Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

paranoicu pizdii matii...Dracu te suna și te caută, impotentule mizerabil. Acum 6 ani m.am mutat la tine pt că eram casiera la Billa și stăteam în gazdă și mi.a convenit că tu aveai casa. Dar nici o secunda nu mi.ai plăcut ca bărbat. Și dacă nu intram in domeniu asta, oricum te.as fii înșelat, ca să mă fut și să mă simt bine. Că tu ești foarte departe de statutul de bărbat, mai ales în pat. Eu când iubesc, iubesc din suflet, când nu mă doare nici în cur de persoana respectivă îmi bat joc. Asta nu ai înțeles tu...Că nu ești genul de bărbat care sa ma facă să vibrez. Nu contează dimensiunea pulii, contează ce mă face să simt un bărbat când îl privesc, iar tu Dobre, ești praf și pulbere in ochii mei și niciodată oricât de bine te.ai îmbrăca nu mă vei putea face să îmi zvâcnească pizda in mine. Te agiți, îți urli frustrarea pe aici, minți, inventezi, pui întrebări și tot tu răspunzi, și pe mine nici în cur nu mă doare de amărăciunea ta. Te umilești și te agiți degeaba. Și pe fosta nevasta ai găsit.O in pat cu altul, și eu te.as fii înșelat cu prima ocazie, pt că tu ești de sex masculin doar in buletin, în rest ești un distrus cu ochii bulbucați și roșii, injectați de atâta alcool, cu abdomenul umflat pe partea dreapta că ai ciroză la ficat, la pat ești praf, și nu inspiri sexualitate și senzualitate. Inspiri in schimb multaaaa milă. Așa că i.ati gândul de la o femeie ca mine că ai șanse...Zero...

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Acum sapte ani si lucrai la Kaufland ,apoi la Billa dupa ce nu ai platit chiria unde stateai,stiu ca ai insistat sa ne casatorim dar cand am aflat ce faci am zis ca mai bine ramanem asa.Apoi am facut sute de poze la cererea ta si peste tot pe unde am fost te-ai simtit bine .Cand ai dat de bani daca nu ma iubeai plecai de mult insa eram singurul barbat care iti produceam orgasm.Sunt calm si relaxat ,nu am decat un sentiment de mila pentru tine si timpul va decide soarta ta si asa grava .Daca nu ai simtit nimic pentru mine de ce te-am gasit plangand pe la usa mea in nenumarate randuri ? Asta vara cine a mers cu tine sa faca poze pentru stewardesa? unde ai locuit asta vara ?Despre fosta mea nevasta nu stii nimic pentruca nu am discutat cu tine despre ea .Cum vroiai sa o cheme pe fetita noastra ?vrei sa iti reamintesc ?Sunt perfect sanatos si nu consum alcool decat ocazional ,acum foarte rar prin prisma jobului.Sansele tale de reusita in viata sunt zero ,acum esti zero dupa sapte ani de curvarie .P S ne-am cunoscut in anul 2010 pe 14 februarie cand tu lucrai la Kaufand si dormeai intr un depozit pentru ca nu platisei chiria ,mi-ai propus sa ne casatorim si chiar sa facem un copil .Te-am ajutat cu bani pentru locatiile unde ai prestat,am mers in multe locuri unde ne-am simtit excelent .NU INCERCA SA IESI LA SUPRAFATA PRIN MINCIUNA .SPUNE ADEVARUL SI EU IN SECUNDA DOI MA OPRESC .PANA ATUNCI AICI SUNT IN UMBRA TA ,IN RESPIRATIA TA SI NU TE LAS PANA NU SPUI ADEVARUL   FIR INTINS ,MULT SUCCES SI CRED CA AR FI CAZUL SA TE APUCI  SA STRANGI BANI SA-TI AJUTI COPILUL .NU STII CE SE POATE INTAMPLA CU SANATATTEA TA SI RAMAI IAR PE DRUMURI ,NU CA NU AI FI SI ACUM ..

