Sari la conținut

Haznaua nimfolabari.com - Loc destinat coprofililor si coprofagilor, de ambele sexe.


Postări Recomandate

  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

 

 

Sa-l ia toti dracii pe Miskin , i-as da muie cu o lopata , da' are dreptate ... nu cred ca treci de vreun examen psihopupu ... 

 

Hai ca m-am distrat ... sa traiesti bre , sa fi sanatos ... si mai da-te-n pula mea ! Ete-asa ! Na ! 

tu ce ai cu miski, febletea mea, mai gaza?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tu ce ai cu miski, febletea mea, mai gaza?

 

N-am nimica ... doar ca ma enerveaza ...uneori . Alteori e amuzant . Am recunoscut ca nu e prost ... da' tot ma enerveaza . 

Da' nu ma enerveaza suficient cat sa-l iau la muit ! in postarea aia , Miskin a fost doar ... un punct de referinta , apropo de 

ce tolomac tembel e Vships... atat. Stiu ca-ti place jagardeaua ...treaba ta , tu sa fii sanatoasa . 

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

N-am nimica ... doar ca ma enerveaza ...uneori . Alteori e amuzant . Am recunoscut ca nu e prost ... da' tot ma enerveaza . 

Da' nu ma enerveaza suficient cat sa-l iau la muit ! in postarea aia , Miskin a fost doar ... un punct de referinta , apropo de 

ce tolomac tembel e Vships... atat. Stiu ca-ti place jagardeaua ...treaba ta , tu sa fii sanatoasa . 

Miski si thecat sunt userii mei preferati alltime. Si da imi place. E si gemeni si eu fiind sagetator suntem zodii complementare, opuse. Cap in cap. Si imi mai pare  incitant unu cu care nu am vb niciodata, dar ala e prezenta rara pe forum si mereu scrie numa la caterinca. Rareori l.am vazut serios

Dar pe Miski l-as adopta atat de mi-e de drag. Sa imi zica el de tot si toate din Thailandia in timp ce ne plimb am cu o luntre, gondola, canoe si alte asemenea. OAre o stii sa vasleasca?

Eu cred ca daca as avea un baietel exact ca el ar fi de raut, intrigant si annoying:))) cred ca ar face  peste 10 cetateni sa crape de nervi in timp ce ar sterge bine praful si m-ar ajuta cu formele de fursecuri.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Miski si thecat sunt userii mei preferati alltime. Si da imi place. E si gemeni si eu fiind sagetator suntem zodii complementare, opuse. Cap in cap. Si imi mai pare  incitant unu cu care nu am vb niciodata, dar ala e prezenta rara pe forum si mereu scrie numa la caterinca. Rareori l.am vazut serios

Dar pe Miski l-as adopta atat de mi-e de drag. Sa imi zica el de tot si toate din Thailandia in timp ce ne plimb am cu o luntre, gondola, canoe si alte asemenea. OAre o stii sa vasleasca?

Eu cred ca daca as avea un baietel exact ca el ar fi de raut, intrigant si annoying:))) cred ca ar face  peste 10 cetateni sa crape de nervi in timp ce ar sterge bine praful si m-ar ajuta cu formele de fursecuri.

Ce-o mai face Catu' ? :( Long time since missing from 'round here !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Ce-o mai face Catu' ? :( Long time since missing from 'round here !

MA gandeam saptamanile trecute sa ii trimit mail sa il intreb  ce mai face,dar....avand in vedere ca nu mai e prezent demult si stiind ca avea sila deja de multe, ma gandeam ca poate nu vrea sa aiba contact cu cineva de aici si oricum  vorbeam din cand in cand cu el nu f des. dar asa mi-e sa nu fiu inoportuna, ma simt aiurea.

Dar imi bag picioarele de craciun tot ii trimit urare :iagree :iagree  :rockettes-1

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Daca pe mine ma bagi in categoria izmanarilor, tu poti lejer sa te incadrezi in categoria periilor de WC, servetelelor umede pline de sloboz si hartiei igienice online.

Doar astfel se poate explica extazul cu care aluneci pe teava intr-un miros pestilential de fiecare data cand se trage apa pe nimfomane.ro.

Exact ca si servetelele alea, stii bine ca te indrepti spre reciclare si iti vei indeplini rolul rusinos inca o data, cu aceeasi dedicare.

Crezi ca esti altceva ? Esti doar un alt sociopat care isi omoara timpul pe aici . Iar la ce ai scris aici

 

 

Plini de pretentii nejustificate pe bani putini. Vreti meniu complet la 200 lei. Daca se poate si cu anal e perfect. Apartamentul sa fie lux, mult peste locatia insalubra de domiciliu.

