Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre , nu fac pe filozoful cu tine , nu am cu cine si aici este altfel de forum.

Tot repeti acelasi lucru.

Lorena zice exact invers.

Ce are de-a face oferta de acum doi ani cu ce este acum ?

Am sa imi rezerv timp , ma duc la Lorena , o intreb si plusez daca face si neprotejat.

Nu ii spun cine sint...sa ma conving cine spune adevarul.

Numai asa , sa iti fac in ciuda ! Esti de o patima dusa la saturatie , o sa te imbolnavesti de focul Lorenei !

Tot imi esti simpatic desi nu prea avem multe in comun.

Si cred ca ai calitati multe dar si ceva defecte.

Nu cred ca esti bolnav la cap sau pus pe rele.

Nu te cunosc si nu iti vreau raul.

Dar ia si tu partea buna a oamenilor , nu sintem perfecti....ci perfectibili...

Stii să citesti ???Vezi bine ???
Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Dobre minte.mult.

Si ocazional pune poze de pe google ,poze falsificate sau poze care nu au legatura cu subiectul si delireaza ca sunt dovezi.

Exemplu: plic de la un executor judecatoresc pe care il prezenta drept dovada suprema ca lorena are dosar penal :)

Plus ca s a futut in cur cu negru ala din poze si nu vrea sa isi posteze analizele

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre , nu fac pe filozoful cu tine , nu am cu cine si aici este altfel de forum.

Tot repeti acelasi lucru.

Lorena zice exact invers.

Ce are de-a face oferta de acum doi ani cu ce este acum ?

Am sa imi rezerv timp , ma duc la Lorena , o intreb si plusez daca face si neprotejat.

Nu ii spun cine sint...sa ma conving cine spune adevarul.

Numai asa , sa iti fac in ciuda ! Esti de o patima dusa la saturatie , o sa te imbolnavesti de focul Lorenei !

Tot imi esti simpatic desi nu prea avem multe in comun.

Si cred ca ai calitati multe dar si ceva defecte.

Nu cred ca esti bolnav la cap sau pus pe rele.

Nu te cunosc si nu iti vreau raul

Dar ia si tu partea buna a oamenilor , nu sintem perfecti....ci perfectibili...

Du-te linistit si fă ce vrei mă doare fix la cinci metri in fata pulii .Esti perfectiunea intruchipata si de o incăpătânare maximă Eu am un vagon de defecte si câteva calităti .Zilnic invăt câte ceva ,dar nu suport minciuna ...
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Atunci tu de ce minti gunoiule ca nu te a futut negru ala in cur? De ce nu vrei sa iti pui analizele? De ce minti non stop?? Recunoaste ca ti a bagat negru ala belengheru de te ai cacat imprastiat 3 zile si ti a placut

Ba infectule nu ti -a ajuns cat s-a cacat Lorena pe tine si pe mata ?? Ma cac si eu retardatule Iti repet faptul ca negrul acela a rupt curu in boarfa ta pentru o napolitana si o sticla de cola
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Domnii mei, vă aștept în noua mea locație de lux pt clipe de intensă placere. Ca servicii..100 lei fin, 150 lei ora, oral nep cu fin, normal protejat. Ca fantezii..Cunni,69, fk, facesitting. Ca bonus va ofer masaj erotic și de relaxare cu uleiuri parfumate. Dacă dragoste nu e...Facem....

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Atunci tu de ce minti gunoiule ca nu te a futut negru ala in cur? De ce nu vrei sa iti pui analizele? De ce minti non stop?? Recunoaste ca ti a bagat negru ala belengheru de te ai cacat imprastiat 3 zile si ti a placut

Gunoi să-l faci pe tactu George taranush de Giurgiu sau G D D pe facebook Aici cu multe conturi , Esti cel mai prost om pe care l-am vazut , o să pun iar poza cu moaca ta aici scârbă ordinară
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

 

Domnii mei, vă aștept în noua mea locație de lux pt clipe de intensă placere. Ca servicii..100 lei fin, 150 lei ora, oral nep cu fin, normal protejat. Ca fantezii..Cunni,69, fk, facesitting. Ca bonus va ofer masaj erotic și de relaxare cu uleiuri parfumate. Dacă dragoste nu e...Facem....

mă găsiți la nr de tel..0762899426. pupici dulcici
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

 

Domnii mei, vă aștept în noua mea locație de lux pt clipe de intensă placere. Ca servicii..100 lei fin, 150 lei ora, oral nep cu fin, normal protejat. Ca fantezii..Cunni,69, fk, facesitting. Ca bonus va ofer masaj erotic și de relaxare cu uleiuri parfumate. Dacă dragoste nu e...Facem sex total neprotejat , nu vreau să-mi fac analize si mă kk pe voi de ratati

post-222046-0-26557500-1485440787_thumb.jpeg

post-222046-0-36485100-1485440834_thumb.jpeg

post-222046-0-81146800-1485440881_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Atunci tu de ce minti gunoiule ca nu te a futut negru ala in cur? De ce nu vrei sa iti pui analizele? De ce minti non stop?? Recunoaste ca ti a bagat negru ala belengheru de te ai cacat imprastiat 3 zile si ti a placut

Cât de prost să fii să-i dai la curvă 1000 de lei la ora cinci si apoi să-ti dea cu flit , de aia ai imbolnăvit -o si pe măta Tu ai dat banii si seara eu m-am mutat la ea in Nerva Traian Tabloul ală de tine este cumpărat jegule , acum este in casa mea adus astă vară de curvă după ce ti-a dat a doua oară cu flit
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Minti delirezi si aberezi. Singura ta dovada e un tablou sugator de negri ordinar care esti!!

Lu negru ală ii plac femeole , mai ales curu boarfei Chiar ea a făcur t poza aia si era cu curu franjuri Esti gelos doar că ti- a belit curva in găoz
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre minte.mult.

Si ocazional pune poze de pe google ,poze falsificate sau poze care nu au legatura cu subiectul si delireaza ca sunt dovezi.

Exemplu: plic de la un executor judecatoresc pe care il prezenta drept dovada suprema ca lorena are dosar penal :)

Plus ca s a futut in cur cu negru ala din poze si nu vrea sa isi posteze analizele

Apropo de poze :uite una cu contabila de la firma mea Am servit cina la un restaursnt si am pusctara la cale

post-222046-0-42930300-1485442930_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre minte.mult.

Si ocazional pune poze de pe google ,poze falsificate sau poze care nu au legatura cu subiectul si delireaza ca sunt dovezi.

Exemplu: plic de la un executor judecatoresc pe care il prezenta drept dovada suprema ca lorena are dosar penal :)

Plus ca s a futut in cur cu negru ala din poze si nu vrea sa isi posteze analizele

Curva are trei dosare penale , de aceea nu poate să fugă in Germania Plus că trebuie să dea banii la omu care a imprumutato să inchirieze atelierul ..Stai drak relaxat să nu-ti plesnească jugulara ..
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...