Sari la conținut

❤️tanya - 0731583275 ❤️


Vizitator

Postări Recomandate

Vrei sa scriu eu aici sa stie lumea ca te referi la fiul meu,tu nu intelegi ca nu ma mai intereseaza ce se intanpla,am loat o hotarare in privinta gugustiucului si numi pasa de politie sau ce se intanpla merg pana la capat si ma predau dupa,am curajul raspunderi si suport consecintele,scriu public si amenint pe facebok unde vrei nu ma mai intereseaza miati dat maxim,tu stai linistita chiar nu pot sati fac nimic

Link spre comentariu
  • Oras:Èšara lui Moș Crăciun
  • Oras:Èšara lui Moș Crăciun

leită apdetz:

veniti sa vedeti cum isi bate joc nicu iubitu de tanya :X veniti pe topicul ei de la bucuresti cand avea poze in trening cu leopard :X

https://nimfomane.com/forum/topic/91877-%E2%9D%A4%EF%B8%8F-tanya-0739120446-%E2%9D%A4%EF%B8%8F/page-26?do=findComment&comment=5352658

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nicu tea facut doamna Nicu te face sa ajungi unde ai fost,cica iubit,pai esti tu instare de iubit aveti creieri prajiti de la legale,minti lumea pe aici ca esti tu pula mea pai ce lumea nu citeste ziarele etc,acum ai facut 18 ani in noiembrie si ai 9 clase si de la 13 ani pana la 18 ai mult kilometraj sau mi se pare mie,minti ca esti singura nai fost niciodata singura,defapt cu gugustiucu asta ce filmeaza de la balcon si pune pe scaunul din bucatarie telefonu sa inregistreze clienti sau in bucatarie unde e masa rotunda si sub ea e o ruleta,clienti stiu asta sati rupa capul ala sec,cica sai ai la mana pt.orce eventualitate,atentie mare oameni ca asta e demon sub masca aia a fetei,in orce oras apare trebuie gonita,nu credeti cititi unde trebuie si veti vedea ca ziaru confirma,pe ala ce lai ars de bani de la bucuresti ai fost la parinti lui sal santajezi,adica statea omul in balotesti ehee etc,etc,pe Nicu cu facebokuri false lai despartit de iubita lui ce era o doamna,faceai poze pe ascuns si le trimeteai ei,morti mati de zdreamta,ai invatat si tu sa lucri ai invatat cum sa faci rost de locatii si acum te dai mare cu ariciu asta ca cine esti tu,gatai gluma se trece la lucruri serioase cu orce risc asta sa stii,poate sa citeasca cine vrea,tea abandonat si familia nu te vrea nici masa frairului asta,mai ai o matusa ce va afla adevarul in morti mati,sa te bata lumea cu pietre ca numai rau ai facut tu cu ariciul tau demon ce esti,ASTAI ADEVARUL,xoxo si ceilalti stie,creca te asteapta cu drag in Bucuresti:)))

ma omule mai lasa in pula mea fata in pace, nai ce face?
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

La multi ani Tanya! :*

 

 


e 16 Martie voi reveni in Cluj pentru 7 zile ! Va pup

Am tras cu ochiul și am văzut că îți reîncepi activitatea :P .

Vreo sansa s-ajungi și pe aici sa ne bucuram și noi de tine macar pt câteva zile? :D

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

La multi ani Tanya! :*

Am tras cu ochiul și am văzut că îți reîncepi activitatea :P .

Vreo sansa s-ajungi și pe aici sa ne bucuram și noi de tine macar pt câteva zile? :D

Nu mai bine dai tu o fugă pân' la Cluj?

 

La mulți ani Tania! :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...