Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

E februarie  ...nu mai pleaca Veronica in vacanta ? 

 

Sau a prins , din nou , gustul de ....."viata" din Romania ?

Si voi ati crezut ?? V-am spus ca nu poate sa fuga pentru a are interdictie ..Trebuie sa dea bani la proxenet si babardierului Acum are copilul si familia aici ,in Ianuarie nu-i avea  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Mare curist dobre asta.  E un as al magiei cu gaoza , se zvoneste ca isi indeasa in cur 2 bidoane de vin BABANU

http://www.grozavii.ro/wp-content/uploads/1264.jpg

Din acest moment te ignor ,esti deosebit de prost /ă DISPERAREA SI FOAMEA URLA IN TINE ...SE VEDE CLAR SCOPUL TAU AICI INSA NU SCHIMBA CU NIMIC SITUATIA BOARFEI ..

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Din acest moment te ignor ,esti deosebit de prost /ă DISPERAREA SI FOAMEA URLA IN TINE ...SE VEDE CLAR SCOPUL TAU AICI INSA NU SCHIMBA CU NIMIC SITUATIA BOARFEI ..

Esti o curva consumatoare de sperma care pozeaza intr`un fost jandarm.

ai amenintat ca faci ca dregi ca arati un logan ca ai poze compromitatoare ,ai doar 2 puli de negrotei in gaoaza si poze cu faimosul tablou , astea sunt toate dovezile tale

post-110402-0-18550500-1485970970.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ce hooby-uri ai dobre? in afara de a trai viata in proportie de 80% pe forum.

Ghici ?? poate sunt angajat ca unii dintre voi ai acestui site !!Numai babardierul sa ia comision de la Lorena ..numai multi altii sa ia comision de la pisicuts ? Tu ce cauti pe aici ? 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Esti o curva consumatoare de sperma care pozeaza intr`un fost jandarm.

ai amenintat ca faci ca dregi ca arati un logan ca ai poze compromitatoare ,ai doar 2 puli de negrotei in gaoaza si poze cu faimosul tablou , astea sunt toate dovezile tale

post-110402-0-18550500-1485970970.jpg

Bine ca recunosti ca ai un logan cu nr de Giurgiu ,incet ,incet te spargi fraiaierica geamantan !!

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Esti o curva consumatoare de sperma care pozeaza intr`un fost jandarm.

ai amenintat ca faci ca dregi ca arati un logan ca ai poze compromitatoare ,ai doar 2 puli de negrotei in gaoaza si poze cu faimosul tablou , astea sunt toate dovezile tale

post-110402-0-18550500-1485970970.jpg

:laugh2  :laugh2 Stiu ca iti pare rau dupa tabloul ala ,curva l-a adus asta vara in casa mea fara sa te intrebe ,calculatorul si televizorul le-a amanetat ..

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

iti place babanu la anusica

http://www.grozavii.ro/wp-content/uploads/1264.jpg

Un prost cand ascunde adevarul distrage atentia  !! Scopul tau pe aici ?? Repet subiectul discutiilor noastre este altul ..Te deranjeaza ca boarfa ta face sextotal neprotejat si cu altii ?? o iubesti si esti disperat  

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Si voi ati crezut ?? V-am spus ca nu poate sa fuga pentru a are interdictie ..Trebuie sa dea bani la proxenet si babardierului Acum are copilul si familia aici ,in Ianuarie nu-i avea  :laugh2  :laugh2

balamucule, am interdictie in mortii tai.  Sau ai uitat ca de ziua mea o sa fiu in Turcia, cacatel turbat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Un prost cand ascunde adevarul distrage atentia  !! Scopul tau pe aici ?? Repet subiectul discutiilor noastre este altul ..Te deranjeaza ca boarfa ta face sextotal neprotejat si cu altii ?? o iubesti si esti disperat  

subiectul discutiilor aici esti chiar tu clownule, CIRC GRATIS, fara bilet de intrare. Pe mine toata lumea ma iubeste Dobre, si ma pupa, si imi da limbi, si imi da bani...pe tine nu te iubeste nici moartea ca daca te-ar iubi, te-ar lua odata la ea... :rax2  :rax2  :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

subiectul discutiilor aici esti chiar tu clownule, CIRC GRATIS, fara bilet de intrare. Pe mine toata lumea ma iubeste Dobre, si ma pupa, si imi da limbi, si imi da bani...pe tine nu te iubeste nici moartea ca daca te-ar iubi, te-ar lua odata la ea... :rax2  :rax2  :rax2

