picioare de voi, pana cand isi baga picioarele si pleaca.

  De ce incercati sa goniti ma jegosilor majoritatea userilor cu atitudine, decenmti si de bun simt, si mai ales toate femeile normale cu atitudine si sa ramaneti doar voi cu tigancile voastre rapiugoase penale si analfabete, in majoritatea cazurilor scriind tot voi, proxenetii si alti iuby garzi in locul lor, atat de proaste fiind ?

  ZI MA, de ce mortzii si vii vostri, va comportati ma, ca ultimile secaturi si jeguri umane, numind bataia de joc continua la adreza majoritatilor userilor cu aditudine, caterinca, cine mortzii vostri va dat DOAR voua ma dreptul sa aveti opinii si pareri ?

  Cat de prost trebuie sa fii, ca sa nu-ti dai seama ca henzo pascalau este clona tiganului colorado, pamfil007 clona ciorexului trolles, ori ca bic.c este unul si acelasi tigan buzat daywalker78 ???

  Ce vina am eu sau altii ca vorbim despre jegurile si secaturile societatii, iar voi va simtiti cu musca pe caciula, aparand unul dupa altul ca hienele sarind cu curu-n pula fara sa va pomeneasca nimeni la modul personal ?

  De cand mortzii vostri, sexul si viata sexuala, se rezuma DOAR la infractori, ciori, proxeneti si prostituate proaste, prostite si pestite ???

 

  Cum plm sa nu ajunga din ce in ce mai multe femei sa se distruga in ultimul hal, ajungand la belite branzite, cand barbatii pe care se considera ca ar trebui sa se bazeze, sunt atat de panarame si secaturi ca voi ???

  Daca n-as face cu voi metrou, canal si telegondola Constanta-Bucuresti-Timisoara, ti-ai dreaq de putori ordinare, care va futeti 3/4 din viata cu o mana pe taste si una pe pula ori varata-n cur.  :angry

"sunteți ziare,doua vorbe și inventați prea mult

Iar când sunteți față în față vă pisati pe voi"

 

Ia zi tu,cine se comportă?

Știi tu ca sunt eu țigan,peste și ce pula mea mai aberezi tu acolo?

M-ai văzut tu prietenas, sa ma iau Eu de cineva asa gratuit?Sa înjur,sa jignesc pe cineva?

Singurii pe care M-am cacat aici,doar tu și cu Miskin,ca m-ati luat amândoi pe topicul Halep vs Ostapenko cu scop clar de jignire.De aia o sa ma cac în nasul vostru de terminați-ba,nu ma oftic deloc când îmi spune cineva ca-s prost,muist, etc etc.Dar futemas în asa zisa voastră inteligenta, va lasa când nu mai aveți argumente, și vorbiți aiurea de ce nu știți nimic.

Aberatiile mele,ca-s Dumnezeu sau Lucifer,sau ce pula mea mai vreau sa fiu,ma privește.Dar în orice caz,e mult mai bine decât ce spui tu.

N-aveam nicio treabă cu tine,ma doare-n spiț de tine și de cine oi fi tu.Dar vezi-ți ba de treaba ta,ca nu-s nici țigan,nici peste,nici curvar. Muncesc,îmi văd de familie.Ca mai stau și pe aici,ma privește,da?

 

Asa ca mai las-o-n pula mea.

 

Dacă pricepi,bine

dacă nu...mai da-te și-n pula mea!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

  Henzo nu este colorado este DL si este un om  normal  la cap. Nu este peste.

  Tendoi este un user diferit de sarlatanul( cam din iunie).  Nu sunt pesti. Esti chiar fraier cand afirmi asta despre oricine. 

  Pamfil si Trolle sunt useri diferiti. 

 

 

  Mai usor cu injuraturile si injuriile ca te trezesti cu o dunga. 

  Au dreptate toti care spun ca esti turbat. Se vede din avion ca esti cu capul. 

 

v-shiTs e o "clona de joaca" a lui pisicuts. :)

 

Cum, nu e valabila egalitatea oly = sarlatanu = tendoi? :o

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Ce suparat esti

 

https://s4.postimg.org/dqu3zklv1/giphy.gif

Postarile marinarului sunt la fel de plictisitoare si deprimante, c-ale idiotului de Miskin.   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Daca cereai bani faceai si tu de-o consultatie la Socola.

Nu mai raspunde ca-ti dau si-una peste bot date-n plm de zdreanza de 2 lei!

Asa o striga tactu pe ma-ta prin ograda la voi printre vaci?

Report! Esti prea repetent pt a fi bagat in seama

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

v-shiTs e o "clona de joaca" a lui pisicuts. :)

 

Cum, nu e valabila egalitatea oly = sarlatanu = tendoi? :o

 

 Nu mai e.