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

paranoicu pizdii matii...Dracu te suna și te caută, impotentule mizerabil. Acum 6 ani m.am mutat la tine pt că eram casiera la Billa și stăteam în gazdă și mi.a convenit că tu aveai casa. Dar nici o secunda nu mi.ai plăcut ca bărbat. Și dacă nu intram in domeniu asta, oricum te.as fii înșelat, ca să mă fut și să mă simt bine. Că tu ești foarte departe de statutul de bărbat, mai ales în pat. Eu când iubesc, iubesc din suflet, când nu mă doare nici în cur de persoana respectivă îmi bat joc. Asta nu ai înțeles tu...Că nu ești genul de bărbat care sa ma facă să vibrez. Nu contează dimensiunea pulii, contează ce mă face să simt un bărbat când îl privesc, iar tu Dobre, ești praf și pulbere in ochii mei și niciodată oricât de bine te.ai îmbrăca nu mă vei putea face să îmi zvâcnească pizda in mine. Te agiți, îți urli frustrarea pe aici, minți, inventezi, pui întrebări și tot tu răspunzi, și pe mine nici în cur nu mă doare de amărăciunea ta. Te umilești și te agiți degeaba. Și pe fosta nevasta ai găsit.O in pat cu altul, și eu te.as fii înșelat cu prima ocazie, pt că tu ești de sex masculin doar in buletin, în rest ești un distrus cu ochii bulbucați și roșii, injectați de atâta alcool, cu abdomenul umflat pe partea dreapta că ai ciroză la ficat, la pat ești praf, și nu inspiri sexualitate și senzualitate. Inspiri in schimb multaaaa milă. Așa că i.ati gândul de la o femeie ca mine că ai șanse...Zero...

Dobre nu accepta refuzul și respingerea
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

@Dobre, ai vazut ce a zis Lorena?! Baga repede o poza cu 2 femei, sa-i arati ca te doresc pizdele si pentru ca ... valoare d'aia mare.

Mâine am o intalnire de afaceri si cred ca o sa fac niste poze cu contabila si secretara Apoi o să pun aici să facă boarfa si babardierul plici
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre nu accepta refuzul și respingerea

Iar iti răspunzi singură ?Acceptă realitatea , nu mai mintii , nu mai face sex total neprotejat .Fă-ti analizele dar nu falsifica rezultatele !!!Viitorul tău si al copilului tău este sumbru !Urmează să dai socoteală in fata justitiei si lui Dumnezeu pentru tot ce ai făcut !
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Pune poze cu analizele dupa ce te a futut negru ala neprotejat. Nimeni nu te crede ca esti sanatos dobrica

Fă-ti tu analize la dovleac si stergete de pisat că te-a udat rău Lorena Negrul acela a rupt curu' in Lorena pentru o sticlă de cola si o napolitană Ai citit ce zicea Lorena despre mama ta ?

post-222046-0-90625000-1485254821_thumb.jpeg

post-222046-0-28531100-1485254877_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

:sweeping  :thinking

dobre, esti un gunoi, si gunoaiele se duc la ghena...huoooooo, mancate-ar viermii de viu. nici in cur nu ma doare de tine si de cacatul care il mananci despre mine...chiar ma distrez sa vad cum crapa fierea in tine de ciuda cat te agiti pe aici.....apropo....am 5 proxeneti, nu unul...vezi ca se bat cu bulgari de zapada in parc, du-te sa ii desparti. Si copilul meu e cersetor la semafor ca se castiga bine din cersetorie pt ca isi plateste studiile la oxford.... :laugh2  :laugh2  :laugh2  si tu ai dreptate, am interdictie sa parasesc tara ca mi-am luat amenda in trafic ca am calcat o furnica... :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

