Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Bai Dobrica...tocmai ce am spus ca am facut totul protejat....tu probabil I-o trageai fara si faci confuzii.

Si problemele penale nu se discuta pe forum de curve...ma doare-n pula de ce a fost intre tine si titulara topicului...chiar nu vezi ca ne plictisesti cu povestile tale? Ce ne intereseaza pe noi povestile voastre? Noi futem si atat..nu am iubit tarfe ca tine...doar le-am futut. Capisci?

S-a kkt pe tine sau nu ??? :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Bai Dobrica...tocmai ce am spus ca am facut totul protejat....tu probabil I-o trageai fara si faci confuzii.

Si problemele penale nu se discuta pe forum de curve...ma doare-n pula de ce a fost intre tine si titulara topicului...chiar nu vezi ca ne plictisesti cu povestile tale? Ce ne intereseaza pe noi povestile voastre? Noi futem si atat..nu am iubit tarfe ca tine...doar le-am futut. Capisci?

Si pe mine fix in siretul de la bocanci ca ai fost tiu la curva ! Daca te umilesti sa mergi la o curva care te injura si se pisa pe tine este problema ta , :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Bai Dobrica...tocmai ce am spus ca am facut totul protejat....tu probabil I-o trageai fara si faci confuzii.

Si problemele penale nu se discuta pe forum de curve...ma doare-n pula de ce a fost intre tine si titulara topicului...chiar nu vezi ca ne plictisesti cu povestile tale? Ce ne intereseaza pe noi povestile voastre? Noi futem si atat..nu am iubit tarfe ca tine...doar le-am futut. Capisci?

Tu oricum esti trist ,si nu te pune nimeni sa citesti .Este facultativ cititul pe acest topic nu obligatoriu Voi futeti pe bani cu neveste acasa ,eu va fut gratis neveste unora .Asta este diferenta dintre noi .Pricepi ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai bine Dobre , ar trebui sa fi un om implinit in toate cele.

Si tu umbli pe aici si dai dovada de patima , tot o tii pe a ta.

Trecutul este trecut...

Multa paucis sau cum spune turcul din Paris - Le mouvement des yeux est la langage des amoureux.

Tu cum te-ai simti in locul Lorenei ?

O demonizezi de parca ar fi un monstrulet inuman.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Pai bine Dobre , ar trebui sa fi un om implinit in toate cele.

Si tu umbli pe aici si dai dovada de patima , tot o tii pe a ta.

Trecutul este trecut...

Multa paucis sau cum spune turcul din Paris - Le mouvement des yeux est la langage des amoureux.

Tu cum te-ai simti in locul Lorenei ?

O demonizezi de parca ar fi un monstrulet inuman.

Pe mine nu ma intereseaza trecutul ,ea va injurat recent si minte in prezent !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...