Fetele sa fie pur si simplu idioate, sa se futa aproape pe gratis si sa accepte orice. Sa va laude fizicurile de sobolani obezi, sa va umple de complimente, iar voi sa ragaiti a bere si sa va ganditi ce oameni ca lumea sunteti fata de ele.

Multi aveti acasa niste aratari, niste bestii de care nu stiti cum sa fugiti, dar cand va duceti la cate una care arata piesa va cacati pe voi si sunteti extraordinar de exigenti in mod nejustificat. 

Poate ca unii veti crede ca tot ceea ce am scris reprezinta niste tampenii fara legatura. Ei bine, nu. Fix astea sunt motivele pentru astfel de topicuri. 

Exceptii sunt putine. Foarte putini curvari reali pe forum. Pe de alta parte, foarte multi bagatori de seama si trolli.

Sunt exact pretentiile pe care le emiteai in trecut prin alte Recenzii , dar ai uitat , mai ales la faza cu baia . adica te duci la fete de 50-100 de lei , dupa care te intorci aici si  incepi sa dai harfe din tine . :laugh2

Adevarate tampenii ai scris , mai ales aceea in care te intitulezi  singur  veritabil  "curvar" :slap2

Bai baietica eu zic sa-ti  intiparesti mai bine termenul acesta , CURVAR .Bugetul tau de 1.200 de lei pe luna (declarat chiar de tine)  nu acopera nici prima litera din acest cuvant , plapumare . In primul rand atitudinea face diferenta . Curvarul agata si isi petrece o intreaga noapte cu o femeie .Tu nu esti decat un pamfletar si o tentativa de  aventurier care inchiriaza cu jumatatea sau ora  o fata/femeie  ptr. a-si descarca coitele (sau ptr. a-si indeplini anumite fetishuri ) , asta esti  si nimic mai mult  :)

 

 

Miskin se cearta cu v-ship. I-a tot zis DMX ca e clona lui, asa ca s-a gandit sa faca o schemuta pentru naivi. Vai, ce ne pacaleste. 

 

Asta in timp ce cauta viitoarea mama a copiiilor sai.

 

La cat esti tu de "inteligent" , Miskin si V-ship este unul si acelasi  :no2

 

 

In concluzie , eu zic sa-ti cauti o "aratare" poate vei pierde mai putin timp pe aici , zi si noapte , pana atunci stai flexat , Inca nu am uitat de datorie  :)

  • Like 7
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Crezi ca esti altceva ? Esti doar un alt sociopat care isi omoara timpul pe aici . Iar la ce ai scris aici

 

Sunt exact pretentiile pe care le emiteai in trecut prin alte Recenzii , dar ai uitat , mai ales la faza cu baia . adica te duci la fete de 50-100 de lei , dupa care te intorci aici si  incepi sa dai harfe din tine . :laugh2

Adevarate tampenii ai scris , mai ales aceea in care te intitulezi  singur  veritabil  "curvar" :slap2

Bai baietica eu zic sa-ti  intiparesti mai bine termenul acesta , CURVAR .Bugetul tau de 1.200 de lei pe luna (declarat chiar de tine)  nu acopera nici prima litera din acest cuvant , plapumare . In primul rand atitudinea face diferenta . Curvarul agata si isi petrece o intreaga noapte cu o femeie .Tu nu esti decat un pamfletar si o tentativa de  aventurier care inchiriaza cu jumatatea sau ora  o fata/femeie  ptr. a-si descarca coitele (sau ptr. a-si indeplini anumite fetishuri ) , asta esti  si nimic mai mult  :)

 

 

 

 

Ba handicapatule,ba imbecilule,ba idiotule,ba taran basit si afumat.Curvarul adevarat are familie,nevasta si copii,isi petrece intreaga noapte cu nevasta lui.La curve merge doar pentru distractie,divertisment.

Ba rapanosule,adevaratul sex este doar atunci cand exista si sentimente de ambele parti.De unde PLM sa stii tu un taran basit si afumat care traieste izolat intr-un sat uitat de lume?

Ai-de mamicuta voastra de limbrici modificat genetic,care nu ati avut in viata voastra o femeie adevarata.