SE vede cine te iubeste ,decat un prost sau doi,

 

 De fapt sunt disperati pentru ca trebuie sa le dai bani .Sunt ratatii tai pe care te-ai kkt !! Ce retardat poate sa te pupe dupa ce te-ai kkt pe el ?? daca iti da bani tot saraca esti si cu punga de plastic dupa tine de colo colo ,spune de ce nu iti faci analizele ? de ce faci sex total neprotejat ?? unde te-am gasit asta vara ?? unde ai stat cand lucrai bona ?? cum a ajuns tabloul facut cadou de babrdier in casa mea ?? de ce ai furat din locatii ?? de ce nu platesti pensia alimentara copilului de sapte ani ?? de ce duci copilul **spam editat** in locatia unde faci sex total neprotejat ??  de ce minti ?? de ce furi ?? ETC , CAM ASTEA SUNT DISCUTIILE CURVA PENALA SI MAMA DENATURATA CARE ESTI ..

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

balamucule, am interdictie in mortii tai.  Sau ai uitat ca de ziua mea o sa fiu in Turcia, cacatel turbat. 

Daca nu aveai fugeai in Germania ,acum este tarziu pentru ca trebuie sa dai banii inapoi la proxenet si babardierului .Acestia te-au imprumutat sa-ti inchiriezi locatie ..Fa-ti niste poze din locatia unde ai facut sarmalele !! Sau era acasa la Victoras ?? Daca iti ridica interdictia si nu mori de sida poti sa te duci si in Africa de sud ca si asa iti place pula de negru in gaoz fara balonas.

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Daca nu aveai fugeai in Germania ,acum este tarziu pentru ca trebuie sa dai banii inapoi la proxenet si babardierului .Acestia te-au imprumutat sa-ti inchiriezi locatie ..Fa-ti niste poze din locatia unde ai facut sarmalele !! Sau era acasa la Victoras ?? Daca iti ridica interdictia si nu mori de sida poti sa te duci si in Africa de sud ca si asa iti place pula de negru in gaoz fara balonas.

le-am supt pula politistilor de frontiera si mi-au promis ca de ziua mea, pe 26 aprilie imi ridica interdictia sa pot pleca in Turcia dar cand ma intorc trebuie sa le sug pula iar, asa am convenit... :atm  :atm  :atm  :atm  :atm  :atm  :atm si ideea e ca sunt multi politisti de frontiera si trebuie sa le-o sug la toti, altfel nu pup eu Turcia... :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

le-am supt pula politistilor de frontiera si mi-au promis ca de ziua mea, pe 26 aprilie imi ridica interdictia sa pot pleca in Turcia dar cand ma intorc trebuie sa le sug pula iar, asa am convenit... :atm  :atm  :atm  :atm  :atm  :atm  :atm si ideea e ca sunt multi politisti de frontiera si trebuie sa le-o sug la toti, altfel nu pup eu Turcia... :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

Unde dracului pleci în turcia pe 26.04?

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Unde dracului pleci în turcia pe 26.04?

la kusadasi, asta daca se aliniaza toti politistii de frontiera de pe toate turele sa le sug pula sa imi ridice interdictia, altfel pula Turcia :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

la kusadasi, asta daca se aliniaza toti politistii de frontiera de pe toate turele sa le sug pula sa imi ridice interdictia, altfel pula Turcia :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

Răspuns incorect.

Dacă ziceai istanbul, în perioada aia, te lăsam să mi-o sugi în tramvai din sultanahmed până în taksim plazza, gratis

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...