Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

ANALIZE CAND ITI FACI ? AI SI TU UN EURO STRANS IN SAPTE ANI DE CURVARIE ? DE CE FACI SEX TOTAL NEPROTEJAT ? DE CE MINTI ? DE CE FURI DIN BUZUNARUL CLIENTILOR :? DE CE FURI DIN LOCATII ? DE CE FACI KK PE PISICUTS ? DE CE FACI KK PE DOMNI ?? DE CE II ALINTI RATATI ? DE CE ITI SCRII RECENZII DUPA MAI MULTE CONTURI ? DE CE AI PESTE ?? BABARDIERUL SI VICTORAS SE AGITA PE AICI IN SPERANTA CA IA FATA ,IN ZADAR .... ATITUDINEA SI VOCABULARUL TAU SUNT INFECTE ,,SEXUL TOTAL NEPROTEJAT DAUNEAZA GRAV  !!

De ce sugi pula la negri ? de ce te futi in cur neprotejat? de ce esti un alcoolist nespalat ? de ce nu vrei sa iti pui analizele ? de ce eviti adevarul ? de ce minti ca un sifilitic toata ziua? de ce faci laba pe tabloul cu lupul ? de ce iti pute gura a sloboz mereu?

 

RASPUNDE !!!

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

De ce sugi pula la negri ? de ce te futi in cur neprotejat? de ce esti un alcoolist nespalat ? de ce nu vrei sa iti pui analizele ? de ce eviti adevarul ? de ce minti ca un sifilitic toata ziua? de ce faci laba pe tabloul cu lupul ? de ce iti pute gura a sloboz mereu?

 

RASPUNDE !!!

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :pepsi  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Dobre i fost iubitul, dar babardierul cine este? noul iubitul?

 ca sa o citez pe mama lui dobre cand fac referire la mine :  " soarele meu"   "futaciul cel mai sacru"  "bossul bossilor inimii mele"  "penetratorul sufletului" -- asa ma alinta mama lui dobre.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

 ca sa o citez pe mama lui dobre cand fac referire la mine :  " soarele meu"   "futaciul cel mai sacru"  "bossul bossilor inimii mele"  "penetratorul sufletului" -- asa ma alinta mama lui dobre.

:slap2 Da Lorena cum o alinta pe mata ?? Ai probleme cu vederea sau faci pe prostu ?

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

ca sa o citez pe mama lui dobre cand fac referire la mine : " soarele meu" "futaciul cel mai sacru" "bossul bossilor inimii mele" "penetratorul sufletului" -- asa ma alinta mama lui dobre.

Cât de retardat să fii ,,uite ce zice curva ta :

post-222046-0-29683500-1486362674_thumb.jpeg

post-222046-0-97546500-1486362740_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Poză reală cu fofoloanca up-close / un close-up al niuniurei, să se vadă dacă nu sunt contaminări și alte b.t.s.-uri

A gresit site-ul !! Trebuie sa-si scrie repede o recenzie dupa unul din conturi ..Nu vrea sa-si faca analizele si n-are bani ..a fost la mare pe banii babardierului ..

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Poză reală cu fofoloanca up-close / un close-up al niuniurei, să se vadă dacă nu sunt contaminări și alte b.t.s.-uri

:no2 Are curva de toate ,de aceea refuza sa-si faca analizele ..Nu-i mai ajung bani de pizza sau 50 de lei de benzina .Consuma mult bicicleta acuma iarna  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...