  • Like 7
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Te cred Pisatule din moment ce zaci noapte de noapte pe aici  si dai la butoane ca si @PULEASCA  

 

Sigur ai avut parte doar de "femei adevarate" . Pacat ca erau doar d'astea 

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4e/Masturbate_001.gif

  • Like 9
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Nici nu ai avea cum  la ceea ce am spus . In rest esti oale si ulcele  , vizibil prin ceea ce scrii :)

fute-m-as pe inteligenta ta de sandilau agramat si analfabet. Invata bai cretinule sa te exprimi. Cum iti suna asta "esti oale si ulcele  , vizibil prin ceea ce scrii"? Mie imi pare idiot ala care a scris asa! :laugh2 

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pentru ca....pitong.

 

Tantalaule , sa ne intelegem , nu ma deranjeaza  ca imi dai Minusuri degeaba (poti da cate doresti , pana acoperi toate casutele , dupa care te vei uita la  cerul instelat ca vei realiza ca nu te-au ajutat cu absolut nimic)  , deranjant este ptr. tine ca esti sociopat (nu CURVAR  , sa ne intelegem  ) si le dai noaptea cand ai putea sa te odihnesti (chiar si alaturi de o "aratare" )  , nu ziua  .

 

Asta ca sa vezi ce viata haotica ai :)

  • Like 7
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Tantalaule , sa ne intelegem , nu ma deranjeaza  ca imi dai Minusuri degeaba (poti da cate doresti , pana acoperi toate casutele , dupa care te vei uita la  cerul instelat ca vei realiza ca nu te-au ajutat cu absolut nimic)  , deranjant este ptr. tine ca esti sociopat (nu CURVAR  , sa ne intelegem  ) si le dai noaptea cand ai putea sa te odihnesti (chiar si alaturi de o "aratare" )  , nu ziua  .

 

Asta ca sa vezi ce viata haotica ai :)

Tu vorbesti bai de viata haotica bulangiule, tu care stai pana dimineata aici pe diversele tale clone!? Bai handicapatule, neam de neamul tau nu o sa te ierte pentru cat de oligofren si idiot esti! :laugh2

P.S.: bai poponarule, TU ESTI CEL MAI MARE SOCIOPAT! :laugh2

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Lisandrule calmeaza-te  , ca acum te servesc cu ceva uscat ....de caine

 

Esti la fel de sarac mobilat la creier din moment ce crezi ca eu  as duce lipsa unor prietenii cu voi , acei 7-8  sociopati , cu un viitor destul de sumbru  ,  cu care ma mai cert din cand in cand   . Observ ca nu te mai duci nici la munca in ultima perioada de atarni pe aici doar ca sa te certi cu mine :)

  • Like 8
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tantalaule , sa ne intelegem , nu ma deranjeaza  ca imi dai Minusuri degeaba (poti da cate doresti , pana acoperi toate casutele , dupa care te vei uita la  cerul instelat ca vei realiza ca nu te-au ajutat cu absolut nimic)  , deranjant este ptr. tine ca esti sociopat (nu CURVAR  , sa ne intelegem  ) si le dai noaptea cand ai putea sa te odihnesti (chiar si alaturi de o "aratare" )  , nu ziua  .

 

Asta ca sa vezi ce viata haotica ai :)

Lucrurile nu sunt intotdeauna ceea ce par la prima vedere. 

Cum ti-am spus, nu te bucura prea devreme. M-ai provocat, ai zis ca ma banezi. Dupa ai ras copios pentru ca am cheltuit 72 de lei. Cum ti-am mai zis: cine rade la urma rade mai bine.

Spun doar atat: iei minusurile alea fara cel mai mic efort din partea mea. Noaptea dorm super ok, mersi de intrebare.

Miky, nici macar nu stii, cat de mic incepi sa fii. Cam toti si-au dat seama cu cine au de-a face. 

Te pupa fratiliu tau. Ascunde-te bine, nu face vreo greseala ca pularaii e bagabonzi.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Lisandrule calmeaza-te  , ca acum te servesc cu ceva uscat ....de caine

Nu mai este uscat, este la tine in gura  :laugh2  :laugh2  :laugh2 . Mai schimba sandilaule replicile aste de oligofren. Mda, am uitat la la IQ 19, nu poti mai mult! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai este uscat, este la tine in gura  :laugh2  :laugh2  :laugh2 . Mai schimba sandilaule replicile aste de oligofren. Mda, am uitat la la IQ 19, nu poti mai mult! :laugh2

Cred ca voia sa-ti arate ca o suge fara sa o ude.
  • Like 13
  • Minus 7
Link spre comentariu

Din pacate, nu-ti pot intoarce complimentul. :(

Da-te-n sloboz sa te bata de stiuletar! :(

E lumea rea, minusuri multe, reputatia ti se duce pe pula. :(

 

Nenea pulesteu , ia zi cum merge treaba la chat ??

Ai mai convins câteva să își pună anunț și aici ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...