Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Mă confunzi cu tine sau cu boarfa ta !!

Esti inconfundabil ,  esti DOBRE alcoolistul, cel care in trecut a avut chirias un negru si in prima noapte pe furis l-a supt in somn pana era sa o dea in peritonita saraca cioara. iar de atunci ti-ai dedicat viata sa sugi puli de negru si sa bei bere la pet.

 

post-110402-0-18550500-1485970970.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Cine a spus javra ca are audi ? MASINA MEA ESTE FABRICATIE 2013 PACALICIULE .VICTORAS ,LASA CIOCU MIC CA TE PIS IN CUR DE LA UN METRU ,GABOR PRAPADIT ,SOBOLAN DE BIROU .

Tu ai spus ma javra ordinara ca esti (le senior des aneaux)asa ca nu o mai arde aiurea si eu nu sunt Victoras daca ma mai insulti inca o data o sa ne cunoastem face to face si o sa iti fata-n pula
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

 

Tu ai spus ma javra ordinara ca esti (le senior des aneaux)asa ca nu o mai arde aiurea si eu nu sunt Victoras daca ma mai insulti inca o data o sa ne cunoastem face to face si o sa iti fata-n pula

Ciocu mic Victoras  !! :laugh2  :laugh2

Esti inconfundabil ,  esti DOBRE alcoolistul, cel care in trecut a avut chirias un negru si in prima noapte pe furis l-a supt in somn pana era sa o dea in peritonita saraca cioara. iar de atunci ti-ai dedicat viata sa sugi puli de negru si sa bei bere la pet.

 

post-110402-0-18550500-1485970970.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Tu ai spus ma javra ordinara ca esti (le senior des aneaux)asa ca nu o mai arde aiurea si eu nu sunt Victoras daca ma mai insulti inca o data o sa ne cunoastem face to face si o sa iti fata-n pula

Esti un proxenet prapadit ..Iti cade scuipat din gura si faci pe interesantul,,pentru mine marunt si nesimnificativ !

Link spre comentariu

Maestre ,nu ai cu cine ,,O sa schimb la doua zile cate doua trei sute de euro ,sa se vada data si numele ,,sa arate si ea portofelul gol dupa sapte ani de curvarie !

Daca ai atatia bani de ce nu platesti intretinerea? ca ai o datorie imensa.

Nu te mai lauda cu banii de la serviciu care te pune sa ii schimbi, ca tu lucrezi ca sofer si te tirmite sa schimbii si spui ca-s ai tai.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Esti un proxenet prapadit ..Iti cade scuipat din gura si faci pe interesantul,,pentru mine marunt si nesimnificativ !

Proxenet esti tu ma laba trista,nu are rost sa imi pierd timpu cu tine aici o sa avem ocazia sa discutam face to face si o sa vedem atunci cat de dur esti cu aia 3dang. E ultima postare pt ca cel mai inteligent cedeaza primu
Link spre comentariu

Sa vii repede ca trebuie sa dai banii la baieti si plang ratatii dupa tine ,,Vezi sa nu te opreasca ANAFul sa ti confiste masina !Stii ce zic ..

Tu plateste intretinerea bah hahalerule si lasa-i pe altii, acum ce faci? Recuperare credite? De la sofer sageata ce eesti te faci si recuperator ptr institutiile statului?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

tu esti marea mea iar eu sunt valul tau

cand tu vei seca atunci voi disparea si eu

dulce e atinegerea valului tau

ea ma risipeste

tot ea ma reintregeste

 

..................................

 

nu.mi amintesc restul poeziei o scriam in vara anului 2000,proaspat absolventa de liceu pt cel ce este astazi si ramane  intotdeauna tatal copilului meu

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

uite ce nostalgie ma ia...au murit in timp..toata inocenta si avantul tineretii.. s-a dus ...am ajuns o ratata care scrie pe un forum de "nimfomani"..ca de femei nimfomane nu poate fi vorba

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...