paranoicu pizdii matii...Dracu te suna și te caută, impotentule mizerabil. Acum 6 ani m.am mutat la tine pt că eram casiera la Billa și stăteam în gazdă și mi.a convenit că tu aveai casa. Dar nici o secunda nu mi.ai plăcut ca bărbat. Și dacă nu intram in domeniu asta, oricum te.as fii înșelat, ca să mă fut și să mă simt bine. Că tu ești foarte departe de statutul de bărbat, mai ales în pat. Eu când iubesc, iubesc din suflet, când nu mă doare nici în cur de persoana respectivă îmi bat joc. Asta nu ai înțeles tu...Că nu ești genul de bărbat care sa ma facă să vibrez. Nu contează dimensiunea pulii, contează ce mă face să simt un bărbat când îl privesc, iar tu Dobre, ești praf și pulbere in ochii mei și niciodată oricât de bine te.ai îmbrăca nu mă vei putea face să îmi zvâcnească pizda in mine. Te agiți, îți urli frustrarea pe aici, minți, inventezi, pui întrebări și tot tu răspunzi, și pe mine nici în cur nu mă doare de amărăciunea ta. Te umilești și te agiți degeaba. Și pe fosta nevasta ai găsit.O in pat cu altul, și eu te.as fii înșelat cu prima ocazie, pt că tu ești de sex masculin doar in buletin, în rest ești un distrus cu ochii bulbucați și roșii, injectați de atâta alcool, cu abdomenul umflat pe partea dreapta că ai ciroză la ficat, la pat ești praf, și nu inspiri sexualitate și senzualitate. Inspiri in schimb multaaaa milă. Așa că i.ati gândul de la o femeie ca mine că ai șanse...Zero...

Dobrica ti_a dat Lorena temelie aici.Conduce Lorena cu 1_0😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

dobre, esti un gunoi, si gunoaiele se duc la ghena...huoooooo, mancate-ar viermii de viu. nici in cur nu ma doare de tine si de cacatul care il mananci despre mine...chiar ma distrez sa vad cum crapa fierea in tine de ciuda cat te agiti pe aici.....apropo....am 5 proxeneti, nu unul...vezi ca se bat cu bulgari de zapada in parc, du-te sa ii desparti. Si copilul meu e cersetor la semafor ca se castiga bine din cersetorie pt ca isi plateste studiile la oxford.... :laugh2 :laugh2 :laugh2 si tu ai dreptate, am interdictie sa parasesc tara ca mi-am luat amenda in trafic ca am calcat o furnica... :laugh2 :laugh2 :laugh2

2_0 Lorena hai Dobrica cu egalarea sau nu ai inspiratie
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

dobre, esti un gunoi, si gunoaiele se duc la ghena...huoooooo, mancate-ar viermii de viu. nici in cur nu ma doare de tine si de cacatul care il mananci despre mine...chiar ma distrez sa vad cum crapa fierea in tine de ciuda cat te agiti pe aici.....apropo....am 5 proxeneti, nu unul...vezi ca se bat cu bulgari de zapada in parc, du-te sa ii desparti. Si copilul meu e cersetor la semafor ca se castiga bine din cersetorie pt ca isi plateste studiile la oxford.... :laugh2 :laugh2 :laugh2 si tu ai dreptate, am interdictie sa parasesc tara ca mi-am luat amenda in trafic ca am calcat o furnica... :laugh2 :laugh2 :laugh2

Te ambalezi degeaba , ar trebui sa-ti ceri iertare domnilor si sa spui adevarul Copilul tau te mosteneste , fura din magazine si tu ai furat din locatii .Vorba aceea :ce se naste din pisică soareci mananca .O sa faca facultatea la Jilava sau Rahova , aici si dreptate pentru ca te gaseste si pe tine acolo ,,Nu ai cu cine si cu sa te distrezi , esti o frustata infecta dar vad ca mai in gluma mai in serios incepi sa te spargi Corect , ai calcat o broasca cu bicicleta aia rosie asta vara in parc Mama denaturata , spune adevarul , bomba ecologica fa-ti analizele si lasa vrajeala asta de doi lei Ai mancat si tu ceva azi prapadito ?? Stii pe unde umbla copilul tau ??
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...