Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Fa in morti mati in primu rand nu sant peste si in al doilea rand nu sant nici tigan si am fost la tine fa bolnavo si miai dat sculament fa a trebuit sa iau pastile pisamas pe toti morti tai sa vezi ce iti bag eu sprayul ala direct in pizda sa mai ai tupeul asta de borfasa santeti pline de boli si u si laura colega ta futuva morti in gat de bolnave

si pe laura de unde o cunosti?..ai fost si la ea si ti,a dat sculament?? :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

ps.  laura face numai protejat

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Fa daca nu imi dadeai nici o noala sa mor daca comentam ceva dar duapa o sapt si ceva dupa ce am fost la tine miau aparut problemele de natura sexuala si in tot acest timp nu am fastvla nimenivnici inainte si nici dupavmuisto plina de boli

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fa daca nu imi dadeai nici o noala sa mor daca comentam ceva dar duapa o sapt si ceva dupa ce am fost la tine miau aparut problemele de natura sexuala si in tot acest timp nu am fastvla nimenivnici inainte si nici dupavmuisto plina de boli

nu cred...chiar nu cred. n.ai fost tu la mine...cum n.am fost eu la top pe forum

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

ai vrea tu!. noroc ca nu depinde de tine..unde sa fiu eu sau nu :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Chiar ai tupeu să râzi ,ești la fel de distrusă ca și titulara acestui topic .Spală-ți chiloții la tine pe topic ! Sau nu vrei să vadă ,,soțul,, ce scrie lumea despre tine ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sa moara toata familia ta ca faceti amandoua nep si o daai in bazaconii cu mine o stiu pt ca am fost la amandoua fa jegoaselorla un show pisamas pe voi 

laura nu face neprotejat. ;la show nu se face neprotejat

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Punetiva fa analizele daca aveti curaj si nu santeti bolnave puneti si dovediti onanistelor

n.am nici o obligatie sa pun nici o analiza. lumea are obligatia sa se protejeze. punct ai am incheiat. latrati ce vreti

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sa moara toata familia ta ca faceti amandoua nep si o daai in bazaconii cu mine o stiu pt ca am fost la amandoua fa jegoaselorla un show pisamas pe voi de bolnave

in primul rand..dupa limbaj esti colorat..iar eu nu primesc colorati. pt mine e suficient sa stiu ca n.ai fost.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mincinoasooo ca faceti amandoua nepr iti si detaliez actiunea fa muisto iaivdat limbi in pizda u mai intai si ea statea pe pat intinsa

si aici ai grewsit.o ca nu stii care e activa si pasiva din noi...cred ca ti.ai imaginat showul. :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nam cevsabgresec fa retardato curva penala ce esti dute in morti mati de muista

n.ai ce sa ai cu mine..ca nu ma cunosti si nici n.ai fost la mine atat iti spun. si am incheiat discutia.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...