 Sarlatanul e unul. Tendoi e altul. 

Link spre comentariu

Singurii pe care M-am cacat aici,doar tu și cu Miskin,ca m-ati luat amândoi pe topicul Halep vs Ostapenko cu scop clar de jignire.,nu ma oftic deloc când îmi spune cineva ca-s prost,muist, etc etc

 

 

   Chucky, tot ofticat, zau?Tot cauti validare?

   Esti singurul care inca mai sufera dupa infrangerea Simonei cu Ostapenko.

  

   Si te mai superi, cand ti se atrage atentia ca esti in prost. pierzi 20 h din 24 aici, in loc sa-ti canalizezi eforturile in alte parte.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe culmile curviei
  • Oras:Pe culmile curviei

 

     Na ma neamule de bivoli si bivolite, la chat/cacat si mancat rahat, v-am facut toping special, tu-va rasa-n creierii ai parliti de sifilitici si librici cibernetici.

    Ca pe urma daca-mi bag pula in gatzii lor, bagandu-i aproape pe toti in aceiasi oala de cretini congenitali, tot ei se plang ca-s al dracu.
   Cat plm de distrus ca om poti sa fii, fara pic de viata reala, cand ai atata timp sa futi un forum imens cu sute/mii de topice, ajungand sa faci chat/te caci/mananci cacat pe toateee, baaa ???
   Cat plm de idiot sa fii, de amiba/molusca/bacterie decerebrata si sa intelegi odata futu-ti pastele ma-tii de limbric virtual, onanist, limbist, singur si trist, ca formul nu este chat, ca pe forum se discuta, se dezbate, se intreaba si se raspunde, pe si despre anumite subiecte/teme de interes general aduse in discutie ?
    Aveti chat, aveti un milion de retele de socializare, de metode publice si private destinate acestui scop, de ce mortzii vostri nu stati acolo, ma sifiliticilor si va imprastiati ca holera pe tot forumul si pe toate topicele ???
   Vorbesc cat se poate de serios, mi-e mila si chiar va compatimesc familiile, daca printr-o mare nedreptate a soartei ati reusiti sa adunati si alti prosti pe langa voi in viata reala, fiind o drama sa te nenoroceasca nenorocul cu asemenea dementi si demente pe cap. :(
 
   Off topic in propriu' topic: 
   Piconanali, obsegaoazari, raffaelabari, olygofreni, pulestei, pulifrici, agarici ori si alti 'ciuci' retardati, aveti cuvantul, lingura/polonicul, dar fiti bai barbati/cacati pana la capat, ca-sa-i frumos, invitati si doamnele/moastele/cacarezele limbute ale forumului, nebunele si babele meopauziste stafidite, c-or pofti si ele sa se manjeasca de nuttella la raturile alea cu care grohaie zilnic p-acilea, in cautare disperata de portofele trepanate vorbitoare/grohaitoare. 
 
POFTA BUNA, S-AVETI !!!

 

 

Dacă trăiam în Evul Mediu, erai inchizitor, moaș-ta pe gheață! Vezi-ți, bă, colericule, de viața ta și nu te mai preocupa de a altora! Și scrie, în pula mea, mai puțin, că ești neinteresant, și nici dracu nu are chef să te citească tot.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Ce-ai Paraschivo?

 

 Nu am nimic.

 Paraschiv, asa imi spui tu. Prefer consecventa. Paraschiva e rezervat pentru Miskin.

 

 

P.S : daca imi aude cineva de aici vocea o sa spuna ca sunt clona ta.  

Asta e treaba cu clonele, te poti arde. 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

 Nu am nimic.

 Paraschiv, asa imi spui tu. Prefer consecventa. Paraschiva e rezervat pentru Miskin.

 

 

P.S : daca imi aude cineva de aici vocea o sa spuna ca sunt clona ta.  

Asta e treaba cu clonele, te poti arde. 

Lasa ca pana si LAna glumea odata ca suntem una si aceesi persoana si nu ma putea suferi :))

Paraschiv da ca la scoala, la catalog

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Zi-mi si mie care cum e, nu ma lasa in bezna, te rog, te rog, te rog! :)

 

 Cer acordul si daca il am trimit pm .  mail sau te sun( pe fix) :))))

 O sa crezi ca vorbesti cu Roz. :)

Link spre comentariu

Vizitator all_star
Reputație: 0

Postarile  de pe conturile oficiale si clonele mele, insumeaza 99,99 % din traficul acestui forum.

 

Ce viata trista am ! 

Gura/mana pacatosului, adevar graieste/scrie !   ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...