Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

In schimb exista teste de saliva..se baga un bat in gura..e ca la sarcina - negativ = pozitiv,,si mai multe dispozitive medicale care se pot utiliza de catre femeie..si nu mai e nevoie sa foloseasca barbatul.  Stam sa facem educatie sexuala aici?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca e s.o luam pe strictete..toata lumea vrea FK desi exista riscul hepatitei..de oralul neprotejat nu mai vorbesc...ce de riscuri are. Asa ca sa nu judecam. Sa respectam deciziile fiecaruia.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Daca e s.o luam pe strictete..toata lumea vrea FK desi exista riscul hepatitei..de oralul neprotejat nu mai vorbesc...ce de riscuri are. Asa ca sa nu judecam. Sa respectam deciziile fiecaruia.

Cand e sa te ia draku ,te ia si din bratele lui pipilica ! :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

post-110402-0-18550500-1485970970.jpg

mereu amaratul de Dobre face poze cu bunul altuia...cu telefonul chiriasului negru, cu banii celuilalt chirias, cu femeile altor barbati, cu masinile vecinilor. Dovada ca nu pune talonul aici si nu pozeaza ecranul bancomatului...0 lei in cont...asta inseamna sa fii mafiot...hahaha
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

mereu amaratul de Dobre face poze cu bunul altuia...cu telefonul chiriasului negru, cu banii celuilalt chirias, cu femeile altor barbati, cu masinile vecinilor. Dovada ca nu pune talonul aici si nu pozeaza ecranul bancomatului...0 lei in cont...asta inseamna sa fii mafiot...hahaha

Acel telefon era al meu ,cumparat in aceea seara .pe acel telefon te-ai jucat si tu si ai sters toate mesajele ,,acum am trecut sau revenit la iphone 6 plus .Nu mai am chiriasi ,tu ai fost ultimul .O sa pun contractul masinii mele pe numele meu ,nu doar o semnatura antica intr-un colt .Umblu cu cash ,nu am card si schimb asa doua trei sute de euro o data la doua zile ..

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Uitati domnilor cum mafiotul de Dobre, ofiterul pulii din jandarmerie minte gagicile pe facebook ca el e tipul cu muschi de la profil..si proastele...vai dar ce bine arati...si caricatura de Dobre..multumesc.......ptiuuu vai de capul lui de parlit

post-223415-0-36069200-1486075875_thumb.png

post-223415-0-32484000-1486075890_thumb.png

post-223415-0-82198200-1486075903_thumb.png

post-223415-0-54023000-1486075915_thumb.png

post-223415-0-35906400-1486075929_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

mereu amaratul de Dobre face poze cu bunul altuia...cu telefonul chiriasului negru, cu banii celuilalt chirias, cu femeile altor barbati, cu masinile vecinilor. Dovada ca nu pune talonul aici si nu pozeaza ecranul bancomatului...0 lei in cont...asta inseamna sa fii mafiot...hahaha

BINGO ,TE-AI SPART !! ACUM STIU CA ESTI LORENA !! GEORGE BABARDIERUL SCRIE ALTFEL 

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Ai dat Lorenei niste cascaval sa-si ia un cazan de masina dar pe numele tau si faci pe interesantul ..Stii cumva ce masina am eu ?? Barosso m-a vazut la RAR cu una dintre ele ,,te insulti singur numai prin prezenta aici ,esti un ratat al Lorenei cu un scop anume dar rezultat zero barat

Da ma pula bleaga stiu ce tigaie pretinzi ca ai un amarat de A6 din 2004sau2006 si ala daca ar fi al tau si daca mai mananci kk mult si prost s-ar putea sa vin sa te faultez in gura cu tot neamu tau
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

in facebookul lui Dobre eu vad mai multi baieti..un mafiot, un karatist, un musculos, unu slab cu barba....lamuriti.ma domnilor, pana la urma care e Dobre? Si de ce minte gagicile si se gudura pt niste amarate de likuri?

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Uitati domnilor cum mafiotul de Dobre, ofiterul pulii din jandarmerie minte gagicile pe facebook ca el e tipul cu muschi de la profil..si proastele...vai dar ce bine arati...si caricatura de Dobre..multumesc.......ptiuuu vai de capul lui de parl

NU ESTE CONTUL MEU DE FACEBOOK .COINCIDENTA DE NUME ..STII CATE RADU BIANCA SUNT ?? TU AI UNIVERSUL RECE ,CICI CINTEZOIUL ,RADU BIANCA SI INCA VREO DOUA CONTURI ,,AL MEU ESTE PRIVAT SI CA FAPT DIVERS AM ALT NUME ..

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

NU ESTE CONTUL MEU DE FACEBOOK .COINCIDENTA DE NUME ..STII CATE RADU BIANCA SUNT ?? TU AI UNIVERSUL RECE ,CICI CINTEZOIUL ,RADU BIANCA SI INCA VREO DOUA CONTURI ,,AL MEU ESTE PRIVAT SI CA FAPT DIVERS AM ALT NUME ..

chiar vrei sa pun aici facebookul lui fitu sau al prietenului tau stefan sa vada lumea ca apari in listele lor la prieteni? Javra mincinoasa, asuma.ti uratenia si impotenta
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Da ma pula bleaga stiu ce tigaie pretinzi ca ai un amarat de A6 din 2004sau2006 si ala daca ar fi al tau si daca mai mananci kk mult si prost s-ar putea sa vin sa te faultez in gura cu tot neamu tau

Cine a spus javra ca are audi ? MASINA MEA ESTE FABRICATIE 2013 PACALICIULE .VICTORAS ,LASA CIOCU  MIC CA     TE PIS IN CUR DE LA UN METRU ,GABOR PRAPADIT ,SOBOLAN DE BIROU .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...